Masážní kartáček na tělo.Recenze nejlepších celulitidových kartáčů s odnímatelnou rukojetí, oboustranná.Jak používat doma

Pokud každé ráno, před sprchou, trávíte část času masáží suchým tělem, po týdnu se vaše celkové zdraví zlepší, vaše zdraví se zlepší.Kartáčové pohyby těla, počínaje nohou, podél těla k srdci, které jsou vedeny podél lymfy a krve, jsou jednoduché.

Pokud je však zařízení pro postupy na dlouhé rukojeti a s přírodními štětinami dosaženo zamýšlených cílů:

 • je optimalizována cirkulace humorálních tekutin;
 • kůže je pružná a hladká;
 • se objeví vitalita, která je fixována kontrastní sprchou a je přítomna v těle během náročného pracovního dne.

5-10 minut strávených ráno s užitečným se ukáže jako vděčný návrat těla.Za pouhých několik dní si můžete všimnout znatelného účinku masážních procedur - intenzivní pohody, intenzivní přísun krve na povrch pokožky, vyhlazené celulitidové útvary

) Důležité vlastnosti masážního kartáče

Tělový kartáč je nezbytným doplňkem anticelulitidové masáže, jejíž vlastnosti určují úspěch ranní procedury.Takový nástroj by měl mít dlouhou rukojeť a přírodní štětiny.

Parametry doporučené pro pohodlí postupu a plný kontakt s kůží jsou štětiny divočáka nebo husté vepřové maso, kaktusové hřbety (to pomáhá vyhnout se alergickým reakcím), délka rukojeti je 40–60 cm.tak, aby nezasahoval do masáže, a ne krátký, aby dosáhl zadní a zadní části boků.

Výrobci nabízejí různé úpravy suchých masážních zařízení:

 • oboustranné, s dřevěnými hřebíčky a přírodními štětinami;
 • vyrobené ze dřeva, s reliéfem pupínků, zubů, kužely;
 • pryž nebo silikon vybavené rotačními válci.

Požadavky na suchý masážní kartáč jsou následující:

 • funkčnost;
 • plnění cíle;
 • plný kontakt s kůží;
 • stimulace průtoku krve;
 • optimalizace intracelulárního metabolismu.

Při zvažování modelů vyrobených ze silikonu nebo dřeva můžete najít nepopiratelné výhody zařízení, které spočívají v ceně, šetrnosti k životnímu prostředí nebokompaktnost.K plné implementaci anticelulitidních postupů potřebujete k dosažení vašich cílů specifické parametry, které zajistí použití kartáče v zamýšleném účelu.

Z navrhovaného sortimentu si osoba pro výrobu vybere materiál masážního zařízení (tvrdého, měkkého, přírodního nebo syntetického), kapesního nebo dlouhého držadla, průměr pupínků na obousměrném zařízení, silikon nebo dřevo.V PDA je hlavním požadavkem tvar (pohodlně ležící v ruce) a spolehlivost upevnění, které umožňuje jeho upevnění.

Co je to dobrý kartáč s přírodními štětinami?

Oboustranný tělový kartáč, který je na jedné straně vybaven přírodními štětinami a na druhé straně dřevěnými zuby, na dlouhé rukojeti, splňuje požadavky a plní základní funkce nezbytné k dosažení očekávaného účinku.

Takový kartáč:

 • je šetrný k životnímu prostředí a nezpůsobuje alergické reakce;
 • vyrobené z štětin divočáka, tuhých a elastických, dráždivých nervových zakončení a zajišťujících vedení nervových impulsů;
 • zvyšuje tón a turgor kožních buněk;
 • se účinně používá na obou stranách;
 • dřevěné segmenty, jejich struktura a konfigurace, působí opačně a vytvářejí kontrast k působení štětin;
 • dlouhá rukojeť zvyšuje přítlačnou páku bez napínání páteře;
 • Přírodní materiály poskytují přírodní energii při kontaktu s povrchem kůže.

Kartáče na tělo,vyrobené z přírodních štětin a umístěné na dlouhé rukojeti - možnost, která splňuje nezbytné požadavky.Účinek aplikace přirozené textury eliminuje negativní reakce těla a zdvojnásobuje proces optimalizace pohybu humorálních tekutin.

To dodává pokožce pružnost a přirozeně vylučuje změny v celulitidě.

Odstraňování kůže z negativních projevů celulitidy způsobených změnami souvisejícími s věkem se provádí suchou masáží.To vyžaduje trochu času ráno a minimální finanční náklady, pokud je výběr proveden odpovědně, s ohledem na funkční a terapeutické složky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Top 10 nejlepších tělových kartáčů

Osoba, která se poprvé uchylovala k suché masáži, by měla jasně pochopit preference při výběru příslušenství.Může se zaměřit na poptávku a poptávková kritéria, aby určila, jak výrobky splňují zamýšlený účel.

Suché masážní kartáče se nakupují za účelem:

 • lymfatického odtoku;
 • odlupování odumřelých kožních buněk;
 • tonický účinek;
 • plný, intenzivní turgor;
 • intracelulární metabolismus;
 • optimalizace buněk horní dermální vrstvy;
 • účinek proti stárnutí;
 • odstranění destrukce celulitidy.

Prvotřídní průmyslové modelyvýrobci s osvědčenými zkušenostmi jsou profesionálně navrženi, ale je těžké se orientovat po nezasvěcených.

Provedené statistické studie vedou nejlepší modely pro nejnáročnějšího a nejobtížnějšího kupce k vůdcům nabízeného sortimentu.Přední pozice v žebříčku prodeje patří k modelům uvedeným v TOP 10 nejlepších tělových kartáčů.

Kartáč na tělo Elemis Dry Body Massagea zdraví.

Tělový kartáč s přírodními štětinami na dlouhé rukojeti dokonale pomáhá s celulitidou.

Je vyrobena z kaktusových štětin (páteřů), které jsou považovány za nejproduktivnější pro anticelulitidní a tonizační masáž s detoxikačním účinkem povrchu vrstvy kůže.Denní rituál prováděný štětcem kaktusových trnů se provádí před osprchováním nebo koupáním.To vám umožní zbavit se "pomerančové kůry" za 2-3 měsíce.

Ale i po optimalizaci lymfatického toku a zásobení pokožky výživnými složkami vám umožní obdivovat hladkou a rovnoměrnou pokožku, kartáč neztratí svůj význam.3-4 krát týdně se používá jako preventivní opatření k masáži.Nevýhody modelu zahrnují to, co se považuje za nepopiratelnou výhodu.Páteře kaktusu mají silný účinek a dráždí pokožku.

Někdy spotřebiteléstěžujte si na ztrátu trnů a postupnou plešatost masážního zařízení. Uvedená cena je 44 $.

Ergonomický kartáč Earth Terapeutics

Oboustranný lehký model se středně dlouhým držadlem.Přírodní štětiny, silné a pevné, se silnou vrstvou, která při masáži neklesne.Na druhé straně jsou na gumové bázi umístěny dřevěné kuličky, které se ohýbají pod tlakem a působí opačně než štětina.

Hromada se používá k drhnutí, odlupování keratinizovaných vrstev a detoxikačnímu efektu.

Dřevěné kuličky mají povzbuzující a relaxační účinek a příjemně uklidňují pokožku po dráždivém účinku štětin.Odhadované náklady - 4,69 - 5,00 $.Rukojeť je vybavena dřevěnou vložkou, která vám umožní pohodlné uchopení a pevně se drží v ruce.

Dřevěné kuličky se používají také pro procedury s masážním olejemnebo gelem, které mají dvojí účinek na kůži ze dvou typů procedur.Nevýhody spotřebitelů zahrnují nedostatečnou délku rukojeti.

Fix Price Body Republic tělový kartáč s dlouhou rukojetí

Populární a oblíbená verze masážního kartáče, vybavená odnímatelnou rukojetí 40 cm.Mezi výhody produktů Fix Price patří spotřebitelé k cenově dostupným nákladům (od 77 r), což je působivé po vyjádření cen jiných výrobců.Hodnocení zákazníků jsou příznivé a přátelské, plné důvěry v zakoupenou věc a výsledné pozitivní účinky.

Zveřejněnovideo pomocí štětce od Fix Price pro problémové oblasti (břicho, boky, hýždě a paže) a na obličej.Do drážky je vložena dlouhá rukojeť, dobře leštěná, ale chemicky neupravená.Kartáč se používá jako ruční zařízení, k tomu je přidržovač látky, který zajišťuje pohodlné přilnutí k ruce.

Nejsou uvedeny žádné nedostatky, ale vybíraví zákazníci takové produkty nekupují.

Oboustranný anticelulitidový lito

Lito - oboustranný kartáč pro anticelulitidovou suchou masáž, vyvinutý a nabízený spotřebitelům za přibližnou cenu 150 r.Můžete si ji koupit v jednoduchém železářství za rozumnou cenu, v několika verzích: na dlouhé rukojeti, kapesním počítači, oboustranném.

Vybavena pevnými štětinami a masážními dřevěnými prsty umístěnými v dřevěném pouzdře s dlouhou rukojetí.Kombinace maséra s hroty a možností štětin vám umožní dosáhnout dvojitého detoxikačního efektu a zlepšit stav pokožky v krátkém čase.Kupující nezaznamenají žádné nedostatky, s výjimkou mírného ztmavnutí pouzdra při častém praní.

Kartáč Helen Gold DRY BRUSH

Kartáč DRY BRUSH - produkt výrobce s výbornou pověstí Helen Gold.Anotace vývoje obsahuje doporučení pro použití vývoje k eliminaci celulitidy, k získání detoxikačních a lymfatických drenážních účinků, k potlačení ochabnutí, stárnutí a strií problematické a stárnoucí kůže.

Vyrobeno z bambusu a přírodníštětiny divočáka, šetrné k životnímu prostředí, bez negativních alergických složek.Štětiny se doporučují pro masáž suché pokožky, kterou je třeba omýt.

Pokud použití chemických a přírodních čisticích prostředků způsobuje nežádoucí projevy, individuální alergické reakce, nahradí DRY BRUSH kosmetické přípravky pro kontrolu odumřelých buněk. Je nabízena za cenu 1390 r, což se někdy zdá být pro kupující nevýhodou, ale váží pouze 200 g.

Avon dřevěný kartáč

Produkty testované aznámá společnost nabízející tělový kartáček běžnému kupujícímuza cenu 349 p ,aodpro zástupce společnosti za 296 p.Není vždy k dispozici v objednávce, ale anotace navrhuje použití produktu z přírodního dřeva nejen pro suchou masáž.

Je také možné získat další výsledek s použitím čistícího nebo masážního oleje.Podle hodnocení zákazníků je účinek kombinovaného použití obou fondů zesílen, ale hromada je kvůli tomu rozdrcena.

Tělový kartáček na tělo v karosérii

Tělový kartáček na tělo v karosérii je dalším vývojem společnosti, která vyrábí příslušenství pro vodní procedury, koupele a péči o tělo.Přírodní tělo ze dřeva, kaktusové štětiny, nezbytné prvky pro kvalitní péči o tělo za cenu 800 r.

K prodeji v obchodech společnosti patří do kategorie populárních a módních doplňků pro péči o tělo bez alergických reakcí.Nevýhodou, stejně jako jiné jehly kartáčekaktusy, jsou považovány za tuhost a nestabilitu štětin.

Tělový kartáč se sprchovým tělem na vlasy Aliexpress S7NF

Vyrobeno ze štětin ze dřeva a divočáka, průměrné náklady - 2,05 $, villi jsou pevně fixované a nevypadají,textilní páska zajišťuje, že kapesní počítač sedí na ruce a poskytuje další účinek. Hodnocení zákazníků jsou příznivé, dochází k vyrovnání povrchu a barvy pleti, odstranění vrstvy corneum bez drhnutí, zabránění zarůstání vlasů.

Kartáč na tělo Oriflame

Kartáč na tělo Oriflame body brush nevyžaduje žádná další doporučení.Jeho velikost: 31 x 7,5 x 4,5 cm, délka držadla je dostatečná pro celý hřbet, štětiny jsou středně tvrdé. Hodnocení zákazníků jsou benevolentní, 95% doporučuje spotřebu.Malý ohyb pro snadné použití, základna a rukojeť z bambusu, lehká, odolná a efektivní. Cena - od 350 r.

Tělový kartáč společnosti Best Trans Service LLC

Oboustranný kartáč s pohodlnou dlouhou rukojetí, umělé štětiny na jedné straně a středně velké dřevěné zuby na straně druhé.velikost. Vyrábí se v Rusku ze dřeva, umělých vláken a kaučuku, váží 130 g, velikost 40x5x10 cm, levně, pohodlně a získal 100% kladné hodnocení od svých zákazníků, a to jak z hlediska účinnosti, tak snadnosti použití.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělocvična pro hubnutí, videonávody.

Technika provádění masáže suchým štětcem

Lymfatický detox začíná u podešví, plynule přechází k prstům na nohou a k postranním okrajům chodidla, poté se provádí na nohou, boky a kotníky, hýždě a žaludku. Masíruje se povrch břicha pouze ve směru hodinových ručiček.Potom přichází otočení hrudníku a krku, s nimiž masážní kartáček jde do rukou a pohybuje se směrem ke krku.Lymfatické uzly nejsou ovlivněny.

Kdy je nejlepší provádět vlastní masáž a jak často?

K terapeutickým účelům se provádí masáže každý den, ráno, před koupáním nebo sprchováním.V preventivní - 3-4 krát týdně.

Kontraindikace

Tělové kartáče s přírodními štětinami na dlouhé rukojeti, stejně jako jiná zařízení pro suchou masáž, nelze použít pro křečové žíly, exacerbace dermatologických patologií a akutníinfekce.Během těhotenství je používejte opatrně.

Video: tělový kartáč s přírodními štětinami

Masáž suchým tělem viz videoklip:

​​

Samomasáž z celulitidy přírodním štětinovým štětcem, viz videoklip: