Menu pro sušení těla pro dívky, strava na týden

Tělo ženy je považováno za harmonické, pokud má správné a krásné proporce, navíc kilogramy poskytují disharmonii.Aby vždy výživové zůstali v prvním stavu, odborníci na výživu doporučují sledovat výživu, takže pokud potřebujete své tělo „vysušit“, měli byste se držet příslušného menu sestaveného speciálně pro každou dívku a navrženého po dobu nejméně jednoho měsíce.

Obsah
 1. Obecné zásady výživy
 2. Očekávané výsledky: Před a po fotkysušení
 3. Doporučené produkty
 4. Nedoporučené produkty
 5. Kontraindikace
 6. Měsíční menu sušení těla pro dívky
 7. První týden
 8. Druhý týden
 9. Třetí týden
 10. Čtvrtý týden
 11. Výcvik v období sušení
 12. Očekávané výsledky
 13. „Odejít“ z režimu spalování tuků
 14. Video o sušení těla pro dívky: menu na den, týden, výsledkyza měsíc
Obecné zásady výživy

Hlavní slova, která je třeba se naučit, jsou přísnost a disciplína.

Aby měl úbytek hmotnosti pozitivní výsledek, musíte dodržovat následující zásady:

 1. Množství bílkovin se vypočítá podle vzorce: 2 g této látky na 1 kg tělesné hmotnosti.Užívání bílkovin je každodenní strava, kterou můžete získat z produktů, jako je kuřecí nebo libové červené maso, vejce bílá, speciální proteinové koktejly.Tento příjem bílkovinTo vám umožní spalovat tuk při zachování svalové hmoty.
 2. Množství uhlohydrátů by mělo být nízké (80 g) nebo mírné (140 g), což umožní neztrácet potřebnou energii a současně spálit další libry.Odborníci na výživu doporučují střídání nízkého a středního příjmu uhlohydrátů, zatímco byste si měli vybrat potraviny bohaté na vlákninu: brambory, rýže, ovesné vločky, celozrnný chléb.
 3. Množství tekutiny by mělo být nejméně 3 litry denně.Jako nápoje je lepší používat čistou vodu, ale někdy není zakázáno pít čaj.

Sušení těla je pro tělo skutečnou výzvou, proto je důležité, aby si dívky udržely motivaci celý měsíc. Aby bylo možné držet se menu a nerozebrat, je povoleno nahradit jedno jídlo jednou týdně vaším oblíbeným jídlem nebo pitím: pizza, rohlík, pivo.

Známé sladkosti lze nahradit bílkovinami a smoothies, které neobsahují uhlohydráty a tuky.Kromě tohofotografie pořízené před stravou podpoří motivaci , bude tak hezké porovnat výsledek za měsíc.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Očekávané výsledky: fotografie před a po sušení

Doporučené produkty

3 produkty jsou považovány za hlavní:

 • vaječné bílky- rychlévařitelný a cenově dostupnýprodukt, který neobsahuje tuk a cholesterol;
 • ovesné vločky- nabije se nezbytnou energií, navíc je bohatá na vlákninu a má nízký obsah cukru;
 • zelená zelenina- napomáhá saturaci, tupému hladu, bohatému na látky potřebné pro tělo při hubnutí: aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky.

Další doporučené produkty.

Mezi bílkovinnými potravinami, které můžete jíst:

 • filé z kuřecího masa, bílé ryby (tilapie, pollock),
 • chobotnice, tvaroh (5%).

Povolené uhlohydráty:

 • pohanka,
 • hnědá rýže,
 • fazole (hrášek, čočka,cizrna),
 • těstoviny z celozrnné mouky,
 • ovoce (jablka, banány, hrušky), bobule.

Nenasycené tuky:

 • ryby (pstruh, losos) a rybí olej,
 • lněný nebo olivový olej.

Nedoporučená jídla

Odborníci na výživu poznamenávají, že z potravy musí být zcela vyloučeny následující potraviny:

 • bílý chléb a všechny moučné výrobky;
 • těstoviny vyrobené z odrůd měkké pšenice;
 • uzená masa a uzeniny;
 • konzervy;
 • majonéza;
 • smetanový sýr.

Kontraindikace

Jakákoli strava je pro tělo stresující, proto se doporučuje, abyste se před zahájením léčby poradili s odborníkem.

Obecně je sušení těla kontraindikováno v následujících případech:

 • chronická gastrointestinální onemocnění;
 • kardiovaskulární onemocnění;
 • vsvalová nedostatečnost;
 • během období nervového stresu.

Menu sušení těla pro dívky na měsíc

Sušení těla se obvykle počítá na měsíc: pro dívky je to skvělá příležitost připravit se na důležitou událost.Nabídka je podepsána každý týden a denně předem, díky čemuž bude rozmanitější a zahrnuje všechny potřebné produkty.Níže je uveden příklad stravy, kterou lze použít po konzultaci s odborníkem na výživu.

První týden

První týden je považován za nejobtížnější, protože tělo musí být reorganizováno do nového typu výživy.

Během tohoto období by příjem uhlohydrátů neměl překročit 2,5 g na 1 kg jeho hmotnosti , proto by v nabídce měly být obiloviny (rýže, pohanka), zelenina a ovoce, maso z ryb a kuře (krůtí), mléčné výrobky (tvaroh, kefír, někdy sýr), čerstvé bylinky, citrusové plody (pomeranč, grapefruit).

Druhý týden

Ve ​​druhém týdnu měsíčního sušení těla prochází nabídka následující změnou:1 g uhlohydrátů na 1 kg hmotnostidívky . Doporučuje se jíst před večerním jídlem.K večeři jsou vhodné pouze bílkovinné potraviny - fermentované mléčné výrobky.

Třetí týden

Třetí týden je charakterizován skutečností, žeje množství uhlohydrátů sníženo na 0,5 g na 1 kg hmotnosti,plody jsou zcela odstraněny ze stravy.

Čtvrtý týden

Čtvrtý týden zahrnujeúplné odmítnutí uhlohydrátů.

Zbývá už jen proteinová strava, mrkev je ze stravy odstraněna.

Výcvik v období sušení

Sušení těla dívek (nabídka měsíce je uvedena výše) vyžaduje povinný tělesný výcvik.To je nezbytné, aby nedošlo ke ztrátě svalové hmoty.

Tělocvičně se doporučuje chodit třikrát týdně. Zároveň 1krát týdně dávají přednost energetické zátěži, která pomůže budovat svaly.Tato cvičení se provádějí s činkami nebo činky.Ve zbývajících 2 dnech musíte udělat kardio trénink, aerobik, cvičení s několika přístupy.


Program sušení těla pro dívky kromě dodržování stravy, která je stanovena v měsíčním menu, zahrnuje třídy v tělocvičně s převahou silových cvičení.

Výcvik by měl zahrnovat běh /chůzi na běžeckém pásu, skákání přes švihadlo, otočné nohy v různých polohách.Výcvik lze provádět doma, zde jsou vhodné: kyvadlová doprava, jízda na kole, skákání přes švihadlo, plavání.

Během tréninku by měly být obsazeny všechny svalové skupiny:

 1. Pro paže a ramena. Zvedání tyče pro biceps, bench press, swing a flexe s činkami, cvičení v blokovém simulátoru.
 2. Pro hruď. Lavičkový lis /činka bench press, push-up, cviky v blokovém simulátoru.
 3. Zezadu. Vytažení na příčku, svislý a vodorovný tah, svetr z horní jednotky pomocí držadla lana.
 4. Pro tisk. Všetypy vakua, kroucení, jízdních kol, zvedání nohou.
 5. Pro nohy a hýždě. dřepy s činkami /činky, výpady, rumunská trakce, nohy a nohy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Očekávané výsledky

Zvažovaná strava vám umožní ztratit až 2,5 kg za týden, pokud je správně implementována. Obecně se za normu považuje ztráta 1-1,5 kg týdně. Je nutné zaznamenat výsledky jednou týdně, přičemž se doporučuje zvážit současně bez oblečení.

Pokud po 7 dnech nedochází k pozitivní dynamice, je třeba na chybách pracovat .Za prvé, odborníci na výživu doporučují zvyšovat kardiovaskulární zátěž: provádět cvičení dvakrát denně - ráno a večer.Dalším krokem je prudké snížení obsahu uhlohydrátů z 2 g na 1 g (0,5 g).

Pokud po takových změnách hmotnost nezmizí, vyplatí se kontaktovat odborníka na výživu.

„Opusťte“ režim spalování tuků

Je důležité vědět, ženení možné ostře obnovit obvyklou stravu, protože se váha rychle vrátí, ze stravy musíte jít hladce.Pokud je po 30 dnech dosaženo požadovaného výsledku, pak jej chcete konsolidovat, musíte se začít pohybovat v opačném směru: od minulého týdne do prvního, zatímco trénink lze snížit na 2krát týdně.

Pokud není žádoucího výsledku, pak v budoucích odbornících na výživudoporučujeme držet se menu po dobu 4 týdnů a pokračovat ve výcviku jako dříve.Po absolvování měsíčního sušení těla a úplného opuštění stravy by dívky měly při přípravě menu dodržovat následující doporučení:

 • vařit omeletu na snídani s celozrnným chlebem;
 • nahradí obvyklou večeři fermentovanými mléčnými výrobky;
 • používat místo sladkostí proteinové tyčinky a koktejly;
 • snižují množství nezdravých tuků.

Správně organizovaný proces hubnutí pomůže nejen zbavit se dalších liber, ale také zlepší celkovou pohodu.Sušení těla vám umožní normalizovat se za pouhý měsíc, aniž byste vyžadovali velké ztráty, a co je nejdůležitější, dodržujte jeho základní pravidla.

Video o sušení těla dívek: denní, týdenní, měsíční výsledky

Sušení těla dívek: co to je, základní principy, kontraindikace:

Sušení pro dívky: denní menu:

Měsíční výsledky sušení: