Módní krásné dámské účesy pro kudrnaté vlasy střední délky: s ranou a bez rány, které nevyžadují styling.Nový 2019

Správně zvolený střih pro středně kudrnaté vlasy zdůrazní nejen krásné kadeře dané přírodou, ale také zachrání jejich majitele před zbytečnými stylistickými problémy.Optimální délka je účes na úrovni ramen, což vám později umožní experimentovat a vytvářet módní účesy.

Módní trendy roku 2019 ve střihu vlasů se středně dlouhými kudrnatými vlasy

V módních směrech účesů standardu 2019, stylisté kombinovalikultovní vzorky minulých dob a hitů sezóny minulého roku.Na obrázcích srážek tento rok ztělesnil takové ideály, jako je přirozenost, lehkost a bezprostřednost.

Trendy srážky v roce 2019 pro středně kudrnaté vlasy naznačují:

 1. omezení při vytváření objemu;
 2. geometrie obrysů;
 3. nedbalost ve stylu;
 4. asymetrie a tvořivost;

  Pro zdůraznění důstojnosti vzhledu by měly být správně zvoleny středně kudrnaté srážky

 5. klikaté části;
 6. kombinace asymetrických a přímých vláken v trescích;
 7. šokovaně oholená whisky a šíje.

Výběr střihu podle typu obličeje

Aby bylo možné úspěšně vybrat střih pro kudrnaté vlasy střední délky, je třeba vzít v úvahu jednotlivé charakteristiky tvaru obličeje.

Existují některé rysy, které spojují jednotlivce do podmíněných skupin:

 1. Round. Tato forma se vyznačuje zaoblenými liniemi rysů obličeje, širokými lícními kostmi a bradou a střední výškou čela.
 2. trojúhelníkový. Kombinace širokých lícních kostí a malé špičaté brady dává těmto obličejům podobnost trojúhelníku.
 3. Čtverec. Na čelních plochách tohoto typu je šířka a výška totožná.Čáry spodní části obličeje jsou hranaté a kontrastují s obrysem čela.
 4. Oval. Tato forma předpokládá rovnoměrně velké čelo a bradu se širokými lícními kostmi.

  Před výběrem účesu musíte určit typ obličeje

S ohledem na jedinečnost každého tvaru obličeje, délky, struktury vlasů a prouduTrendové zkušení stylisté vyvinuli různé srážky.

Kulatá plocha

Při výběru sestřihu by majitelé kudrnatých vlasů a kulaté tváře měli dodržovat následující doporučení:

 1. Nezahrnuje široké, dokonce rány a kadeře do středu lícních kostí, které nepříznivě zdůrazňují obrys obličeje.
 2. Tvář střihu by měla obličej vizuálně prodlužovat.

  Srážky na kulaté tváři lze vidět u mnoha osobností

 3. Všechny typy asymetrie, objem na koruně a také vícestupňová kaskáda dodají hladkýřádky chybí akcenty.
 4. Rovná dělicí čára není přijatelná.

Trojúhelníkový obličej

Pro dívky, které kombinují trojúhelníkový tvar obličeje a kudrnatých vlasů střední délky, budou při výběru srážky užitečná následující pravidla:

 1. Ideální volbou by byl šikmý profilovaný třásň a ultrakrátký nebo široký by přidal úhly k liniím obličeje.
 2. Tento typ obličeje ukazuje další objem vlasů.

  Obrovské srážky ozdobí majitele trojúhelníkové tváře

 3. V zájmu módních trendů není vhodné zkrátit délku a rozčesávat vlasy zpět.tyto techniky vizuálně zdůrazňují rohy.
 4. Podlouhlý čtverec se zaoblenými ohnutými konci je jedním z dokonalých příkladů střihu s trojúhelníkovým tvarem obličeje

Čtvercová plocha

Dáma, jejíž obličej zasáhnepodle definice čtvercového tvaru a kadeří o délce do

Čtvercový tvar obličeje vyžaduje další důraz na kadeře

ramen,je nutný střihvyberte podle takové rady stylistů:

 1. Tento typ obličeje ukazuje boční dělení a šikmý třesk.
 2. Kombinace vrstevnatých stupňovitých a asymetrických vláken vizuálně obepíná obličej.V souladu s tím bude relevantní kaskáda a žebřík.
 3. Kroutí dané přírodou je vhodné dodatečně zdůraznit.Nezahrnuje úplné narovnání vlasů.
 4. Středně dlouhý střih je zvláště vhodný pro zástupce tváře čtvercového tvaru a krátké srážky jsou v tomto případě kontraindikovány.

Oválná plocha

Nejjednodušší sestřih je vybrán s oválným tvarem obličeje.Kombinace této funkce s podlouhlými vlasy poskytuje obrovské pole pro experimentování s obrázkem.

V tomto případě kadeřníci navrhují:

 1. Vytvářejte kadeře různých tvarů, experimentujte s upevňovacími prostředky.
 2. Překvapte publikum šokující asymetrií, holeními srážkami, módními rány a retro detaily.

  S oválným tvarem obličeje je třeba se vyhnout přímému dělení

 3. Jediné, co by se nemělo používat: rovné dělení, které zjednoduší tvář.

Výběr střihu podle věku

Bez ohledu na věkové odstupňování budou ženy s dobrým střihem odpovídat současným kánonům krásy, chuti a stylu.Nejnovější trendy v kadeřnictví budou moci zdůraznit přednosti.Dobře vybraný obrázek bude odrážet individuální vlastnosti, přidávat ženskost a sebevědomí.

Méně než 20 let

Doba dospívání upřednostňuje experimenty na vzhledu.Moderní módní standardy ztělesňují touhu po extravaganci, odvaze a jasu ve srážkách pro mladé. V mladém věku se vyvíjí styl, ve kterém volba účesu zaujímá důležité místo.

Mládež je ideální doba pro odvážné experimenty

U mladých lidí mají vlasy zdravý lesk, přirozenou sílu a hustotu, takže je snadné je cvičitvšechny druhy změn v délce, tvaru a barvě.

Do 30 let

Rodinné a kudrnaté ženy, jejichž čas je zcela věnován svému manželovi, dětem, práci, musí vypadat dobře upravené a krásné bez zbytečných potíží.Středně dlouhé kudrnaté vlasy zdobené kaskádou nebo žebříkemvás potěší jednoduchým stylem.

Styling takových účesů nebude trvat příliš dlouho

Pro 30–40 let

Věk, kdy ženacítí se jako rozvinutá osobnost, navrhuje změny v obrazu.Tvůrčí experimenty s tvarem a barvou zůstaly pozadu a středně dlouhá srážka, jako je variace stříšky s maturitou nebo kaskádou , dá obchodní dámě charakteristiku mládí, něhy a lehkosti.

Tato variace stříšky pomůže vypadat mladší

Po 40 letech

Struktura vlasů se mění s věkema linie tváře.Objemné formy srážek, šikmé rány, vícevrstvý efekt a podtržené kadeřeodvádějí pozornost od změn souvisejících s věkem a vytvářejí pocit svěžesti amladistvost.

Ve věku 40–50 let by měl ženský účes obsahovat prvky odvrácené od známek stárnutí

Po 50 letech

Po 50 letech byste měli svým vlasům dát dynamiku

Podle komentářů odborníků je snadné hledat řád ve věku mladším ve značném věku:

  )
 1. Středně dlouhé srážky jsou ideální pro tuto věkovou kategorii a zbytečně krátké modely musí být vyřazeny, protožeodhalují věkové proměny vzhledu.
 2. Dynamicky padající vícevrstvé prameny různých textur zdůrazňují kouzlo a lehkost.
 3. Bangs v jakékoli interpretaci jsou povinným společníkem zralé ženy.Současné trendy nabízejí obrovský výběr možností: od stylových asymetrických okrajů po klasické oblouky.
 4. Vizuální efekt obrazu staré ženy je komplikován propracovaným a propracovaným stylem, místo kterého jsou nabízeny elegantní a přirozené.
 5. ​​

Možnosti s rány nebo bez rány

Názory stylistů v roce 2019 jsou jednoznačné v tom, že jsou rány považovány za jeden z trendů sezóny.Obzvláště populární v letošním roce jsou šikmé okraje s podáním, které dávají jakýkoli vzhled extravagance, vhodné pro všechny tváře obličeje a maskující nedostatky.

Dlouhé třesky jsou zpět v módě

Majitelé středně kudrnatých vlasů budou mít tendenci, pokud ozdobí svůj obraz podlouhlými třesky vytvořenými od úrovně očí po linii brady.

Módní v tomtotřesk sezóny se svými nerovnými prameny a úmyslně roztrženými konci se stanou vhodnými pro jakýkoli účes, každý typ obličeje, různé věkové kategorie.Tento trend je zvláště výhodný v kombinaci s tenkými kadeřemi, což vytváří iluzi hustoty a objemu.

Podlouhlá stříška

Mezi oblíbené v roce 2019 patří podlouhlá stříška.Pouze tento střih pro střední vlasy je absolutně rovný nebo kudrnatý bez rány.Jasné linie jsou v dokonalé harmonii s různě vytvořenými konci, což prokazuje úmyslné nerovnosti a rozcuchané.

V podlouhlém koberci by měly být kadeře měkké

Asymetrický střih s roztrženými konci bude stejně módní, který může vizuálně napínat linie tváře, čímž omlazuje ženu.

Classic Kare

Tento účes byl v posledních dvou stoletích standardem stylu, delikátní chuti a ženskosti.Takový model účesu vždy vypadá vhodně, takže ho dobře známé osobnosti často preferují.

Čtyři svého druhu je klasika, která je vždy v trendu.

Navzdory jednotnému standardu pro provádění čtverce existují opravy pro jednotlivé prvky.Moderní variace náměstí naznačují přítomnost i nepřítomnost okrajů, které se i s růstem harmonicky spojují do obrazu.

Odstupňovaná stříška

Tento druh stříšky kombinuje přítomnost zkrácených pramenů na týlní části hlavy a dlouhých pramenů blíže k obličeji.Řez je vytvořen"Žebřík".Konce vlasů jsou pomocí ztenčování zpracovány tak, že každý účes má jedinečný tvar.

Vytvoření správného odstupňovaného stříška vyžaduje zkušenost mistra

U střídavého stříška s průměrnou délkou vlasů můžete začít experimentovat podle přání klienta a podle profesních schopností mistra.

Kaskádový stříbro

Kaskádový stříbro výrazně oživuje obraz

Kaskádový stříbro se vytváří postupným vícevrstvým ošetřením vlasů.Takový střih je možný pouze u vlasů střední délky.

Složitost této techniky spočívá v tom, že mistr postupně stříhá vlákna ve vrstvách.Tento typ účesu dodává kudrnatým vlasům maximální objem a účinek „pohybu pramenů“.

Každý mistr vyvíjí svou vlastní techniku ​​pro provádění kaskádového čtverce.Klasická škola diktuje dokončení stříhání s nebezpečným anglickým břitvou, ale nyní se nejčastěji stříhání provádí stříkáním nůžkami, což umožňuje vytvoření tenkého účesu.

Takový střih není vhodný pro všechny typy vzhledu

Gavrosh

Tento střih, oblíbený v minulém století, v nové verzikombinuje prvky chaosu, výrazné asymetrie a všech druhů kreativity.

Stejná forma střihu se považuje za základ, který se pak pečlivě frézuje a vytvoří se zdůrazněná víceúrovňová úroveň.V tomto střihu je zvláštní místo věnováno vytvoření silného třesku s jedinečnýmkontury.

Žebřík

Střih žebříku dokonale koriguje nedostatky tvaru obličeje a skrývá šířku lícních kostí, tváří a brady.Tento model také umožňuje dát obrázku nový vzhled bez odstranění délky vlasů.

Na rozdíl od kaskády zahrnuje žebřík řezání pramenů nikoli na celé ploše hlavy, ale pouze podél linie obličeje.

Účes „Ladder“ vypadá velmi organicky na kudrnatých vlasech

Kaskáda

Kaskáda jde dobřes ranou

Moderní srážky v kaskádě mohou být buď klasické, hladce padající prameny, nebo vrstvené a stupňovité.

V současném roce, v důsledku popularity, všechny typy kaskády, která se dobře hodí s kudrnatými vlasy střední délky.

Kaskáda se harmonicky kombinuje se třesky různých tvarů.Kromě toho si tento účes jako bonus zachovává svůj tvar a objem po dlouhou dobu a zahrnuje také všechny typy stylingu.

Podle trendu sezóny se kaskáda s asymetrickými beztížnými prameny sklonila.V tomto střihu jsou zdravé konce vlasů, které vyžadují zvláštní denní péči, mimořádně důležitým prvkem.

Asymetrický střih

Asymetrický střih zavedl do současných trendů nový proud.Na kudrnatých vlasech střední délky přidá i mírný asymetrický přízvuk k obrazu „chuť“, takže je módní a stylový.

Tento střih má určité výhody:

 1. Řeší problém rozdělení konců.
 2. Vypadává vlasydobře udržované a zdravé.
 3. Přidá kořenový svazek.

  Asymetrické srážky jsou vhodné téměř pro každého

 4. Vyhlazuje odchylky ve vzhledu.
 5. Vypadá skvěle s jakýmkoli tvarem obličeje.
 6. Vytváří vizuální omlazení.
 7. Vhodné pro jakýkoli věk a stav.

Srážky s holením v chrámech a vzorech

Novost v trendu v roce 2019 byla představena srážkou s prvky oholených chrámů a zadní části hlavy.Takový střih odpovídá duchu modernosti, a tak se jeho majitelkami stává stále více žen ve zralém věku.

Dnes v tomto trendu se holení obou chrámů i asymetricky oholená oblast hlavy ve formě kresby.V oblasti oholené oblasti může být kresba aplikovaná mehendi nebo dokonce tetování.

Vzorky holení pomohou dívce vytvořit jedinečný obrázek

Holicí střih se snadno udržuje a vypadá docela a stylově po dlouhou dobu.Je důležité předem určit jak obrysy takového střihu, tak složitost vykreslených nebo reliéfních detailů, protožena hotovém obrázku budete muset být jistý čas.Je třeba poznamenat, že oholené whisky vypadají z místa na tenkých vlasech.

Charakteristiky péče o kudrnaté vlasy

Kromě estetického potěšení vytvořeného kudrnatými protáhlými vlasy vytváří tento atribut krásy také určité starosti o péči.

Zvláštní struktura vlnitých vlasů, častáexperimenty s účesem vás nutí dodržovat některá pravidla:

 1. Strukturální rysy kudrnatých kudrlinek svědčí o jejich křehkosti a suchosti.Je nutné pečlivě zvolit šampon a kondicionér, přičemž se upřednostňují produkty bez sulfátů.Rovněž zavedení výživných masek do praxe pomůže obnovit krásu kadeří.
 2. Je lepší sušit vlnité vlasy měkkým ručníkem, který je třeba pečlivě navlhčit prameny.Česání mokrých vlasů a sušení foukáním by mělo být zlikvidováno.

  Pro péči o kudrnaté vlasy je k dispozici celá řada produktů

 3. Před tvarováním vlasů syntetickými fixačními prostředky by mělo být na povrch vlasů naneseno malé množství.přírodní základní olej.
 4. Pro česání je lepší použít hřeben se vzácnými zuby.
 5. Pro zvýraznění světla by mělo být upřednostněno agresivní barvení.

Prodloužené vlnité vlasy střední délky umožňují experimentovat a měnit vzhled podle nových trendů v módních srážkách v roce 2019.Zkušená stylistka, absence bariér v kreativním vyjádření promění ženu jakéhokoli věku a sociálního postavení.

Video o střihu kudrnatých vlasů střední délky:

Pravidla pro výběr kadeřavých vlasů:

Processrážky pro kudrnaté vlasy: