Nejlepší anticelulitidové krémy 2019. Ceny a recenze

Proticelulitidový krém používají adolescenti a lidé pokročilého věku, štíhlé a postavové, sportovci a profesionální modely.Nejlépe hodnocené krémy pomohou zbavit se „pomerančové kůry“ na nohou, boky, žaludku, boky, hýždě, předloktí.

Obsah
 1. Druhy a příznaky celulitidy
 2. Top 10 anticelulitidových krémů
 3. Krém na mořské řasy Natura Siberica
 4. Bio Shop Body Dezerty marocké pomerančové suflé
 5. Eveline
 6. Guam Corpo Trattamento Anticelulitická delikatesa Pelli Sensibili E /O Capillari Fragili
 7. Čerstvé linie Afrodita
 8. Krém proti celulitidě z lázní
 9. Cellcosmet & Cellmen XT-A s fyto- a bio-komplexem
 10. Sisley Cellulinov
 11. Prémiové tělové sousoší Rexaline Line Killer X-treme
 12. „Minerály z Mrtvého moře“ od Naomi
 13. Recenze videa proti celulitidě
Druhy a příznaky celulitidy

Celulitida je viditelný vizuální projev lokálního nárůstu tukových buněk pod kůží, který je doprovázen změnami mikrocirkulace tkáně.Izolace odpadních produktů těmito těly přestává.

Vklady tuku se akumulují zrychleně, absorbují kapalinu, toxiny a odpad.V tomto případě začnou buňky růst hustě a vydutě směrem ven ve formě hlíz, protože roste pojivová tkáň.U 80 - 95% žen se vyskytuje celulitida, u mužů - v ojedinělých případech.

Za jednu z příčin celulitidy se považuje fungování ženských pohlavních hormonů - estrogenů.

Celulitida se vyskytuje v důsledku:

 • hormonální nerovnováha ve formě ovariální dysfunkce, která je doprovázena vysokým obsahem estrogenu v séru;
 • endokrinní poruchy, včetně štítné žlázy;
 • změny metabolismu proteinů se sníženými hladinami albuminu;
 • faktory dědičné povahy;
 • nečinnost způsobená sedavým životním stylem;
 • nevhodná strava;
 • časté stresové situace;
 • ​​
 • stálý stav únavy.

Lékaři rozlišují v závislosti na původu a projevech tyto typy celulitidy:

 1. Sluggish nebomastný typ. K těmto změnám v těle dochází u žen s nádhernými formami a nadváhou.Celulitida má v tomto případě volnou a měkkou strukturu.Hromadění tuků lze pozorovat v pažích, břiše, hrudi.Jednou z příčin nepříjemných příznaků mohou být tzv. Časté stresové situace.V tomto případě mají konvexní hlízy měkkou strukturu, mění polohu.Současně se sníží tón svalů a kůže, zvyšuje se tělesná hmotnost.Tento typ se vyskytuje u dívek s podvýživou a nedostatkem pohybu.
 2. Tuhý nebo vláknitý typse projevuje porušením struktury podkožní tkáně.Na kůži se objevují husté shluky, které nemění polohu.Při stisknutí se někdy objeví bolest.Tento typ se vyskytuje u jedinců s pokročilým tukovým celulitidou, bez ohledu na fyzickou aktivitu a výživu.
 3. Objevuje se edematózní nebo vodnatý vzhledcelulitidyve formě chronického otoku.Hlízy mají tvrdou i měkkou strukturu.Po přitlačení na kůži fossa zmizí na několik sekund po propuštění.Diagnóza je pozorována u žen se sníženou hladinou estrogenu v důsledku hormonálních narušení nebo nesprávného režimu vody a soli.Edematózní celulitida není tak kosmetickým problémem jako zdravotním problémem.

Lékaři rozlišují několik fází celulitidy:

Fáze Příznaky
1 Představuje malý otok a otok kůže.Horní vrstva kůže je stále hladká a rovnoměrná.V tkáních se zadržuje tekutina, hromadí se produkty stagnace a rozpadají se.
2 Úleva na kůži se stává kopcovitou, což je zvlášť výrazné v procesu svalového napětí.Vklady tuku jsou zhutňovány v souvislosti s odtokem tekutiny z tkáně, dochází také ke zvýšení intersticiálního tlaku tekutiny na cévách.
3 Arteriální cévy jsou stlačeny kvůli otoku tkáně.K rozvoji stagnace přispívá žilní a kapilární oběh.Stěny v cévách se stávají slabými, jejich propustnost se zvyšuje.Vizuálně je celulitida dobře vidět.
4 I při uvolněném stavu svalů má kůže drsný a drsný vzhled.Vznikají makronoduly, tkáň roste značně.Díky špatnému přísunu krve zchladne a získá namodralou barvu.
5 a 6 Postižená oblast a výrazné změny se týkají ramen apředloktí.
Anticelulitidový krém.Hodnocení nejlepších léčivých přípravků

Top 10 anticelulitidových krémů

Pro aktivní rozklad tuků, aktivaci odtoku tekutin, zvýšení tónu, stimulaci svalů, elasticitu pokožky byste měli použít anticelulitidní látku..

Při výběru anticelulitidového krému by měla být věnována pozornost základním prvkům produktu.Obsah kofeinu, retinolu, přírodních výtažků, mořských řas, vitamínů je vítán.

Natura Siberica řasa-bahenní krém

Anticelulitidový krém (hodnocení těch nejlepších vám pomůže vybrat nejlepší možnost) ruské značky pomáhá snižovat tělesný tuk a projevy celulitidy, vyhlazujekůži, zvyšte její tón.Díky bahennímu bahnu v kompozici, která se shromažďuje v Kamčatce, se uvolňují toxiny a přebytečné tekutiny, tkáně jsou nasyceny živinami.

Proteiny, vitaminy a polynenasycené mastné kyseliny jsou přítomny v tmavě zelených řasách, které pomáhají rozkládat buňky.Díky tomu se obnovují poškozená vlákna.Složení také obsahuje olej z balzámu z citronu, který zklidňuje pokožku, dodává hladkost a hebkost.

Optimální cena trubice krému je 200 rublů.Měl by být aplikován na problémové oblasti těla v malých dávkách, pak masírován, dokud není úplně absorbován.Nepoužívejte výrobky více než dvakrát denně.Při používání krému po dobu 7 až 10 dnů se celulitida již vizuálně stává méně patrnou.

Organické tělové dezerty z marocké pomerančové suflé

Výrobek je lehký suflé s citrusovými aroma.Krém pomáhá eliminovat nerovnosti na kůži a nakonec dobrou náladu.

Je třeba poznamenat složení přípravku:

 • skořice - ke stimulaci regenerace při vymizení celulitidy;
 • organické oleje z arganu, červených pomerančů a muškátových oříšků - zlepšují hydratační proces, zlepšují metabolické procesy a snižují dehydrataci.

Po první aplikaci přípravku na pokožku je již patrný účinek - pokožka je měkká a pružnější.Terapeutický účinek po dlouhodobé terapii je viditelný na kůži vizuálně.

Na policích najdete soufflé ve světlých obalech o velkém objemu 0,45 litru.Krém je dostatečný pro dlouhodobé používání, protože jeho struktura je hustá.Cena plechovky je asi 300 rublů.

Eveline

Anticelulitidový krém (ohodnocení toho nejlepšího by se neobešlo bez produktu Eveline na hubnutí) této značky má oteplovací účinek.Podporuje spalování tukových buněk, modelování tvaru postavy, extrakci příznaků celulitidy.

Hlavní složky krému:

 • kofein;
 • výtažek z břečťanu a mentolu;
 • termální voda;
 • mořské řasy;
 • gymnospermická reliktní rostlina ginko biloba.

Specialisté doporučují používat krém pro citlivé typy pleti, zejména během masáží. Díky tomuto komplexu složek zabraňuje Eveline poškození oběhového systému a tvorbě strií.Nemastná textura umožňuje, aby krém dobře vstřebával, aniž by zanechal stopy na oděvu.

Mnoho lidí si všimlo dobrého výsledku po použití produktu po dobu 20–30 dní denně, 2 základní informace denně.Díky terapii se eliminuje ochabování pokožky, vyhlazuje se horní vrstva epidermis, zmenšují se objemy v pase a bokech.Optimální cena léku je 250 rublů.pro 50 ml, který je k dispozici ve vhodné zkumavce pro použití.

Guam Corpo Trattamento Anticellulite Delicato Pelli Sensibili E /O Capillari Fragili

Tato italská značka je určena pro osoby s citlivými typy pleti, na kterých mohou tvořit cévní hvězdičky na základěkřehké a křehké kapiláry.Je vhodné používat krém, protože láhev s obsahem je vybavena dávkovačem, který zabraňuje dodatečným nákladům na produkt.

Krém obsahuje následující prvky:

 • kofein;
 • theobromin;
 • theofylin;
 • glykosaminoglykany;
 • extrakt z rukoly;
 • Fucus;
 • černá kapka.

Podle mnoha žen je tento lék alternativou kosmetických procedur v kosmetických salonech.Účelem je odstranit běžící celulitidu.

Díky přírodním rostlinným extraktům získává pokožka zdravý a krásný vzhled.Toxiny jsou eliminovány, je zabráněno působení volných radikálů, pokožka se uklidňuje díky antioxidantuvlastnosti rukola.Cévy se stávají pružnými a pružnými v důsledku přítomnosti černé kapky ve směsi.Funkce tónování jde do Fucusu.

Terapeutickou hmotu je nutné aplikovat ráno a večer na problémové oblasti pokožky lehkými masážními pohyby, dokud se krém zcela nevstřebá.Výsledek je zřejmý po 1 týdnu užívání drogy.Náklady na finanční prostředky v bance 200 ml - 2150 rublů.

Fresh Line Afrodit

Známý výrobce vyrábí krém na bázi organických složek, které obohacují řecké země.Kosmetika je tvořena rukama, názvy produktů odpovídají jménům hrdinů starověké mytologie.Petrochemikálie a jiné agresivní látky chybí, díky čemuž je krém bezpečný pro použití a hypoalergenní.

Výrobek se vyrábí na základě těchto složek:

 • růžový pepř;
 • extrakt z guarany;
 • capsicum.

Emulze zlepšuje fungování oběhového systému a metabolických procesů.U kožních onemocnění, křečových žil, křehkých kapilár dermatologové nedoporučují často používat tento lék kvůli obsahu pepře v něm.

Díky správnému použití kosmetického přípravku můžete vidět první výsledek snížení tělesného objemu a odstranění celulitidy po 2 týdnech léčby.Krém na prodej ve vhodných nádobách se svorkami 200 ml za cenu asi 2300 rublů.

Kosmetici doporučují použití"Afrodita" s cílem snížit tělesný tuk, vyhladit pokožku, dát jí hladkost a pružnost.

Anticelulitidový krém Sea Of Spa

Proticelulitidový krém (hodnocení nejlepších ukazuje význam při výrobě značek tohoto typu kosmetiky) izraelského původu rychle a účinně ovlivňujeuživatelé kůže.Organický krém je vhodný pro osoby, které mají citlivou nebo problémovou pokožku, mají sklon k podráždění.

Posílení produkce kolagenu a elastinu ve složení pomáhá obnovit pružnost pokožky a působí proti stárnutí.V tomto případě se tukové buňky rozkládají a vystupují pomocí potních žláz.

Základními prvky produktu jsou:

 • dárky Mrtvého moře (voda, sůl a nečistoty);
 • vitaminy skupiny E, A;
 • olej ze skořice, makadamie, pohodlí, oliv;
 • kaštan konský, fucus, aloe extrakt.

Výrobce připravuje krém ve 250 ml plechovkách s pevně zašroubovaným víčkem.Díky krémově silné konzistenci produktu po použití nezůstane na těle nepříjemný lepivý film.Cena tohoto nástroje je 1200 rublů.

Cellcosmet & Cellmen XT-A s fyto- a bio-komplexem

Pro vytvoření kosmetiky používá švýcarská značka hodnotné exkluzivní komponenty a pokročilé technologie.Tento nástroj pomáhá potlačovat práci enzymů, které přispívají k akumulaci a tvorbě tukových buněk.Díky použití tohoto krému se tělesný objem snižuje,posílení a vyhlazení textury kůže.

Hlavní výhodou krému je odstranění kožních defektů a boj proti projevům celulitidy.Nepřetržité používání přípravku je hodnoceno jako nejvyšší u žen různých věkových kategorií.

Složky:

​​
 • oleje ze sójových bobů a pšeničných klíčků;
 • extrakt z mechu ze dřeva.

Komplex restaurování na buněčné úrovni stojí až 30 000 rublů.na 125 ml.

Sisley Cellulinov

Hodnocení nejlepších anticelulitidových krémů zahrnuje rychle působící anticelulitidové ošetření, které dává znatelný účinek ihned po první aplikaci.Kůže získává jemnou a elastickou texturu, prochází suchost.Po měsíci terapie dochází k vyhlazení hrbolů a snížení tělesného objemu.

Stojí za zmínku o vlastnostech každého prvku:

 • díky longanu se štěpí červený jíl, kofein, kůra, indický lotos, tuková ložiska a brání se tvorbě nových buněk;
 • v důsledku physalis a sóji se produkce kolagenu zvyšuje s cílem zpřísnění a omlazení;
 • použití bambuckého másla, řepky a slunečnicového oleje pomáhá vyživovat a zjemňovat pokožku a obnovit její fungování;
 • Ginkgo biloba působí jako tonikum a zpevňující složka.

Zkumavka o objemu 200 ml by měla být zaplacena do 1800 rublů.

Rexaline Line Killer X-treme Body Sculpt Premium

Kosmetický přípravek aktivně přijímáúčast v boji proti celulitidě, odstranění strií, zvlhčení pokožky, pomáhá obnovit pružnost.Díky podstatným složkám jsou proteiny syntetizovány, zlepšuje se stav kůže a předčasné stárnutí je odmítnuto.

Je třeba poznamenat výhody krémového složení:

 • tukové buňky jsou rozděleny a nové se netvoří kvůli kofeinu;
 • změkčovač pro oslabenou pokožku je komplex manga, bambuckého másla, divokých růžových olejů;
 • Ochrana pokožky je obnovena díky antioxidačním účinkům vitaminu E.

Pravidelní uživatelé zaznamenávají účinnost přípravku s příjemnou texturou a perleťovými mikročásticemi pro záři pokožky a také elitní aroma.

Díky anticelulitidovému krému:

 • se oběhový systém zlepšuje;
 • dochází k regeneraci buněk;
 • staré strie se stávají neviditelnými;
 • kůže zůstává zvlhčená po dlouhou dobu;
 • objemů klesá;
 • „pomerančová kůra“ je vyloučena.

Krém se prodává ve vhodných nádobách s těsně přiléhajícími víčky o objemu 50 ml.Cena každého z nich je asi 900 rublů.

Naomiho „Minerály z Mrtvého moře“

Anticelulitidový krém (žebříček nejlepších je dokončen touto izraelskou značkou) společností Naomi je kombinací systematické výroby a kvalitních receptur, díky čemuž přírodníproces spalování tukových buněk a úprava tělesných kontur.

Bsložení produktu zahrnuje přírodní extrakty:

 • guarana;
 • řasy z moře;
 • kaštan.

Ženy potvrzují znatelnou účinnost aplikace krému již v 5. týdnu terapie.Kůže je očištěna a osvěžena, úleva postupně mizí.Výrobce vyrábí účinný produkt s příjemnou texturou v 50 ml zkumavkách, každá po 600 rublech.pro každého.

Před zakoupením jednoho z anticelulitidových krémů je třeba mít na paměti, že není možné navždy zbavit celulitidy.Výše uvedené hodnocení nejúčinnějších produktů pomáhá zlepšit stav pokožky a skrývá výsledné hrboly.

Video přezkum anticelulitidových přípravků

Jaká léčiva jsou účinná v boji proti celulitidě: