Náklady na operaci hrudníku a korekci.Mamoplastika, zvedání, utahování

Co je nejdůležitější ve vzhledu ženy?Obličejové rysy jsou volně upravovány kosmetikou, tvar nohou je v našem století unisexu spolehlivě skrytý v kalhotovém obleku a krátký střih dává určitou extravaganci.A pouze krásná prsa dělají ženu sexy, atraktivní a neodolatelnou.

Je to prsa v mysli ženy, která se stává kritériem pro její image, aby odpovídala nějakému ideálu krásy , a neschopnost dosáhnout tohoto ideálu je příčinou vnitřní nespokojenosti, nepohodlí a snížené sebeúcty.

Konservativní a minimálně invazivní metody korekce prsu

Stránky internetu a různé lékařské časopisy jsou plné článků a doporučení, jejichž autoři se snaží pomáhat ženám při výběru způsobů, jak dosáhnout dokonalosti.

Důležitým a někdy určujícím faktorem při této volbě je otázka, kolik stojí výroba prsu,vyhovujícíženská vize lákavého ideálu.Metody korekce prsu jsou obvykle rozděleny do dvou hlavních skupin: konzervativní a operační.

Za konzervativní metody se obvykle považují:

 • kontrastní sprcha;
 • masky;
 • obklady a tělové zábaly na bázi bylin a éterických olejů;
 • třecí tonikum a zpevňující krémy;
 • speciální dieta;
 • masáže a cvičení s využitím závaží.

Tyto postupy jsou výhradně kosmetickými metodami péče o pokožku prsua od jejich použití nelze očekávat žádné změny v konfiguraci a objemu prsu.

Buďte opatrní! Používání rad z kategorie „babiččiných receptů“, ve kterých se obklady z nasyceného chmele, aplikace mřížky s jodovým roztokem nebo použití hořčičných omítek pro zvětšení prsou doporučuje, aby odvrátily ženu od přemýšlení o tom, kolik to stojí za vytvoření prsu.Důležitější bude eliminace popálenin a jejich důsledků na povrchu kůže.

Existuje také lékařská metoda pro zvětšení prsou , která spočívá v použití léčiv obsahujících ženské hormony: progesteron, estrogen a prolaktin.

Tyto hormony určují rychlost růstu glandulární tkáně a jsou vytvářeny v ženském těle v proporcích, které zajišťují zdravou rovnováhu hormonálních hladin.

​​

Používání těchto léků je odůvodněno pouze k opravě určitých problémů v EUgynekologie, růst prsu je jen vedlejší účinek.

Nerovnováha hormonální rovnováhy v důsledku jejich příjmu může vést k nepříjemným důsledkům pro ženské tělo , což ani odborníci nemohou předvídat.

Mamoplastika - oprava přírodních chyb

Mamoplastika je obor kosmetické chirurgie , který je založen na vývoji metod pro rekonstrukční změny tvaru a velikosti prsu, jakož i korekce.jeho jednotlivé části k dosažení estetického vzhledu tohoto těla.

V rámci mamoplastiky se vyvíjejí plastické chirurgické techniky k odstranění těchto defektů prsu:

 1. Mikromastie - neobvykle malé velikosti prsou ,je to vrozená vada nebo následek postlaktační atrofie (abnormální zmenšení prsu v období po laktaci).
 2. Mastoptóza - ochablá ňadra , způsobená změnami souvisejícími s věkem nebo předchozím dlouhým laktačním obdobím.
 3. Asymetrie - výrazný rozdíl v objemu a tvaru pravých a levých mléčných žlázv důsledku jejich nerovnoměrného používání během laktace, genetických příčin a souvisejících mechanických zranění, včetněa s dříve přenesenými operacemi.
 4. Makromastie - neobvykle velké velikosti prsou , což majiteli přináší značné nepohodlí a dokonce ohrožuje její zdraví (možnost výskytu děložního hrdla a prsu)osteochondróza a poté kyfóza - hrb v oblasti hrudních obratlů).

Použití jakéhokoli typu mamoplastiky je kontraindikováno u následujících poruch v těle:

 • chronická somatická onemocnění (onemocnění kardiovaskulárního systému a vnitřních orgánů, diabetes mellitus)a endokrinní poruchy);
 • snížená krevní srážlivost a různá hematologická onemocnění;
 • těhotenství, laktace a laktace;
 • onkologie;
 • přítomnost benigních nádorových útvarů v mléčné žláze;
 • vysoká obezita.

Zvedání nití

Ženy, které se nijak zvlášť nezajímají o to, kolik to stojí prsu, ale které jsou ve stavu úcty pouhou myšlenkou na operaci, by mělyvěnujte pozornost minimálně invazivním metodám, které zaujímají určitou mezipolohu mezi konzervativní a provozní.

Nevyžadují hluboké řezy měkkých tkání, provádějí se převážně ambulantně a v místní anestézii a nevyžadují dlouhou dobu pooperačního zotavení. Nejnovějším vývojem v oblasti minimálně invazivní korekce prsu je zvedání nitě.

Zvedání nití je umístěno jako spolehlivý prostředek, který zabraňuje rozvoji mastoptózy v raných stádiích jejího projevu, pokud velikost prsou ženy nepřesahuje třetí.

Během tohoto postupu se pacientova prsa na několika úrovních sešívajíspeciální vlákna pronikající do podkožné vrstvy v hloubce nejvýše 3 - 4 mm.

Firmware vytváří rámec neviditelné podkožní podprsenky, která drží prsa v poloze, která zajišťuje její estetické vnímání.V současné doběse většina operací na zvedání prsou provádí pomocí biologicky rozložitelných (vstřebatelných) nití.

Umožňují opakovanou korekci prsu bez použití postupu odstranění, dříve zavedeného utažení kontury.Chemické sloučeniny, které jsou produkty rozkladu vláken v biologicky aktivním médiu, působí jako katalyzátory pro syntézu vláknitých molekul kolagenu a elastilu.

Pomáhá to vytvořit přirozený rám pro podporu poprsí.Níže je tabulka obsahující srovnávací charakteristiky vláken nejběžnějších domácích klinik v praxi a náklady na postup.

]5-10

Typ

název

Výrobce

) Materiál

Doba trvání účinku podvazky(roky) Kolik stojí výroba zdvihacích nití) (Rubl)

Biodegra

závitové

vlákno

) Aptos Light Lift Body Rusko

Kaprolak,

mléčné výrobkya

polylaktická

kyselina

2-3

25- 160 tisíc

Aptos Excellence Body Russia 2-3
Resorblift Francie 3
)Jemný výtah olova Japonsko Polydiaxanon

(Mezoniti)

1-1,5​​
Beaute Lift V Line Korea1-1,5
neabsorbovatelná vlákna ] Aptos Needle RuskoPolypropylen

Lipofilling

Dalším typem minimálně invazivní prsní plastiky je lipofilling. Je zaměřen na ženy, které zásadně nepřijímají instalaci endoprotéz, ale sní o zvětšení prsou o 1-2 velikosti.

Stejný postup umožňuje odstranit malou asymetrii mléčných žlázbez použití chirurgického zákroku nebo „upřesnit“ vzhled poprsí po použití více kardinálních metod mamoplastiky.

Postup lipofillingu spočívá ve zvýšení objemu mléčných žláz transplantací tukových buněk pacienta (adipocytů).

V tomto případě je štěp odstraněn z oblastí jejího těla, které mají přebytečnou tukovou tkáň (břicho, stehna a hýždě), což samo o sobě je užitečné pro zlepšení estetického vzhledu obrázku.

Výsledný tuk se podrobuje speciálnímu zpracovánízpracování.Potom je emulze adiocytů odměřenou injekcí rovnoměrně a v různých hloubkách distribuována do tkání prsu, čímž se vytváří objem a obrysy budoucího poprsí.

I přes zjevnou jednoduchost metody vyžaduje její provedení specializované a drahé vybavení , které nemají všechny kliniky plastické chirurgie.

Adiopocyty nemohou tolerovat vystavení vysokému krevnímu tlaku.Proto při provádění lipofillingového postupu bez použití předběžného vakuového rozšiřování kapes (dutin) mléčných žláz s pomocí individuálního nositelného aparátu bravského vakuového zvětšení prsou.

Jedna dávka při transplantaci je omezena na 100 ml. Používání systému Brava vám umožňuje zvýšit celkovou dávku po transplantaci na 200-300 ml, což odpovídá zvětšení prsou o velikost 1-1,5.

Vlastnosti krevního oběhu mléčných žláz neumožňují dosáhnout 100% přežití adiocytů. Konečné vyhodnocení výsledků lze získat po 3–4 měsících.

Existuje vysoká pravděpodobnost, že po absolutně dokonalé realizaci prvního postupu budete potřebovat druhý, provedený podobně jako první.Náklady na nápravná opatření samozřejmě nebudou o mnoho nižší než cena primárního postupu.

Náklady na jedno lipofilling v Moskvě se pohybují od 100 do 200 tisíc rublů. Provádění cyklu postupů má stejnou hodnotu jako instalační operaceimplantáty.

Nicméně bez ohledu na to, kolik to stojí, lipofilling neodměňuje pacienta endoprotézou maskovanou jako subdermální vrstva, ale přirozenou ženskou prsou, která je sexy a atraktivní.

Vybrané kliniky plastické chirurgie v Ruské federaci inzerují makrolin, švédský lék vyvinutý společností Q-Med, jako injekční materiál pro zvětšení prsou.

Droga byla registrována Federální zdravotnickou službou Ruské federace (č. FSZ 2009/05139).V některých evropských zemích je Macroline zakázán kvůli významnému seznamu komplikací.Ve Spojených státech neprošel předběžnou inspekcí zdravotnickými úřady.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Modelace prsou bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Chirurgické metody

Zvyšování chirurgické mamoplastiky

Zvětšení prsou pomocí endoprotetiky (umístění implantátu prsu) je jednounejpopulárnějších operací mamoplastiky.

Žena, která právě přišla na návštěvu plastického chirurga právě v této záležitosti, se málo zajímá o to, jak velké jsou provozní náklady.

Už se vypořádala s nevyhnutelností chirurgických zákroků a bolestivou pooperační dobou zotavení těla.Chce „prsa“, takže je připravena na cokoli.

Hlavní motivace pro chirurgický zákrok je následující:

 • sladění velikosti mléčných žláz s celkovou velikostí těla;
 • oprava tvaru mléčných žláz, aby jim dodaly estetičtější vzhled;
 • korekce asymetrií ve velikosti a tvaru prsou.

Chirurgie pro chirurgii zvětšení prsou se provádí za použití celkové anestézie.

Instalace implantátů se provádí pomocí řezů provedených jedním z následujících způsobů:

 • submamární- provádí se v hrudním záhybu, což zajišťuje skrytí zbývajícíchpřevislá jizva;
 • periareolární- prováděné podél dolního okraje pigmentované dvorce bradavky, což ji činí neviditelnou;
 • axilární- umožňuje použít endoskopickou techniku ​​při instalaci implantátu, což snižuje míru zranění operace a spolehlivější fixaci implantátu.

  Po dokončení umístění implantátu jsou řezy sešity.Účinnost operace a estetické vnímání výsledků její realizace do značné míry závisí na použitých materiálech.

  Prsní implantáty

  V plastické chirurgii mléčných žláz se používají hlavně silikonové implantáty čtvrté generace.

  Mají tvarovací silikonový obal vyrobený z relativně tuhého elastického materiálu, který je vyplněn soudržným (viskózním) silikonovým gelem, který endoprotéze poskytuje nezbytnou elasticitu a zachovává si svůj původní tvar, i když je narušena integrita vnějšího obalu.

  Modernítechnologie umožňují vyrábět vysoce kvalitní prsní implantáty, které jsou odolné vůči přirozenému opotřebení v důsledku respiračních pohybů na hrudi a jiných zranění.

  Aby se zabránilo nadměrnému vymačkání implantátu kapslí pojivové tkáně (kapsulární kontraktura), která se vyvíjí v průběhu času po umístění implantátu, byly vyvinuty implantáty s texturovaným obalem.

  Toto pouzdro přenáší nitě pojivové tkáně, což poskytuje snížení účinku enkapsulace a spolehlivější fixace endoprotézy v místě její instalace.Tvary a velikosti prsních implantátů se výrazně liší.

  Nejpřesnějším tvarem k přirozeným obrysům ženské prsy jsou implantáty ve formě padající kapky (anatomické). Tyto implantáty se široce používají v chirurgii korekce prsu s mikromastií a asymetrií.

  Optimální formu implantátu volí plastický chirurg na základě individuálních charakteristik a přání klienta.

  K eliminaci mastoptózy se častěji používají kulaté implantáty. Velikost implantátů je obvykle určena objemem plniva a jako jednotka se používá mililitr.

  Použití 150 ml implantátu pro tvorbu prsní žlázy přibližně odpovídá zvětšení velikosti prsou o jeden.Existují prsní implantáty s variabilním objemem výplně.

  Při použití takových endoprotéz vyplní chirurg implantáty gelempo jejich opravě v místě instalace, což vám umožní přesněji zvolit optimální velikost přímo během operace.

  V sortimentu nabízeném domácími klinikami lze nalézt endoprotézy prsu téměř všech předních výrobců v tomto odvětví.

  Seznam těchto podniků a některé charakteristiky endoprotézy, kterou vyrábějí, jsou shrnuty v následující tabulce.

  neuvádí se Výrobní společnosti Země ]

  Některé vlastnosti produktu Poznámky

  1

  Allergan (Natrelle) Irsko, USA Dvouvrstvé implantátové plnění gelem různé hustoty;

  anatomická forma základny;

  další vrstva ochrany.

  2

  Mentorem

  USA

  Třívrstvé plnění implantátu gelem o různé hustotě;

  dvojitá soudržnost agregátového gelu;

  rozšířená nomenklatura profilů.

  Doživotní záruka
  3Nagor Británie, Skotsko Snížená pravděpodobnost kapsulární kontraktury;

  plné modelování horního hrudního pólu.

  Doživotní záruka
  4Eurosilicone Francie

  Snížená pravděpodobnost kapsulární kontraktury;

  13vrstvá vnější skořepina.

  Doživotní záruka
  5 Arion Francie

  Dostupnost produktů s vícevrstvou gelovou náplní;

  aplikace nejnovějších silikonových elastomerů.

  6

  Sebbin

  Francie

  Třívrstvé plnění implantátu gelem různé hustoty;

  Snížená pravděpodobnost kapsulární kontraktury;

  9vrstvá vnější skořepina.

  Doživotní záruka

  Prodejní ceny implantátů, to znamená ceny, za které dostávají kliniky plastické chirurgieimplantáty od výrobců jsou přísně střeženým obchodním tajemstvím.

  Hodnoty maximálních a minimálních cen implantátů Mentor, které podle autorů tvoří cenový koridor pro endoprotézy jakýchkoli výrobců, putují z jednoho článku na druhý na internetu.

  Tyto hodnoty odpovídají intervalu 575–2200 dolarů za jednu endoprotézu.Pokud jde o ceny ruských klinik, náklady na jeden implantát by měly být 35 - 150 tisíc rublů.

  Náklady na operaci zvětšení prsou

  Při určování nákladů na chirurgický zákrok by měly být brány v úvahu náklady na materiál, odpisy vybavení, nájem kliniky a mzdy zaměstnanců.

  Náklady na operaci zahrnují následující nákladné položky:

  • odměna plastického chirurga (kolik je podle velitele nezbytné pro vytvoření prsu, který splňuje požadavky pacienta);
  • platby za odpisy zařízení a za provoz;
  • procentpodíl operace přijaté klinikou;
  • náklady na implantáty, obvykle 10–50% z celkových nákladů na operaci;
  • náklady na předoperační analýzy (obvykle 10–15 tisíc rublů);
  • náklady na provedení anestézie (5–10 tisíc rublů, v závislosti na délce operace);
  • platba za operativní pobyt v nemocnici (v závislosti na klinice je den pobytu v nemocnici 2–8 tisíc rublů).

  Výsledky výpočtu se mohou výrazně lišitv závislosti na jménu chirurga, prestiži kliniky, nákladech na implantáty a geografické poloze operace.

  Abyste přesně věděli, kolik to stojí, aby se prsa stala krásnou a atraktivní, musíte se poradit s odborníkem a vyjasnit všechny nuance operace.

  Samozřejmě, že operace prováděné v Moskvě nebo Petrohradu budou stát dražší než ve Voroněži nebo Saratově.Současněse průměrné náklady na operaci budou pohybovat v rozmezí 150–350 tisíc rublů .

  Řada plastických chirurgií zveřejňuje reklamy na internetu, které vám nabízejí provádět augmentaci mamoplastiky za vyšší nebo nižší cenu.

  Tyto návrhy mohou být spojeny buď s pokusem o získání dividend z používání propagované značky, nebo s úsporami na hardwarovém a technickém vybavení kliniky.

  Protopři výběru lékaře a kliniky by se měl podrobně prostudovat ceník služeb adalší informační materiályzveřejněné na oficiálních webových stránkách, se zvláštním zřetelem na seznam praktických plastických chirurgů a, co je nejdůležitější, hodnocení pacientů.

  Je důležité si pamatovat! Reklama zveřejněná na internetových stránkách a dokonce i ceníky za služby zveřejňované na klinických stránkách nejsou veřejnou nabídkou.

  Uchazeč může odmítnout provést deklarovanou službu klientovi nebo změnit jeho cenu.Konečná cena za službu je stanovena smlouvou uzavřenou mezi poskytovatelem a klientem.

  Mamoplastika na zahraničních klinikách

  Růst blahobytu určité části populace, liberalizace mezinárodních vztahů a neustálá kritika ruské medicíny v masmédiích bylypro mnoho žen katalyzátory pro vznik záhadných představ o provádění operací mamoplastiky na zahraničních klinikách.

  Poptávka vytváří nabídku.A nyní přední kliniky plastické chirurgie v zahraničí otevřely dveře pacientům z Ruska.

  Stojí za to napsat kouzelná slova do vyhledávacího nástroje prohlížeče:„Oprava prsu v zahraničí Ruské federace“a vševědoucí Google zobrazí na obrazovce monitoru více než padesát reklam, které podrobně vysvětlují mechanismus komunikace s inzerentem a postup pro dokončení východu kmísto provozu.

  Proč jsou ruské ženy tak cizí vůči cizím Aesculapius?Zaprvé se nedostanou do zmatku, když uslyší, kolik to bude na této klinice státkorekční chirurgie prsu.

  Za druhé, platby za služby se ve většině případů uskutečňují v hotovosti, bez použití kreditních karet a pojistek pojišťoven.

  Za třetí, na konci pooperačních výkonů se rozpustí beze stopy v bezmezných hloubkách Ruska, aniž by na nervy chirurga jednali o možných pooperačních komplikacích.

  Podle jednoho z předních ruských plastických chirurgů, Vyacheslava Balkizova, procento pooperačních komplikací u západních chirurgů výrazně převyšuje podobný parametr jako u ruských.

  Povaha těchto komplikací je navíc taková, že jejich odstranění, pokud je to vůbec možné, vyžaduje závažnější operace.Průměrné náklady na provádění operací při zvyšování mamoplastiky v zahraničí jsou uvedeny v následující tabulce.

  ]
  pošta Země Průměrné transakční náklady nazvětšení prsou
  1Švýcarsko Z 10 000 eur
  2Německo 8-9 tisíc eur
  3 Rakousko, Itálie 7-8 tisíc eur
  4Česká republika, Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Maďarsko 3-5 tisíc eur
  5Izrael, Turecko 3-5 000 eur
  6Argentina, Brazílie, Kuba, Venezuela 1 500 dolarů (bez ubytování)
  7 Thajsko, Indie 2-3 tisíce dolarů

  Staré přísloví říká: "Co žena chce, Bůh to chce."To svědčí o nesmírném respektu k ženám, které zažívají skuteční muži.

  Stojí to za to, že leží pod chirurgickým skalpelem, aby mu umožnilo zničit její posvátnou povahu.Stále existuje mnoho způsobů, jak skrýt drobné nedostatky vaší postavy.

  Užitečná videa o tom, kolik stojí výroba prsou a jaké faktory ovlivňují náklady na operaci prsu

  Kolik stojí výroba prsou.Cena plastické chirurgie a faktory, které ovlivňují celkové náklady na mamoplastiku: