Panavirový gel z papillomů.Návod k použití, analogy, cena, recenze

Lidský papilomavirus je onemocnění, které nevyžaduje urgentní léčbu.Panavir gel je jedním z mála léků, které mohou pacienta rychle zbavit viru bez relapsu.O Panavirovém gelu z papillomů existuje mnoho pozitivních recenzí od pacientů.

Složení léčiva

DenLeica Geosystems složka léku - geksoizny glekozid.Díky této složce je zastaven proces syntézy a přenos DNA řetězců viru lidskými buňkami.Buňky ovlivněné virem se přestanou dělit a postupem času se ničí během užívání léku.

Gel zcela ničí virus v lidském těle, aniž by tělu poškodil.Účinná látka se extrahuje z bramborových výhonků.To ukazuje na přirozený původ léku.

Lék nezpůsobuje buněčnou mutaci a nemá karcinogenní účinek, což zcela eliminuje vývoj benigního nádoru nazhoubný.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Amarantový olej - vlastnosti a aplikace v kosmetologii, recenze, cena produktu.

Jaký je nejlepší gel, krém nebo sprej

Panavirový gel z papillomů přichází v několika formách:

 • gel;
 • krém;
 • sprej.

Nelze jednoznačně říci, že je lepší - gel, krém nebo sprej, protože látky se používají pro různé účely.

Panavirový gel z papillomů je vhodný pro kohokoli k použití.protožedostupné v různých formách a dávkách.

Gel obsahuje nejmenší množství pomocných látek, takže jej lze použít na intimní oblasti těla.

Panavir ve formě krému obsahuje polysacharidový extrakt z výhonků hlízovité noční můry.Používá se k léčbě papillomů na kůži.

Sprej Panavir kromě hlavní účinné látky zahrnuje eukalyptový olej.Často se používá k léčbě ústní sliznice, kterou lékaři předepisují jako adjuvans pro různé viry, akutní respirační virové infekce a chřipku.
Působení léčiva

Panavirový gel proti papillomům a bradavicím (hodnocení pacientů potvrzuje rychlý účinek) má imunomodulační, protizánětlivý, virologostatický účinek a také urychluje proces regenerace buněčných tkání.

Díky těmto vlastnostem lék:

 • zabraňuje viru vniknout do lidského těla na buněčné úrovni;
 • blokuje škodlivé proteiny a nebráníumožňuje jim množit se, což umožňuje potlačit aktivitu viru;
 • pomáhá stimulovat místní imunitu;
 • anestetizuje, zmírňuje svědění;
 • podporuje rychlé hojení kůže a sliznice.

Lék má neutrální pH a nezpůsobuje alergie.Kompozice neobsahuje hormony a toxické látky, nepřispívá k růstu buněk a neovlivňuje reprodukční funkci.
Panavir z papillomů

Papillomas vypadá jako konvexní výrůstky.Zpravidla jsou hnědé nebo masově zbarvené.Někdy takový růst může viset.Tyto novotvary jsou častěji virové povahy a objevují se v důsledku lidské infekce HPV (lidský papilomavirus).

K odstranění růstů dochází dvěma způsoby: léky a chirurgicky.V roli léku proti papilomům se Panavir gel ukázal jako nejlepší. V případech, kdy je růst velký, lékaři doporučují, abyste jej nejprve chirurgicky odstranili a poté ránu léčili Panavirem.

Kůže na těle po použití výrobku vypadá zdravěji, vzhled nových papillomů se zastaví.Gel se vyrovnává s malými výrůstky sám o sobě. Lék neodstraňuje novotvary, působí na buňky a ničí virus v těle.

Panavir z bradavic

Bradavice jsou porosty na kůži, na intimních místech, na nohou.Existuje mnoho druhů bradavic, ale všechny jsou způsobeny HPV.

Gel Panavir je účinný lék,používá se proti bradavicím.Působí na buňky viru, blokuje jejich aktivitu a stimuluje aktivitu postižených buněk, čímž eradikuje virus.

Droga pomáhá posilovat ochranné funkce těla, takže může být rychle a úplně vyléčena.

Panavir pro opary

Panavirový gel pro papillomas, který je většinou pozitivním hodnocením, je jedním z nejúčinnějších prostředků v boji proti herpes viru.Momentálně na světě neexistuje žádný lék, který by se herpesu úplně zbavil.

Existují pouze léky, které mohou způsobit, že virus „usne“ v nadcházejících letech.Panavir je lék, který staví nemoc na remisi.

Během léčby by mělo být dodrženo několik lékařských doporučení:

 1. Panavir Gel by měl být používán při prvních známkách opary.Lék používejte každé 4 hodiny po dobu 5 dnů.V noci si musíte dát pauzu.
 2. Pokud se na sliznici úst nebo nosu objeví opary, doporučuje se na něj několikrát nastříkat sprej Panavir a poté nanést gel.
 3. Pokud herpes ovlivňuje konečník nebo pohlavní orgány, lékaři doporučují používat svíčky a Panavir gel v kombinaci.

Pokud infekce zasáhla rozsáhlé oblasti, vyplatí se přejít na jinou formu léku - tablety, bez ohledu na to, která část těla je postižena.V každém případě je třeba poradit se zkušeným odborníkem.

Návod k použití

Panavir gel by měl být použit,podle pokynů:

 • U papillomů nebo bradavic na pažích, dolních končetinách a trupu se doporučuje použít 5krát denně se stejným časovým intervalem mezi aplikacemi.Průběh léčby je 5 dnů, v některých případech může být zvýšen na 10 nebo více dnů.Pro ošetření místa vyžaduje velmi málo gelu.Je dokonale absorbován bez zanechání zbytků.
 • Pokud dojde k růstu na krku nebo obličeji, použije se gel stejným způsobem.
 • Nelze použít gel k léčbě novotvarů v očích.
 • Lék je schválen k použití dětmi po 6 letech.
 • Při použití v oblasti genitálu může být do vagíny injikováno malé množství gelu.Také po nechráněném pohlavním styku může být Panavir ve formě gelu nebo spreje použit jako antiseptikum.

Indikace pro vnější použití jsou:

 • herpes;
 • papilomy;
 • bradavice;
 • herpes zoster;
 • Herpes.

Lék se používá po operaci k odstranění papilomu.Gel se nanese na rány po odstranění.Po úplném uzdravení jizvy a jizvy nezůstávají na těle.

Účinnost

Panavirový gel z papillomů (recenze lékařů a lékařské studie potvrzují vlastnosti léčiva) je tak účinný, že v 95 případech ze 100 HPV lze vyléčit po prvním cyklu léčby.

V současné době není mnoho léků schopno vykazovat tak vysoký výsledek.Současněprodukt je absolutně bezpečný, netoxický, neobsahuje hormony a nezpůsobuje alergické reakce.
Recenze lékařů

Panavirový gel na papilomy (recenze všech lékařů jsou pouze pozitivní) - patentovaný lék, který byl úspěšně použit v lékařské praxi pro léčbu papilomů.Lékaři doporučují užívat tento lék v prvních dnech nástupu nemoci.V každém případě je však nutná individuální konzultace.

Někteří lékaři nazývají Panavir placebem.Lék je schopen vytlačit virus z těla, což způsobuje nejen benigní, ale i maligní nádory.

I když na těle nejsou žádné známky papillomů, doporučuje se provést test HPV alespoň jednou ročně.Virus může spát dlouhou dobu, aniž by vykazoval známky životaschopnosti.

Dermatologové doporučují, aby při prvních známkách papillomů nebo bradavic chodili raději do zdravotnických zařízení, než aby se sami pokusili zotavit Panavirem.

Před předepsáním léčby pro sebe je nutné provést komplexní diagnózu a potvrdit diagnózu. Teprve po potvrzení diagnózy bude předepsána komplexní léčba odborníkem.Užívání drogy bez konzultace s lékařem není povoleno.

Vedlejší účinky

Panavir Gel má vedlejší účinky.V tomto případě je vedlejším účinkem alergická reakce na složky s přecitlivělostí.

Po přerušení léku příznaky zmizí a nezmizívyžadují terapeutickou léčbu.

K případům předávkování v lékařské praxi dosud nedošlo.Dávka toxických látek v drogě je extrémně malá, takže se v těle nehromadí, ale okamžitě se vylučují.

Interakce

K dnešnímu dni v lékařské praxi neexistuje důkaz o významné interakci drogy s jinými drogami. Panavir je schválen pro použití v kombinované terapii.

Opatření

Lék nelze použít k léčbě novotvarů v očích.V oftalmologii se používá roztok Panavir s nízkou koncentrací.

Také se snaží zabránit tomu, aby se droga dostala do očí. Pokud k tomu ještě došlo, je nutné okamžitě a důkladně opláchnout sliznici studenou vodou.

Kontraindikace

Lék Panavir má i přes svou bezpečnost kontraindikace.

Není dovoleno používat produkt:

 • pro děti do 6 let;
 • těhotná a kojící;
 • v přítomnosti přecitlivělosti na složky léčiva.

Použití panaviru při léčbě papilomu u dětí je povoleno v extrémních případech a od 10 měsíců věku.Aplikace je možná, pokud jiné léky nepřinesou správný výsledek.Vědci zjistili, že droga může ovlivnit DNA novorozence a navrhnout použití dalších metod řešení problému až na 6 let.

Pokud jsou však možné přínosy užívání drogy větší nežmožné poškození, užívání drogy je povoleno, ale pouze na doporučení odborníků a za přísného dodržování individuálních pokynů.

Je možné použít během těhotenství

Užívání léku během těhotenství se nedoporučuje. Výjimky jsou situace, kdy je to naprosto nezbytné. Těhotné ženy smějí používat sprej k ošetření dutiny ústní. Pokud se používá během kojení, doporučuje se během období léčby vyhnout kojení.

Pokud riziko mateřské choroby převyšuje pravděpodobnost vedlejších účinků, je užívání drogy povoleno, ale pouze po konzultaci s lékařem a v plném souladu se schématem užívání.

Doba používání

Doba použití závisí na závažnosti onemocnění.Obvyklý průběh léčby je 5 dní.U těžkých forem onemocnění může být na doporučení lékaře kurz zvýšen.

Po odstranění nádorů laserem trvá použití gelu 1,5 týdnů 5krát denně.U herpesu je léčba prováděna od 5 dnů do 1,5 týdne.Agent se aplikuje na postiženou oblast nejméně 5krát denně.

Pro intervaginální použití se malé množství gelu zavede do vagíny a distribuuje se podél stěn.Léčba trvá 3–5 dní.

Cena

Přibližná cena gelu Panavir je od 160 do 190 rublů na zkumavku 3 g a od 730 do 810 rublů na zkumavku 30 g.

Analogylék

Cena Panavirového gelu je relativně vysoká, takže se mnoho z nich snaží vybrat podobný lék.

V tabulce jsou uvedeny analogy panaviru, které se v Rusku běžně používají:

] ]
Jméno Účinná látka ​​Země původu) Průměrná Indikace Kontraindikace
Gel

Viferon

Rekombinantní interferon

)alfa-2

RF Z 170 rublůSARS, chřipka,

herpetická onemocnění, recidivující stenózní hrtanracheobronchitida.

Přecitlivělost na jakoukoli složku léčiva. Acyclovir Acyclovir RFZ 30 rublů Herpes simplex, genitální herpes, herpes zoster, prevence herpesu.Individuální nesnášenlivost jakékoli složky léčiva.
Zovirax Acyclovir Spojené královstvíOd 170 rublů Infekce herpes simplex, herpes zoster, plané neštovice, léčba herpesu u novorozenců, prevence herpesu, prevence infekcí CMV u příjemců transplantátu kostní dřeněmozek.Přecitlivělost na léčivou látku - acyklovir.

Podle popisu analogů mají všechny užší spektrum účinků než gel Panavir.Všechny léky však nemají žádné kontraindikace, kromě individuální nesnášenlivosti účinné látky.

V případě alergických reakcí na acyklovir je možné nahradit léčivo podobnou, ale jinou účinnou látkou, například Viferon.

Papillom je závažné onemocnění, s nímž je obtížné se vypořádat, ale Panavirový gel z papillomů je na základě odborných posudků skutečně vysoce účinným lékem, který může rychle zbavit osobu papillomů, bradavic, herpesu s minimálním počtem kontraindikací.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o gelu Panavir z papilomu

Panavir gelu z papilomu:

Gel Panavir z genitálních bradavic: