Vrásčité krémy v lékárně.Hodnocení Top 10 nejlepších levných produktů pro kůži kolem očí, úst, čela.Recenze

Když si věk všimne mýtného a změny v obličeji spojené s věkem budou znatelné, můžete se pokusit tento proces zpomalit pomocí moderní kosmetologie, například pomocí efektivních levných lékárenských výrobků - krémů na vrásky v obličeji.

Obsah
 1. Výhody farmaceutických krémů a mastí
 2. Libriderm
 3. hydrokortisonová mast
 4. salicylová mast
 5. heparinová mast
 6. Retinová mast
 7. Zinková mast
 8. Bepanten
 9. Actovegin
 10. )Solcoseryl
 11. Reliéf
 12. Blepharogel
 13. Jaké masti by se měly používat pro pokožku kolem očí
 14. Použití mastí pro vrásky během těhotenství
 15. Kontraindikace
 16. Nežádoucí účinky mastí pro vrásky
 17. Videomasti a krémy z lékárny
Výhody lékárenských krémů a mastí

Farmaceutické výrobky, které jsou zakoupeny pro péči o tělo a obličej, mohou býturčené pro úplně jiné účely a stojí mnohem méně než populární krémy na vrásky vyvinuté inzerovanými profesionálními kosmetickými značkami.

To však neznamená, že by byly méně účinné.Jejich výhoda je dána vlastnostmi složení: obsahují užitečné vitamíny a látky, které se mohou léčit a vyživovat.

Krémy proti vráskám v lékárně jsou vydávány bez lékařského předpisu

Krémy proti vráskám z lékáren ovlivňují hlubší vrstvy epidermis,protože jejich struktura je velmi lehká a složení se rychle vstřebává do kůže.

Pomocí farmaceutických krémů a mastí můžete:

 • zmírnit jakýkoli zánět;
 • posilují hydrolipidický plášť pokožky obličeje;
 • urychluje regeneraci buněk;
 • šetří rozpočet na návštěvu salonů a nákup dalších prostředků;
 • získat rychlý a nápadný výsledek;
 • poskytují 100% bezpečnost pokožky obličeje.

Aby se vyloučily alergie na léčivo, provede se test nanesením kapky krému na zápěstí a čekáním 10 minut.Pokud se neobjeví reakce ve formě svědění nebo zarudnutí, můžete na obličej použít masti.

Libriderm

Tento lék existuje v několika formách: vyživující krém a oční krém.

Obsahují vitaminy, minerály, rostlinné oleje, kyselinu hyaluronovou a nasycené kyseliny.

 1. V důsledku obsahu vitamínů A a E zůstává pokožka obličeje co nejdéle mladá.
 2. Kyselina hyaluronová vyživuje pokožku vlhkostí.

Výživný krém zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku, dodává pokožce výrazný vzhled, zabraňuje stárnutí pokožky.Musíte ji používat každý den.Krém kolem očí při pravidelném používání pomůže zvýšit pružnost pokožky a naplní nohy vrány.

Na základě hodnocení je většina žen spokojena s účinkem používání přípravku Libriderm.Náklady na obličejový krém jsou v průměru 650 rublů.

Hydrokortisonová mast

Tento produkt obsahuje hydrokortison acetát.Pomáhá zlepšovat kvalitu.kůži.Masť inhibuje proces stárnutí a je „Botoxem bez injekcí“.Vzhledem k tomu, že tento lék je hormonální, nelze jej použít bez konzultace s lékařem, v opačném případě můžete kůži poškodit a přivést k atrofii.

Masť se doporučuje po dobu nejvýše 2 po sobě jdoucích týdnů. Nejlepší je přestávku po 1 týdnu, aby nedošlo k závislosti na kůži.

Ženy ve svých recenzích uvádějí, že tento lék může vyvolat alergickou reakci nebo způsobit růst vlasů, protože je hormonální.Někteří skutečně dokázali dosáhnout očekávaného výsledku, ale ne každý přišel s mastí.Cena masti se pohybuje od 35 do 45 rublů.

Salicylová mast

Salicylová mast se nejlépe používá k boji proti jemným vráskám.Kyselina salicylová proniká hluboko do pokožky, spaluje poškozené buňky a poté otevírá póry.Kyselina salicylová funguje nejlépe v kombinaci s jinými léky, jako je glycerin.

Soudě podle recenzí jsou ženy s touto mastí spokojené a má to skutečně omlazující účinek, ale pouze tehdy, pokud se začaly objevovat vrásky. Náklady na salicylovou mast v lékárně jsou nižší než 30 rublů.

Heparinová mast

Masť není určena k boji proti vráskám.Snižuje srážení krve a bojuje s krevními sraženinami.Složení léčiva obsahuje heparin.

Také ve složení jsou:

 • broskvový olej;
 • stearin;
 • vazelína;
 • glycerol;
 • nipagin.

Tyto složky vyživují pokožku, chrání ji, zvlhčují a vyhlazují a také zmírňují otoky, takže mast lze použít k odstranění vrásek.Heparin během aplikace proniká hluboko do pokožky, poté zbývající složky začnou působit, takže vrásky jsou vyhlazeny, pokožka je vyživována užitečnými látkami a zlepšuje pleť.

Ve svých recenzích si ženy stěžují na zarudnutí kůže po použití této drogy, takže je nejlepší ji používat podle pokynů lékaře.Pokud je touha pociťovat tuto mast velkou, musíte ji použít před spaním, aby během noci zčervenání zmizelo. Heparinová mast v lékárně stojí nejvýše 100 rublů.

Retinoická mast

Může být použit ke zvýšení pružnosti pokožky a odstranění vrásek.Složení retinoické masti zahrnuje isotretinoin a pomocnými látkami jsou kapalný parafin, voda, glycerin, ethanol, dibunol a butyloxyanisol.

Isotretinoin je považován za formu vitaminu A. Vitamin A urychluje regeneraci pokožky, reguluje její mastnost, bojuje proti loupání a léčí zánět. Masť se musí používat po 30 letech.Díky tomu se obnovují horní vrstvy kůže a aktivuje se syntéza kolagenu.

Je lepší používat masku po třech minutách ne více než třikrát za 7 dní po mytí.Pokud pokožka nedráždí a nezčervenává, můžete zvýšit intenzitu používání masti.Může nahradit noční krém.

Průběh aplikace retinové masti by neměl být delší než 12 týdnů.Nejoptimálnější doba použití je 8-9 týdnů.

Při používání masti byste neměli chodit do solária a opalovat se na slunci.Je rovněž zakázáno otírat pokožku alkoholem nebo nanášet peelingy.Mnoho žen ve svých recenzích píše, že retinová mast je velmi účinná, takže ji můžete bezpečně používat v boji proti vráskám, ale je důležité zajistit, abyste ji nepřeháněli jejím používáním, protože se jedná o lék.

Cena léku v lékárnách kolísá od 250 rublů do 450.

Masť zinku

Účinnou látkou masti je oxid zinečnatý.Další látky - vazelína a lanolin.

Díky oxidu zinečnatého se stimuluje produkce kolagenu, takže kůže se stává pružnou a vrásky se vyhlazují.Masť také chrání před ultrafialovými paprsky, které jsou jednou z hlavních příčin stárnutí kůže.

Aplikujte lék na kůži maximálně 3krát za 7 dní.Můžete jej používat po dobu 3 týdnů, už ne.Dále musíte přestávku na 30 dní, po které je opakování kurzu povoleno.

Ženy v recenzích uvádějí, že mast je účinná a vrásky se opravdu narovnají, ale je lepší aplikovat kompozici v kombinaci s hydratačním prostředkem, protože zinečnatá mast vysušuje pokožku. Náklady na zinkovou mast v lékárnách nejsou vyšší než 100 rublů.Průměrná cena je 77 rublů.

Bepanten

Krém na vrásky v lékárně zvaný Bepanten obsahuje vitamin B5.Tento vitamin obnovuje pokožku zevnitř.VPomocí přípravku Bepanten lze dosáhnout rychlého hojení ran a urychlit metabolické procesy.

Krém má komplexní účinek na pokožku.Po aplikaci dochází k chemické reakci, díky které se z aktivní složky stává kyselina panthenolová a regeneruje tkáně.

Bepanten by se neměl používat více než třikrát denně.Před použitím je důležité pokožku očistit. Zamezte styku s očima. V přehledech ženy potvrzují účinnost léku Bepanten a jsou překvapeny pozitivním výsledkem užívání. Krém v lékárnách stojí kolem 800 rublů.

Actovegin

Krém proti vráskám Actovegin je k dispozici v různých formách - masti, gely, injekce, dražé a krémy.Všechny lze zakoupit v lékárně.

Účinná látka je komplex, který se získává z krve telat.V kompozici jsou také cetylalkohol, glycerin a další užitečné látky.

Krém urychluje regeneraci díky aktivaci metabolických procesů na buněčné úrovni a normalizaci dodávek kyslíku a glukózy .

Před nanesením krému na obličej je třeba pokožku očistit.Dále by měl být Actovegin aplikován v tenké vrstvě po malé masáži.Po půl hodině nebo hodině musíte poklepat pokožku suchým hadříkem a zbavit ji zbytků drogy. Krém by se neměl používat více než dvakrát denně.

Mnohoženy hovoří o tom, že Actovegin lze použít ve spojení s jinými drogami.Díky směsi se dosahuje vyšších výsledků a vyhlazení vrásek. Náklady na aktovegin v lékárnách kolísají od 500 rublů do 1500.

Solcoseryl

Masť obsahuje koncentrát z krve telat.Spouští regenerační procesy díky přirozenému proteinu, který pomáhá dodávat kyslík do všech buněk.

Lék je schopen omladit aktivací metabolických procesů uvnitř buněk a produkcí kolagenu v kožních buňkách.

Ženy, které sdílejí své dojmy z drogy, jsou považovány za velmi spokojené.Berou na vědomí, že po použití léku se kůže stává sametovou, pružnou a tónovanou.Nejlepší je přidat Solcoseryl do obličejových masek. Průměrné náklady na Solcoseryl jsou 250 rublů.

Reliéf

Výrobce nezajišťuje použití masti pro zmírnění vrásek.Podle recenzí kosmetologů však i tento nástroj vyhlazuje pokožku pomocí hvězdy.

Masť má bílo-žlutý odstín a charakteristickou vůni, která je určena jeho složením.Jako přísady při výrobě mastí se používá olej získaný ze žraločích jater (pouze u amerických mastí) a fenylefrin-hydrochlorid.

Olej má regenerační vlastnosti, dokonale vyživuje pokožku, plní ji vlhkostí, díky níž jsou vrásky vyhlazeny,zabraňuje výskytu černých kruhů pod očima.

A hlavní chemická látka omezuje krevní cévy, zabraňuje otokům, otokům a stimuluje krevní oběh v kůži.

Z dalších složek, které rovněž ovlivňují redukci vrásek, je třeba poznamenat glycerin, tymián, kakaové máslo, vitamíny A a E. Masť se nanáší na obličej masážními pohyby a odstraňuje přebytečnou tkáň.Pokud jsou vrásky hluboké, je třeba naopak aplikovat mast se silnou vrstvou na vrásky a toto místo nalepit lepidlem.Po půl hodině musí být mast odstraněna z obličeje.

Podle recenzí pomáhá masti zejména v případě, že vrásky jsou malé, ve zanedbaných případech bude účinek, ale ne tak významný.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Blefarogel

Tato droga se podle recenzí stále častěji nakupuje, aby neodstranila problémy, pro které je určena k léčbě (ošetření ječmene, otok víček,onemocnění očního systému) a bojovat proti vráskám.

Obsahuje šťávu z aloe, kyselinu hyaluronovou a glycerin.Aloe šťáva má protizánětlivé vlastnosti, kyselina hyaluronová udržuje vlhkost v hlubších vrstvách kůže a glycerin navíc zvlhčuje.

Lék by neměl být používán s tendencí k roztržení, zvláštní citlivosti kůže, kožním onemocněním, během těhotenství a laktace.

Masť se nanáší na dušenou pokožku obličeje a monitoruje sekožní reakce.Pokud pocítíte zúžení nebo svědění, je nutné produkt omýt, protože to znamená alergickou reakci na léčivo. Doporučuje se nanášet gel masážními pohyby. Podle recenzí není lék vhodný pro každého, může pokožku vysušit.Ti, ke kterým se přiblížil, však o něm mluví s nadšením.

Jaké masti by se měly používat pro pokožku kolem očí

Krém proti vráskám (v lékárně je velký výběr takových přípravků) je vhodný pro pokožku kolem očí, ale ne každý produkt lze použít, takžeprotože kůže v těchto oblastech je tenká a jemná.

Vhodné pro použití:

 1. Heparinová mast.
 2. Retinová mast.
 3. Masť ze zinku.
 4. Panthenol.
 5. Lyotonový gel.
 6. Solcoseryl.

Přípravky nanášejte opatrně v tenké vrstvě, aniž byste se dostali do očí.Po nějaké době by měl být přebytek odstraněn suchým hadříkem.

Použití mastí na vrásky během těhotenství

Ne všechny masti mohou být použity během těhotenství.Radevit, retinoic a heparin masti jsou přísně zakázány.Pokud existují důkazy, můžete použít Panthenol.

Kontraindikace

Nemůžete používat vráskové krémy z lékáren, pokud máte:​​

 • alergickou reakci nasložky kompozice;
 • rány, rány a kožní vyrážky;
 • onkologie;
 • zvýšená citlivost kůže;
 • problémy s krví nebo kardiovaskulárním systémem;
 • chronická onemocnění jaternebo ledviny;
 • problémy s pankreasem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Nežádoucí účinky mastí na vrásky

Vráskový krém (v lékárně si můžete vybrat levný lék) není vhodný, pokud se vyskytuje pocit pálenítěsnost.Takové reakce mohou samy odejít.

Je-li kůže velmi citlivá, objeví se alergie na kůži.Může se také objevit akné, svědění, zarudnutí a loupání.Pokud po použití masti pocítíte pálení a pokožka zčervená, je důležité ji rychle omýt vodou.Taková reakce znamená alergii na léčivo.

V lékárně si můžete koupit jakýkoli krém na vrásky, hlavní věcí je věnovat pozornost jeho složení a kontraindikacím.

Pokud se po aplikaci léčivého přípravku objeví na kůži reakce ve formě peelingu, zarudnutí nebo svědění, je nutné jej přestat používat, protože mast není pravděpodobně vhodná a může mít negativní účinek.

Video o mastech a krémech z lékárny

Zázračný lék na vaši pokožku:

Zinková maska ​​na vrásky: