Odstranění vlasů AFT - laserové odstranění chloupků na obličeji a těle, oblasti bikin v salonu i doma.Zařízení, recenze a ceny

Inovativní, komplexní technologie odstraňování chloupků pro jakoukoli část těla a obličeje se nazývá AFT depilace.Recenze ukazují účinnost metody, která vám umožní trvale eliminovat nadměrnou vegetaci.Než se rozhodne o postupu, měli by se pacienti seznámit s vlastnostmi mechanismu přístroje, existujícími kontraindikacemi a preventivními opatřeními.

Vlastnosti postupu

Odstranění chloupků AFT (přehled je uveden níže) je pokročilá technika expozice fluorescenčního laseru.Byla vyvinuta v Izraeli, technologie je prováděna na speciálním zařízení Soprano XL, které společně vyvinuli odborníci ze Spojených států a Izraele.

Podstatou postupu je lokálně zaměřená bezpečná expozice hardwaru problémovým oblastem, ale laserovou techniku ​​nelze nazvat, ve skutečnosti jde o pokročilejší typ fotoepilace.Ale na rozdíl od klasikyfoto metoda, AFT technologie používá čištěnou impulsní expozici.

Abychom porozuměli složitosti metody, měli byste se seznámit s jejími vlastnostmi:

 1. Metoda AFT je syntéza dvojité expozice, která zahrnuje fotoepilaci a laserovou techniku,každý z nich je rafinovanější.
 2. Během ošetření jsou zachyceny jednotlivé vlasy, což zajišťuje úplné odstranění nežádoucích vlasů v ošetřené oblasti.
 3. Účinek AFT je kumulativní, kombinované foto a laserové efekty tlumí účinek na žárovky, které nakonec úplně vymřou.

Odstraňování chloupků AFT nemá žádné analogy, aplikuje se na jakékoli části obličeje a těla.Má vysokou plynulost a je méně traumatizující než předchozí metody odstraňování chloupků.

Sečteno a podtrženo, je použít speciální filtr, který vám umožní převést část spektra, která není použita, na využitelnou energii .Výkon se nezvyšuje.Každý dodaný impuls má stejnou hustotu, což poskytuje vysokou bezpečnost a umožňuje účinnější odstranění.

Procedura se provádí pomocí speciální trysky Harmony XL, která provádí směrovaný tok světelného pulsu.Dalším rysem této technologie je možnost její aplikace nejen v oblasti odstraňování chloupků, ale také v kosmetologii, při léčbě růžovky, při programech hardwarového omlazení, odstraňování hyperpigmentace, krtků a jizev.

Náklady závisí na oblasti zpracování.Takženáklady na odstranění chloupků na zádech jsou v průměru od 9 000 rublů, bílá linie břicha je od 3 000 rublů, hluboká oblast bikin je od 8 500 rublů, klasická je od 4 000 rublů, odstranění chloupků na nohou a stehnech je zcela od 15 000 rublů.

​​

Mechanismus účinku

Mechanismus účinku technologie spočívá v cíleném použití speciálně konstruovaných hardwarových trysek.Díky kombinované akci trysky Soprano ICE lze odstranit i světlé chloupky i tmavé, tvrdé a šedé chloupky.

Tato technika funguje účinně na všech typech kůže, včetně opálené kůže.Existuje dvojí efekt a konverze energetických pulzů, vlnová hustota je stejná.Filtr má schopnost odříznout levou stranu spektra.Folikul je tedy zničen působením světelné vlny o délce 750 - 1300 nm.

Mechanismus účinku epilace AFT

Záření proniká do dostatečné hloubky, dochází k absorpci melaninem a poškozuje žárovku bez možnosti zotavení.V trysce pro technologii AFT se používá filtr, takže manipulátor nezpracovává oblast špičkovým zářením, ale pravoúhlým, provádějící intenzivnější, dlouhodobější účinek, ale s mnohem nižšími náklady na energii.

Mechanismus také využívá funkci „in motion“, která povrch zcela upravuje, aniž by zanechala mezery a eliminovala intenzivní přehřátí epidermis.Po hluboké, ale bezpečné tkání, tepelné expozici vypadají vlasy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článekRubriky:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Výhody AFT

Odstranění vlasů AFT (recenze pacientů jsou uvedeny níže) má oproti podobným postupům několik výhod:

  )
 • Vysoká účinnost. Zvláštní mechanismus pro zpracování problémových oblastí zahrnuje maximální zničení vlasů se zničení folikulů, aniž by zanechaly svazky nebo mezery.
 • Minimální seznam kontraindikací. Na rozdíl od analogů lze epilaci AFT provádět s křečovými žilami, kožními patologiemi.
 • Univerzalita. Tato technologie funguje na jakémkoli typu epidermis, s jakoukoli tloušťkou a barvou vlasů, která se používá pro muže a ženy.
 • Zabezpečení. Díky technologii odříznutí té části spektra, která může způsobit poškození tkáně, nehrozí po zákroku žádné riziko popálení, jizev nebo prodlouženého erytému.
 • Bezbolestná a krátká rehabilitace. Použití chlazení umožňuje provádět relace bez bolesti, není pravděpodobné následné pigmentace, neexistují žádná omezení pro návštěvu solária nebo opalování.
 • Může být použit v kterémkoli ročním období, včetně letního období.

Technologie se vyrovnává se zarostlými chloupky , které se používají k odstraňování chloupků z libovolných zón, má přetrvávající výrazný efekt hladkosti.Může být použit i pro osoby s barevnými typy nad III, v kombinaci s ním nejsou kontraindikaceLéčba botoxem k léčbě hyperhidrózy.

Nevýhody

Navzdory velkému seznamu výhod existuje několik významných nevýhod odstraňování chloupků AFT:

 • Tato technika jeNový, a proto ne na každé klinice nebo salonu, může být pacientům nabízen.
 • Náklady na odstranění chloupků jsou mnohem vyšší než cena podobných metod zbavení se nežádoucí vegetace.
 • Po ošetření se může na léčených místech vyvinout malý erytém.

Kontraindikace

Odstranění chloupků AFT se nedoporučuje:

 • během těhotenství, laktace;
 • mladší 18 let;
 • v přítomnosti otevřených ran a vředů v oblasti expozice;
 • u autoimunitních onemocnění;
 • poruchy endokrinního systému, diabetes mellitus ve formě dekompenzace;
 • u akutních infekcí v době exacerbace chronických onemocnění;
 • v onkologii.

Na rozdíl od analogových metod má tento typ odstranění chloupků krátký seznam kontraindikací, lze jej provést s křečovými žilami jakéhokoli stádia, přítomností žil pavouků na obličeji, těle, ale pouze po konzultaci s lékařem.

Opatření

Metoda je bezpečná, riziko vzniku negativních důsledků je nepravděpodobné, ale před zahájením řízení by měla být přijata všechna preventivní opatření:

 • Před zahájením postupů AFT v oblasti obličeje je třeba chránit oči speciálními brýlemi, aby nedošlo k poškození sliznice.
 • Zasedání by se neměly účastnit lidé mladší 18 let.
 • Kromě postupu pro odstranění chloupků na opálené kůži (méně než 2 týdny), může to vést k rozvoji tepelných popálenin v ošetřované oblasti.
 • Používejte pouze jemné výrobky pro péči o tělo, vyhýbejte se sloučeninám obsahujícím alkohol.

Doporučuje se provést zákrok ihned po ukončení menstruace, poté jsou minimalizovány všechny možné bolestivé pocity.

Přístroje pro postup odstraňování chloupků AFT

Odstranění chloupků AFT je nejnovější technologie vyvinutá k odstranění nežádoucích vlasů.Recenze ukazují účinnost kosmetologické metody.

Výrobci nabízejí pomocí této techniky řadu specializovaných zařízení pro odstraňování chloupků:

 • SOPRANO XL- inovativní zařízení, které umožňuje komplexní programy, včetně nejen účinného odstraňování chloupků, ale také omlazení, zlepšení tónu pleti, terapie akné.Mezi výhody tohoto zařízení patří vysoký výkon, mechanismus s více moduly, včetně techniky SHR a originální technologie odstraňování chloupků.
 • SOPRANO ICE. Model založený na diodovém laseru pro odstraňování chloupků AFT, který umožňuje provádět relace bez ohledu na roční období.Používá se na všechny typy pleti, vlasů.Jednotka je vybavena přídavným chladicím systémem a funkcí pohybu v pohybu pro odstranění chloupků v pohybu.
 • Kosmestar Cosmetic Systems .Německý aparátvýroba, vybavená dalšími tryskami pro odstraňování chloupků, stejně jako komplexní omlazení pleti, léčba akné, pavoučí žíly a další estetické problémy.Tato technologie je založena na principu technologie Square Motion Technology, existuje integrovaný ruční chladicí systém pro bezbolestný účinek na citlivé oblasti.
 • Cosmo World Mona One .Kompaktní zařízení, vybavené dvěma typy trysek pro komplexní zpracování problémových oblastí.Může pracovat v několika režimech, včetně technologie IPL pro odstraňování chloupků.Výhodou jsou malé rozměry zařízení a několik funkčních režimů, které poskytují širokou škálu aplikací.
 • ELOS SHR IE-62. Kosmetické zařízení, kompaktní, multifunkční, lze použít při odstraňování chloupků AFT.Bezpečný, nezanechává jizvy, popáleniny při vystavení problémovým oblastem, nepřispívá k následné hyperpigmentaci.

Příprava

Technologie odstraňování chloupků AFT je poměrně jednoduchá, ale aby se předešlo negativním důsledkům, odborníci doporučují řadu opatření k přípravě oblastí zamýšleného ošetření pro postup.

Příprava zahrnuje několik povinných činností:

 • Konzultace s odborníkem.Před sezením musí kosmetolog sbírat anamnézu, identifikovat kontraindikace a seznámit se s mechanismem postupu.
 • Hodnotí se charakteristiky míst ošetření, stupeň pigmentace, stanovenídruh barvy, tloušťka a barva vlasů.
 • Před zasedáním by měla být ošetřovaná oblast depilována břitvou.Odstraňování chloupků AFT odstraňuje pouze krátké chloupky.
 • 2 týdny před první manipulací se nedoporučuje navštívit lázeňský dům, solárium nebo dlouhé opálení na otevřeném slunci.
 • Před zahájením expozice hardwaru nepoužívejte kosmetické ani dekorativní výrobky ani přípravky, které podporují ucpávání pórů.To může snížit účinek.

Jak se provádí postup

Odstranění chloupků AFT (recenze pacientů lze přečíst níže) je zcela bezpečná metoda odstranění chloupků.

Relace probíhá podle standardního algoritmu:

 1. Pacient je umístěn na kosmetický gauč a pohodlně představuje.Kůže je očištěna, odmaštěna.
 2. Na oči pacienta a kosmetologa se nasazují speciální ochranné brýle.Optika je nezbytná, aby se zabránilo tepelným popáleninám, když záření pronikne do sliznice.
 3. Na ošetřovanou oblast se nanáší průhledný kontaktní gel, rovnoměrně rozložený po celé oblasti pro odstranění chloupků, pro lepší interakci a sklouznutí manipulačního prostředku.
 4. Tryska manipulátoru se provádí v rychlém režimu na kůži a lehce se jí dotýká.Když se tryska dotkne pokožky, může se objevit mírný pocit mravenčení.
 5. Po ukončení relace se odstraní zbytky kontaktního gelu, na zónu se působí prostředky, které zpomalují aktivitu folikulů.

Doba expozice v určitých zónách

Pro každou jednotlivou oblast podstupující odstranění chloupků existuje časový interval pro manipulaci s vlasovými folikuly.Obecně se doba trvání relace může lišit od 15 minut.až 1 h, v závislosti na vlastnostech oblasti.Takže pro epilaci podpaží AFT to bude trvat 15 minut, pro oblast bikin - 30 minut, ošetření celého obličeje - 45 minut.

Účinnost a možné důsledky

Odstraňování chloupků AFT (osvědčení o účinnosti svědčí o účinnosti) - technika je nová a účinná, protože při jejím vývoji byly brány v úvahu minusy analogových postupů.Tato metoda umožňuje zcela odstranit nežádoucí vegetaci v určitých oblastech.

Pro dosažení maximálního estetického výsledku může být vyžadován průběh postupů, protože účinnost technologie je způsobena přirozeným cyklickým růstem chloupků. V jedné relaci je manipulátor schopen vyvolat destruktivní účinek na průměrně 70% vlasových folikulů , takže postup musí být opakován, dokud není oblast zcela ošetřena.

Kurz se počítá individuálně, záleží na:

 • vlastnostech typu vzhledu barvy;
 • hojnost vegetace;
 • barvy, tloušťky vlasů;
 • přítomnost hormonálních poruch, další charakteristiky těla.

Vlasy neklesají během sezení, ale pouze po 1-2 týdnech.Odborníci doporučují minimálně 7-10 relací.Intenzita - 1 procedura za měsíc.Pro dosažení trvalé hladké podpory pokožkypostup lze opakovat, ale ne více než 1krát za rok.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Péče o pleť po zákroku

Tato technologie je bezpečná a aktivně se používá, i když jsou jiné metody odstraňování chloupků kontraindikovány.Pro prodloužení estetického výsledku je nutné pokožce poskytnout plnou péči. Pokud existuje tendence k zarůstání chloupků, doporučuje se pravidelně profylakticky čistit pokožku.

Když se objeví suchost, loupání, namažte je zvlhčovačem.Při vývoji malého erytému by měla být zóna ošetřena uklidňující mastí.Výhodou technologie je absence přísných omezení a také možnost navštívit saunu, lázeňský dům, bazén nebo solárium ihned po procedurách.

Domácí odstranění chloupků AFT

​​

V salonu jsou procedury prováděny kvalifikovanými odborníky, kteří absolvovali výcvik a praktický výcvik.Ale rysem AFT depilace je schopnost provádět domácí sezení s profesionálním přístrojem.

Chcete-li provést odstranění chloupků doma, musíte:

 • zkontrolovat zařízení, zda je plně nabité a připravené na relaci;
 • je zakázáno ji dlouhodobě zadržovat na jednom místě při provádění manipulace v oblasti odstraňování chloupků;
 • je nezbytné používat ochrannou optiku;
 • by měl být pohyb tryskyhladký;
 • nepůsobí na plochu bez použití kontaktního gelu;
 • pro sledování reakce kůže, s zarudnutím, pocitem pálení a ostrým brněním, zastavte relaci;
 • po dokončení postupu odstraňte zbytky gelu z pokožky, naneste uklidňující krém a ošetřete prostředkem na opětovný růst vlasů.

Při přísném dodržování technologie by nemělo dojít k bolesti a negativním důsledkům.U domácích postupů si můžete zakoupit kompaktní zařízení, ale náklady na takové zařízení jsou poměrně vysoké.

Při vývoji metody byly vzaty v úvahu všechny nedostatky podobných metod, takže tento postup je vylepšenou verzí odstraňování chloupků fotografií a laserů.Odstranění vlasů AFT, založené na zpětné vazbě od pacienta, je zaručenou účinnou technikou odstraňování chloupků.Zařízení umožňuje jednat v problémových oblastech komplexně a řešit několik estetických problémů současně.

Papírování:Mila Fridan

Video o odstranění chloupků AFT

Jak funguje odstranění chloupků AFT: