Rty před a po kyselině hyaluronové fotografie před a po zvětšení.Jak dlouho účinek přetrvává, když otok zmizí

Touha po dokonalosti obrazu motivuje mnoho majitelů nedostatečně baculaté nebo ztracené rty k opravě důležité části obličeje.Fotografie před zákrokem a po injekci kyselinou hyaluronovou potvrzují účinnost metody a přirozenost forem v důsledku kosmetických procedur.

Jaké jsou výplně pro korekci rtů

Dává objem, koriguje asymetrii, zlepšuje růžovou liniihranice - to vše se týká kontur, kde se injekce používají pomocí plniv („plniva“ ve formě gelu).Existuje více než sto léků pod různými názvy, které se liší v původu hlavních složek (syntetických, přírodních, kombinovaných) a trvání účinku.

Než byla oprava uloženaplniva jsou rozdělena do tří skupin:

 • trvale - od 5 let;
 • prodlouženo - z 1,5 na 2 roky;
 • dočasně - od 4 do 15 měsíců.

První skupina léčiv obsahuje syntetickou látku, která se po podání nerozkládá.Může to být kombinovaná nebo plně syntetická sloučenina (například čištěný silikon, polyakrylamid).

Specialisté doporučují použití permanentních plniv pouze u pacientů se závažnými defekty po úrazech, rekonstrukčních operacích nebo předchozích zánětech kůže.

Léky s prodlouženým účinkem mohou být syntetické i kombinované, rozpadají se a vylučují se po 18 až 24 měsících.Použití plniv nepřirozeného původu zvyšuje riziko odmítnutí, migrace, výskytu neplánovaných asymetrií, uzlů a jizev pod kůží v důsledku zánětu.

​​

Dočasný účinek je charakteristický pro přípravky založené na kolagenu, stabilizované kyselině hyaluronové, kombinované, autologní (získané ze tkáně samotné osoby, například tuku).

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Výhody kyseliny hyaluronové

Odborníci považují plnivo za ideální, pokud splňuje požadavky:

 • biologickykompatibilní s lidskými buňkami;
 • nezpůsobuje alergické reakce;
 • vylučuje karcinogenní účinky;
 • zůstává v místě zavedení a nemigruje do jiných tkání;
 • lze snadno uložit;
 • je levný.

Tyto vlastnosti jsou založeny na přípravcích se stabilizovanou kyselinou hyaluronovou.Proto jsou oblíbené u kosmetologů i pacientů.Látka je biologicky kompatibilní s lidským tělem.Kyselina je ve své přirozené formě přítomna v pokožce, hromadí a zadržuje vodu, čímž chrání mládí buněk.

Kyselina hyaluronová pro použití jako plnivo podléhá stabilizaci, která jí umožňuje zůstat déle v kůži, čímž se zachovává výsledek postupu.

Moderní technologie umožňují získat tuto látku za použití bakteriálních kultur pěstovaných na rostlinných materiálech.Tento proces uvolňuje léčivo ze stop živočišných bílkovin a činí ho hypoalergenním.

Rostlinný původ plniv ocení také lidé, kteří odsuzují poškození zvířat.Pokud se vám nelíbí nový tvar rtů, kyselina se po zavedení hyaluronidázy rychle vylučuje, což je také výhoda.

Indikace zvětšení a korekce rtů

Potřeba korekce tvaru nebo objemu rtů není vždy spojena se změnami souvisejícími s věkem.I při dobrém stavu pokožky existuje přání zlepšit přírodní data.

Indikace pro korekci rtů:

 • tenká forma, nevýraznost, asymetrie podle povahy nebo věku;
 • obrysy chmurnosti;
 • ztrátapružnost, vrásky na rtech a kolem nich;
 • nedostatek objemu nebo naředění podkožního tuku v závislosti na věku.

Rty před a po korekci kyselinou hyaluronovou nepřekvapí ostatní s ostrými rozdíly.Kvalifikovaný odborník udělá z formuláře přirozený a harmonicky zapadající vzhled.Pro lepší porozumění mezi pacientem a lékařem je vhodné zachytit portrét studenta (s korekcí věku) nebo odkazovat na slavného člověka, jehož tvar rtů se zdá být atraktivní.

Kontraindikace

Přestože je použití kyseliny hyaluronové bezpečné, je třeba zvážit následující kontraindikace:

 • věk do 18 let;
 • těhotenství a kojení;
 • opary nebo jakékoli akutní onemocnění v den zákroku;
 • rány a zánět v oblasti korekce;
 • užívání léků, které ovlivňují koagulaci krve;
 • autoimunitní onemocnění, onkologie;
 • individuální nesnášenlivost.

V den podání by neměly být užívány aspirin, ibuprofen a léky, které je obsahují.Nedoporučuje se plánovat postup ve dnech menstruace u dívek.Kosmetologovi se vyplatí upozornit na tendenci ke zjizvení a na předchozí zkušební korekci.

Vstřikování kyseliny hyaluronové

Rty před a za kyselinou hyaluronovou, jejíž fotografie jsou často pořizovány do jedné hodiny, se vyznačují ostrostí, plností a hydratací.A to ukazuje hlavní výhodu korekce injekce.tvar rtů - výsledek, který je viditelný ihned po zákroku.

S věkovou strukturou kůže odborník poradí biorevitalizaci na jiných částech obličeje, aby mladší rty nereagovaly na vzhled.Oba postupy jsou volitelné za jeden den.

Lékař nejprve určí kontraindikace, stanoví indikace a s pacientem projedná požadovaný výsledek.Na základě těchto informací si kosmetolog vybere vhodný lék a nastíní se místa vpichu.

Samotná korekce se provádí v několika fázích:

 1. Na vyčištěnou pokožku rtů a kolem nich se aplikuje anestetický krém po dobu 30 minut.V některých případech lékař používá anestetické injekce.Pokud léčivo již obsahuje lidokain, není třeba další úleva od bolesti.
 2. Léčba antiseptikem.
 3. Specialista provádí injekce sterilní stříkačky kyseliny hyaluronové, kterou vyplňuje výrobce.To minimalizuje riziko infekce pro pacienta.Místa zavedení a vybavení jsou vybírány podle indikací.
 4. Opakujte postup ve stanovený den, abyste dosáhli konečného výsledku (pokud je to požadováno).
 5. Udržování správné péče po injekčním podání po dobu jednoho týdne.

Nevýhodou je nepohodlí u pacientů s nízkým prahem bolesti a také malý otok bezprostředně po zákroku.

Laserová biorevitalizace

Rty před a po kyselině hyaluronové, fotografie, které odrážejí stav před a popo dokončení laserové biorevitalizace nevykazují velký, ale viditelný rozdíl v objemu, okamžitém vyhlazení a vlhkosti.

Tento postup poskytne bezbolestnou alternativu k injekcím ke změně objemu rtů.Ke zvýšení dochází v důsledku nasycení oblasti rtu kyselinou hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností, ale to nevylučuje asymetrii.

Laserové záření otevírá transportní kanály pro pronikání léků.Tímto způsobem je snadné obnovit objem na rty, které ztratily svou krásu v důsledku změn souvisejících s věkem.

Postup se provádí v několika fázích:

 1. Odstraňování make-upu a čištění rtů, poté odstranění stop vlhkosti.
 2. Ochrana očí pomocí speciálních brýlí.
 3. Laserové ošetření suché kůže.
 4. Aplikace hyaluronového gelu.
 5. Laserové ošetření.
 6. Uklidňující maska ​​(je-li to nutné) a hydratace.

V důsledku postupu jsou rty vyhlazeny, „vylité“ a rohy se zvednou.K dosažení maximálního efektu jsou nutné 4–10 relace.

Po biorevitalizaci můžete okamžitě jít ven, protože nedochází k zarudnutí nebo otoku. Hardwarová technika však může výrazně překročit náklady na vstřikování při dokončení celého procesu obnovy.

Korekce lipové asymetrie kyselinou hyaluronovou

Rty před a po kyselině hyaluronové, jejichž fotografie byly pořízeny před korekcí asymetrie as výsledkem, ukazují jasné rozdíly, které hovoříve prospěchinjekční technika.

Asymetrie rtů se eliminuje zavedením hyaluronových plniv, přičemž plnivo zvyšuje konturu a přidává potřebný objem v oblastech, kde to nestačí.Výsledek závisí na estetické vizi kosmetologa a znalost různých technik, takže práce by měla být svěřena zkušenému odborníkovi.

Nejlepší plniva s kyselinou hyaluronovou pro zvětšení rtů

Filtry na bázi kyseliny hyaluronové se liší viskozitou, což může vyřešit různé problémy.Například přípravky s vysokou viskozitou jsou vhodné pro vytvoření plnosti, s médiem pro korekci obrysu, „suché přípravky“ se doporučují pro suchou, tenkou pokožku a odstraňují povrchové vrásky.

Každé kosmetologické centrum pracuje s vlastní sadou výrobků určených k řešení různých problémů s optimálním poměrem cena a kvalita.

Doporučená plniva jsou uvedena v tabulce.

​​
Název Funkce Cena (průměr)), rub.
Surgiderm 24 XP, 30 XP (Francie) Přípravek s vysokou viskozitou.Maticová struktura hlavní složky dává stabilní výsledek.Používá se ke změně tvaru a korekce obrysu.Liší se z hlediska eliminace.10500-14000
Surgilips z linie Surgiderm Speciálně pro oblast rtů: dodává objem, vyhlazuje vrásky v blízkosti úst,tvoří přirozenou formu.13000
Juvederm Ultra3, Ultra4, UltraSmile (USA)

Zvýšení počtu po Ultra znamená zvýšení viskozity.

UltraSmile speciálně pro rty, korekce v různých směrech s rovnoměrnou distribucí produktu.

10500 - 14500
Juvederm Volbella Řeší mnoho problémů (nejen na rtech) kombinací dlouhých a krátkých molekulárních řetězcůGK.Otok po zákroku je méně výrazný.16000
Objemy YVOIRE (Jižní Korea)

Vysoce kvalitní lék se zesítěným HA, vhodný pro korekci konturya objem rtů se stabilním výsledkem.14000
Repleri č. 1-č. 3, LIP (Rusko, Čína) Léky jsou vybírány individuálně pro každého pacienta.Vysoká kvalita s minimálními vedlejšími účinky a dostupnou cenou.9500
Belotero Intens (Švýcarsko) Zesítěný polymer molekul HA si udržuje vlhkost co nejvíce a zachovává korekci rtů po dobu až 12 měsíců) 12000
Restylane (Švédsko) Vysoce kvalitní lék s dlouhým trváním až 12 měsíců 16000

Zkoušené gely byly vytvořeny pomocí moderních biotechnologií a jsou jiného než živočišného původu, proto jsou hypoalergenní.

Která plniva se nepoužívají pro rty

Pro modelování oválu obličeje pomocí konturových plastů bylo vyvinuto mnoho přípravků na bázi hyaluronového gelu, které se liší viskozitou, dalšími vlastnostmi nebo složkami.Ne všechny z nich jsou vhodnéna rty.

Například americký lék Radiesse založený na hydroxyapatitu vápenatém se úspěšně používá k utažení oválu tváře, vyplnění chybějících objemů a odstranění výrazných vrásek.Používají se nejen kosmetologové, ale také zubní lékaři a chirurgové.

Plnivo se vyznačuje biokompatibilitou s lidskými tkáněmi, uchováním výsledku až 18 měsíců, prodlouženou stimulací produkce vlastního kolagenu.Ale kvůli hustotě, jiným vlastnostem a neschopnosti rychle se odstranit z těla, pokud je to nutné, se tento lék nepoužívá pro rty.

Mezi hyaluronovými plnivy není každý vhodný také pro změnu tvaru a objemu rtů.Například Juvederm Volift, Juvederm Voluma, Surgiderm 30, Repleri 4 a 5 - všechny tyto léky jsou určeny pro korekci středních a hlubokých vrásek, eliminují deficit objemu na obličeji, ale nepoužívají se ve rtech."Lehké" gely stejných výrobců pomohou zvlhčit a vyhladit pokožku, ale nezvýší objem.

Za zmínku stojí léky s botulotoxinem, které nejsou plnivy a nemohou nahradit chybějící objem, ale řeší určité estetické problémy v této oblasti.

Látka se vstříkne do obličejového svalu a na chvíli imobilizuje, což pomáhá vyhladit vrásky.

Injekce pomáhají eliminovat expozice dásní usmíváním a blokováním svalu, který zvedá horní ret.Dalším estetickým problémem vyřešeným botulotoxinem je opomenutí rohů úst aktivními výrazy obličeje.

Rehabilitacepo injekcích

Pro prevenci komplikací je nezbytné přísně dodržovatdoporučení kosmetologa pro péči o rty a režim po dobu jednoho týdne:

 • Kategoricky byste se rukama neměli dotýkat oblasti úst a vyvarovat se kontaktu s předměty, používat kosmetiku v oblasti korekce během prvních 4 dnů.Toto pravidlo zabrání infekci mikrotraumou po injekci.
 • Vyhněte se kouření, konzumaci horkých nebo kořenitých jídel nebo polibků po dobu 7 dnů.Pečlivě manipulujte s příbory a ústními hygienickými potřebami.
 • Nezahrnuje saunu, činění v soláriu nebo na slunci, plavání v bazénu a rybnících.

Kosmetička může poskytnout další doporučení pro péči, která by neměla být opomíjena.

Nežádoucí účinky

Rty před a po kyselině hyaluronové, fotografie, které byly pořízeny před injekcí a bezprostředně po injekci, se mohou ve vzhledu malého edému, mikrohematu, lišit., což je považováno za normu, pokud postupně odcházejí.

Často se vyskytuje slabá slabost, která se eliminuje do následujícího dne.U některých pacientů otok zmizí za několik hodin a nedochází k nepohodlí.

Vzhledem ke specifickým postupům je riziko komplikací možné, proto byste měli okamžitě konzultovat s odborníkem tyto příznaky:

 • zvýšený otok, bolestivost nebo svědění během týdnepopostupy;
 • tvorba vředů, horečka;
 • zkreslení tvaru rtů, vysunutí gelu, vzhled hrbolků.

Dalším argumentem ve prospěch služeb pouze certifikovaného specialisty v kancelářském prostředí je riziko embolie cév při vstupu drogy do krevního oběhu a ohrožení nekrózy tkání.I když je tato situace vzácná, kvalifikovaný lékař problém okamžitě rozpozná a napraví.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.
Když edém prochází

V prvních dnech a hodinách po zákroku se stav nějakého otoku, zarudnutí a rozmazání obrysu považuje za normální.V závislosti na individuální reakci na injekci edém prochází během několika hodin i po 2 dnech a postupně klesá.

Jak dlouho účinek přetrvává

Doba zachování formy závisí na drogě a citlivosti těla.Podle pacientů se účinek po 6 měsících postupně ztrácí, protože kyselina hyaluronová se vylučuje přirozeně.

Fotografie rtů před a po injekci kyseliny hyaluronové

Některá léčiva se zesílenou recepturou „zadržují“ po dobu až 12 měsíců.

Ceny za řízení

Náklady na řízení se pohybují mezi 7 000 až 30 000 rublů a do značné míry závisí na prestiži kosmetického centra, výrobce výplně a svědectví klientů.

Kyselina hyaluronová je bezpečný lék, díky kterému mohou být rty perfektní.Fotografie pacientů před a po zákroku prokazují schopnost najít krásné a přirozené formy a moderní technologie vám umožní udržet a prodloužit účinek po mnoho let.

Autor článku:Natalya Yezhova

Návrh článku:Vladimír Veliký

Video: Kyselina hyaluronová na rty [

Dívka se podělí o své zkušenosti s augmentací rtů kyselinou hyaluronovou: