Proužky pro depilaci.Jak používat na obličej, bikiny zóny.Což je lepší: Vosk, Veet.Recenze

Proužky na odstraňování chloupků jsou vynikajícím nástrojem, pomocí kterého můžete snadno a levně odstranit nechtěné vlasy na problémových částech těla bez použití kosmetických salonů.

Téměř polovina žen je zvyklá spojovat slovo „depilace“ s voskem k odstranění nežádoucích vlasů.A právem je tato metoda osvědčená, spolehlivá a pohodlná, nevyžadující zvláštní výdaje a čas.

Shary - voskové proužky pro depilaci

Shary - voskové proužky pro depilaci problémových oblastí na těle. Mnoho žen v Rusku a dalších zemích světa je uznalo, protože je vynikajícíOdstraňte nežádoucí vegetaci, aniž byste dráždili pokožku.Výrobce představuje proužky pro různé typy pleti.

Pozitivní vlastnosti:

 • Produkt účinně odstraňuje zbytečnou vegetaci v problémových oblastech kůže;
 • Snadné použití, použití těchto proužků, není nutné být profesionálem;
 • Odstranění absolutně všech vlasů, i těch velmi krátkých;
 • Ošetřuje pokožku jako profesionál.

Jedinou nevýhodou tohoto produktu je, že obsahuje příliš mnoho chemikálií.

Voskové proužky pro depilaci - Floresan Deep Depil

Proužky pro depilaci Floresan Deep Depil, vyrobené z přírodního včelího vosku a určené k odstranění nadbytečné vegetace v jakékoli oblasti.lidské tělo.Tento produkt je vhodný pro všechny typy pleti.

Produktová řada zahrnuje proužky namočené v extraktech z různých bylin, jako je levandule, heřmánek, aloe vera, máta peprná a azulen. Každá z těchto bylin má příznivý účinek na lidskou kůži:

 1. Jednou z hlavních výhod voskových proužků Floresanu je její opakovaná použitelnost.Což výrazně šetří velikost rodinné peněženky;
 2. Nízké náklady na produkt;
 3. Účinek po depilaci proužky floresanu trvá poměrně dlouhou dobu.Při neustálém používání těchto proužků jsou vlasové folikuly poškozeny, což vede k pomalejšímu růstu vlasů.

Voskové proužky Floresanu mají jeden, ale velmi velké mínus - bolestivé použití.

Proto, pokud se proužky používají poprvé, neměla by existovat oblast podpaží nebo bikin.Nejvhodnější volbou pro první použití jsou nohy, necítí tolik bolesti.

Faberlic - voskové proužky pro odstraňování chloupků

Proužky pro společnost na odstraňování chloupků Faberlik se snadno používají.I ty nejkratší chloupky se odstraní pohybem zápěstí.Složky obsažené v jejich složení jsou schopny zmírnit podráždění pokožky, zabránit vzniku alergických reakcí, zklidnit, podpořit regeneraci a osvěžit pokožku.

Po nanesení proužků zůstává kůže hladká až jeden měsíc.

Jedno balení obsahuje 16 proužků pro depilaci.

Veet (Vit) - voskové proužky pro depilaci

Voskové proužky pro depilaci Veet jsou připraveny k použití, mohou být použity k odstranění zbytečné vegetace na jakémkolioblast těla, navíc to lze provést rychle a bezbolestně.Pokud tyto proužky používáte nepřetržitě, v průběhu času se růst vlasů zpomaluje, je to usnadněno vyčerpáním vlasového folikulu.

Voskové proužky pro depilaci intimní oblasti bikin

Jakmile začne prázdninová sezóna, většina žen přemýšlí o tom, jak učinit zónu bikin atraktivní.Ano, a zkuste to ušetřit.Koneckonců, na pláži chce každý vypadat atraktivně.

Pro takové případy byly proužky vytvořenydepilace v intimních oblastech.Jaké vlastnosti mají tyto pruhy?

 • Vynikající výsledek- během měsíce nedochází k růstu jediného vlasu.
 • Použití tohoto produktu zcela vylučuje možnost poranění nebo zánětu. Při holení vlasů strojem skutečně existuje vysoká pravděpodobnost jejich ostříhání ostrými břity a při používání stroje prakticky neexistuje způsob, jak zabránit zánětu v oholených částech kůže.
 • Umožňuje několikrát zkrátit dobu odstranění chloupků. Nakonec, pokud odstraníte vegetaci pinzetou nebo epilátorem, bude tento postup trvat hodně času.
 • Schopnost odstranit velké množství vlasů současně, pokud používáte proužky přísně, podle pokynů. Před zahájením depilace byste si proto měli pečlivě přečíst přiložené pokyny.Pokud jsou všechny podmínky zcela splněny, bude výsledkem až 96% odstraněné vlasové linie.A zbývající 4% lze odstranit pomocí holicího strojku nebo pinzety.
 • Depilace voskovými proužky může být provedena doma , to nijak neovlivní její výsledek.
 • Veškerý spotřební materiál pro tento postup lze snadno zakoupit v jakékoli lékárněza rozumnou cenu.
 • Obsah dalších složek pomůže zabránit podrážděnía může se také starat o pokožku.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:RánoCvičení pro ty starší 40, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, video tutoriály.

Voskové proužky pro depilaci obličeje

Tvář je nejnápadnější částí těla jakékoli osoby, zejména pokud se jedná o ženu.Výběr voskových proužků k odstranění nežádoucí vegetace nad horním rtem by proto měl být brán velmi vážně.

Při nákupu proužků byste měli věnovat pozornost těmto kritériím:

 • Měli byste pečlivě zkontrolovat obal a ujistit se, že údajedepilační proužky jsou určeny k použití na obličeji.
 • Pečlivě zkontrolujte složení.Měl by obsahovat pouze přírodní složky.Například včelí vosk, výtažky z rostlin, které mají uklidňující účinek a pomáhají změkčit pokožku po zákroku.A také ve složení proužků pro depilaci musí nutně být látky, které zpomalují růst vlasů.
 • Zvláštní pozornost věnujte velikosti zakoupených proužků.Měly by být vhodné pro depilaci problémových oblastí na obličeji.
 • Přítomnost ubrousků pro odstranění zbytku vosku na obličeji je povinná!

Kde si mohu koupit Veet (Vit) proužky pro depilaci, kolik jsou náklady na voskové proužky

Náklady na voskové proužky pro depilaci mohou záviset na regionu Ruska. Například v Kurganu budou jejich náklady začínat od 299 rublů za balení a v Khabarovsku nejnižší cena je 373 rublů za balení.

Nákup voskuVeetové proužky jsou k dispozici v mnoha supermarketech a hypermarketech velkých řetězců v Rusku.A také v internetových obchodech.

Odborníci nicméně doporučují zakoupit tento produkt ve specializovaných a nejlépe ze všech značkových obchodů umístěných v mnoha regionech země.

Toto ochrání kupující před padělky, jejichž použití může způsobit nejen alergickou reakci, ale také způsobit různé infekce.

Jak používat proužky Veet pro odstranění chloupků doma

Jedním z nejlepších způsobů, jak odstranit nežádoucí chloupky v problémových částech těla, je vosk.Ale s tímto postupem je docela obtížné zvládnout to sám, zejména pro začátečníky.

S cílem ušetřit čas a zjednodušit úlohu pro spotřebitele vyráběli výrobci voskové proužky.Používají se mnohem pohodlněji a postup depilace v proužcích netrvá příliš dlouho, než když se provádí pomocí horkého vosku.

Hlavní výhodou proužků je snadné použití.Toto zařízení musí být vybráno podle velikosti, například pro bikini zónu o jedné velikosti a pro podpaží bude zcela odlišné.Pro výběr správných proužků je třeba pečlivě prostudovat obal.

Pro účinnější odstraňování zbytečné vegetace je třeba dodržovat následující tipy:

 1. Pro dosažení nejlepších výsledků naneste proužky nejlépe na čistou pokožku, takže odborníci doporučujíPřed zahájením procedury se osprchujte nebo vykoupejte, poté pokožku důkladně osušte ručníkem a posypte jí mastkovým práškem nebo dětským práškem, abyste snížili pot.
 2. Základna, na kterou je nanesen vosk, musí být mezi dlaněmi rukou důkladně zahřátá a přilepena k problémové oblasti pokožky, přičemž je musí být vyhlazena ve směru růstu vlasů na těle a současně tlačena dolů.
 3. V tomto stavu ji držte asi 15 sekund, poté ostrým pohybem ruky odtrhněte základnu a držte ji volnou rukou.Tento trik vám umožňuje vyhnout se otěru a modřinám na těle.
 4. Po postupu odstraňování nechtěných vlasů by měly být oblasti, ve kterých byl tento postup proveden, důkladně otřeny speciální látkou, která je součástí proužků.

Jak zahřívat voskové proužky pro depilaci?

Nejjednodušší způsob, jak ohřát proužky pro depilaci, je mnout je mezi dlaněmi několik minut.

Jak používat proužky pro depilaci

Pomocí této metody lze depilaci provést téměř kdekoli je to vhodné.Výsledek depilace skutečně závisí na tom, jak se zahřívá vosk, který je na papírové bázi proužku.

Jak provést depilaci v oblasti bikin voskovými proužky Veet (Vit)

Příprava na depilaci je druh rituálu, který vyžaduje pečlivé a přesné provedení.A aby bylo odstranění chloupků voskovými proužky co možná nejvícefektivněji musíte zajistit, aby chloupky v oblasti bikin byly asi 4 cm.

První věc, kterou musíte udělat při přípravě na depilaci, je otevření pórů a odstranění mrtvých buněk.To se nejlépe provádí drhnutím, po očištění kůže musí být důkladně otřena froté ručníkem.Příprava skončila.Nyní můžete přistoupit přímo k samotné depilaci.

Aby pokožka po odstranění chloupků zůstala co nejdelší, je třeba dodržovat několik pravidel:

 • Po přípravě pokožky musíte nejprve připravit vše potřebné pro depilaci bikiny, nejprvepouzdro z obalu, je třeba získat proužky a v případě potřeby je nakrájet na užší.Pomůže to snížit bolest.
 • Aby byl vosk měkčí, musí být proužky zahřívány v dlaních po dobu 15 sekund.
 • Dalším krokem je oddělení proužku.Hladká část se jednoduše zahodí, protože to není nutné.A lepkavá část je přilepena k problémové oblasti ve směru růstu vlasů.
 • Pás opatrně vyhlaďte tak, aby se vosk na něm rovnoměrně rozprostíral po povrchu.
 • Odtrhávejte pásku proti růstu vlasů při tahání za kůži.
 • Po ukončení postupu se zbytky vosku odstraní pomocí vatových vložek navlhčených tělovým mlékem nebo olejem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, před a po fotografiích,kontraindikace.

Jak používat proužky pro depilaci obličeje: obočí, antény nad horním okrajem

Depilace je jedním z nejbolestivějších a nejjednodušších způsobů, jak se zbavit nechtěných vlasů na obličeji.Mezi problémové oblasti obličeje patří brada, obočí a oblast nad horním okrajem.

Podle většiny kosmetologů, aby procedura přinesla co nejméně nepohodlí, než začnete, musíte ji napařit nebo ošetřit drhnutím, otevře se tím póry,což sníží účinek bolesti. Jak tedy odstraníte vlasy z obličeje?Zde je několik tipů, jak to udělat:

 1. Musíte nalepit pruh ve směru růstu vlasů a odtrhnout jej proti růstu vlasů.
 2. Lepený proužek se nejlépe vyhladí prstem a dobře přitlačí na kůži.Než však nanesete voskový pás, musíte jej zahřát a otřít si jej mezi dlaně.
 3. Lepivý proužek je třeba odtrhnout ostrým pohybem ruky a proti růstu vlasů.
 4. Kosmetologové doporučují, aby po depilaci ošetřovala pokožku pleťové mléko, které pomůže vyhnout se podráždění.Pokud se však tento problém přesto stane, pak jakákoli mast proti podráždění, která se prodává v jakékoli lékárně, pomůže jej opravit.

Použitím proužků pro depilaci je možné ušetřit čas a peníze.

Videoklipy o proužcích pro depilaci

Co jsou voskové proužky pro depilaci:

Voskové proužky Wit: