Masáž ke zvýšení poprsí za 3 dny.Video, jak to udělat doma

Masáž pro zvětšení prsou pomáhá napnout a opravit její tvarbez chirurgického zákroku.

Účinnost této techniky je způsobena účinkem na určité body těla, což má za následek zvýšenou sekreci ženských hormonů odpovědných za růst prsu.

O výhodách a nebezpečích masáží pro zvětšení poprsí

Jakékoli manipulace s masáží, včetně těch, které zvyšujíbusty, mají příznivý účinek na tkáň a spouštějí řadu mechanismů.

Masáž zlepšuje nejen vzhled, ale také zdraví prsu. ​​Existuje několik masážních technik.Každá z nich má výhody i nevýhody.Ale vV každém případě má masáž dobrý vliv na vzhled prsu, zlepšuje se stav pokožky, zvyšuje celkový tón a pružnost.

V důsledku masáží se zvyšuje krevní oběh, do epidermálních buněk vstupují užitečné mikroelementy a vyvíjejí se kapilární cévy.Díky masáži se buňky epidermis regenerují, aktualizují a stav pokožky se znatelně zlepšuje.

Patří sem následující:

 • aktivace metabolismuv tloušťce dermis v důsledku mechanického podráždění vede k zpřísnění pokožky, čímž je hladšía elastický;
 • v tkáních pod kůží se výrazně zlepšuje hemodynamika asaturace tkání kyslíkem a živinami .

Před provedením masáže poprsí doma je nutné projít kontrolou.

Před zahájením masáže by měl lékař zvětšit prsa, aby vyloučil možné kontraindikace.

Cysty a jiné nezhoubné novotvary zjištěné během vyšetření a ultrazvukem vylučují možnost masáže.

Vzhledem k tomu, že masáž pomáhá zvyšovat poprsí

Ke změně velikosti poprsí v důsledku pravidelné masáže dochází v důsledku aktivace metabolismu v kůži, podkožní tkáni a tkáních pod ní. Masážní pohyby stimulují krevní oběha podporují zlepšenou výživu dermis, tukové a svalové tkáně, žlázovéepitel.

Tradiční masáž

V tomto případě je velmi důležité správně masírovat.Každá technika se provádí svým vlastním způsobem.Požadovaného účinku lze dosáhnout pouze podle doporučení a pravidel. Algoritmus klasické masáže je následující:

Fáze Název masážní techniky Popis
1Hladí Hladí mléčnou žlázu se provádí kruhovými pohyby podélsměr z bradavky.Trvání této oceli je asi 1 min.Manipulace by měly být prováděny, snažte se nevyvíjet tlak.
2Tření Manipulace doprovázená mírným posunem kůže se provádějí z bradavky.Tření se provádí po celé oblasti mléčné žlázy.Závěrem lze říci, že třete pěstí ve směru shora dolů, aniž byste vyvíjeli nadměrný tlak a podporovali hrudník zespodu.Stejným způsobem masírujte spodní část.
3Vibrace Prsty ruky by měly být umístěny na oblast mléčné žlázy a vyvolávat vibrace „překvapivými“ pohyby.Měli byste tedy „chodit“ po celé ploše.
4Hladil Asi 1 minutu.Hladění zlepšuje tón pleti, posiluje jej a také stimuluje lymfatický oběh.

Tradiční masážní procedura pro zvětšení poprsí trvá 10 až 15 minut a může být prováděna 1 až 3krát denně.

Japonská masáž

Taková masáž pro zvětšení poprsí neznamená manipulaci se samotnými mléčnými žlázami. Účinek je na aktivní body v těle, stimuluje tok estrogenu do krevního řečiště, což se projevuje zvýšením objemu mléčných žláz.

Dopad na biologicky aktivní body se provádí stisknutím prstů shora dolů.

Umístění zvláštních bodů:

 • plocha projekce na povrch těla štítné žlázy;
 • horní část ramenního pletence;
 • interscapulární oblast;
 • horní část krku.

Doporučuje se provádět masáž shiatsu (japonská masáž) při koupeli před spaním , poté následuje masáž cílových bodů sprchy.

Čínská klasická masáž

Abyste našli postižené body,umístěte prsty 5 cm nad sluneční plexus a zřeďte je 1 cm doobě strany .Dopad na body se provádí pomocí speciálních koulí, jejich otáčením na povrchu kůže a lisováním.

Trvání bodové stimulace je 30 sekund, poté by měla následovat pauza.Pro 1 masážní sezení by mělo být provedeno 8-10 efektů v každém bodě.

Kromě toho musí být také odkryty aktivní body umístěné mezi palcem a ukazováčkem. K dokončení postupu čínské masáže položte míče na podlahu chodidly chodidel ,Tím masírujte další bod, který ovlivňuje zvýšení poprsí.

Technika Qi

Tato technika využívá účinky hormonů na změny ve velikosti mléčných žláz.

Technika provádění masáže je následující:

 1. Procedura by měla být zahájena zahřátím dlaně: intenzivním protřepáním.
 2. Položte dlaně na mléčné žlázy, prsty od sebe.
 3. Rotace.Pro zvětšení velikosti mléčných žláz je třeba je otáčet ve směru od ramen ke středu hrudníku (dovnitř).Počet kruhových pohybů by měl být násobkem 36.

Specialisté v oblasti orientálních cvičení tvrdí, žepři opačném směru pohybu (směrem ven) masáže sníží velikost poprsí .

Olejová masáž

Tento typ účinku na tělo přispívá k určitému zvýšení mléčných žláz, aktivní výživě a zvýšení pružnosti pokožky.Manipulace by měla být prováděna po aplikaci lehkého čištění, takže je zvýšena její účinnost.

Pro olejovou masáž je vhodný jakýkoli rostlinný olej.

OlivovýDodává pokožce pružnost a hladkost.
Olej z hroznových semenMá intenzivní zvlhčující účinek, který zvyšuje pružnost pokožky a méně znatelné drobné vrásky.
RakytniceAktivuje regeneraci epidermocytů a také je nasycuje vitamíny.
MeruňkaObsahuje vitaminy nezbytné pro pokožku, dodává pokožce pružnost.
Kombinace slunečnicových a rakytníkových olejů smíchaných ve stejných poměrech. Doporučuje se v případech, kdy kůže předčasně ztrácí pružnost, stala se letargickou a ochablou.

Malé množství oleje by se mělo jemně hladit pohyby v kruhu do kůže na hrudi.

Odborné doporučení:

 1. Před zahájením postupu se ujistěte, že na vybranou odrůdu rostlinného oleje nedochází k žádné alergické reakci.
 2. Přidání kapky citronové šťávy do oleje pomůže postupně zabarvit skvrny věku.

Mírná olejová masáž by neměla být prováděna déle než 3 dny v týdnu.

Hydromasáž pro zvětšení prsou

Pro jemný, ale účinný účinek na mléčné žlázy by měl být tlak vody upraven tak, aby nebyl příliš silný.Náraz se provádí kruhovým pohybem.

Při provádění hydromasáže by měly být ovlivněny následující oblasti:

 • celý povrch mléčné žlázy;
 • oblast pod hrudníkem, mezistupňový prostor;
 • Oblast nad mléčnými žlázami.

Voda by měla mít příjemnou teplotu.Vodní masáž ke zvýšení poprsí trvá 10 minut.

Použití kontrastní sprchy

Tento postup aktivuje hemodynamiku v krevních céváchmléčná žláza, pomáhá napnout pokožku, zvyšuje elasticitu. Teplá voda by měla být nahrazena studenou vodou, aby se zabránilo extrémním teplotám- horká a příliš studená.Doporučuje se dokončit postup studenou vodou.

​​

Vakuová masáž

Na rozdíl od jiných typů masáží, které lze provádět bez zvláštních zařízení, zahrnuje vakuová masáž pro zvětšení poprsí použití zařízení - zařízení sestávající z omotávky kolem miskymléčná žláza a kompresor čerpající vzduch z mísy.

Výsledkem je, že do mléčné žlázy dochází k vlnění krve a její objem se po určitou dobu zvyšuje. Postupně se objem hrudníku vrací k původnímu.

Vakuová masáž rozšiřuje prsa jen na chvíli - v budoucnu bude mít svou původní podobu.

Nevýhodou je, žetato masážní metoda ke zvýšení poprsí není určena k systematickému použití , protože to vyvolá vzhled cévní sítě.

Taoistická masáž

Starověká technika je nejdůležitější v případech, kdy se prsa předčasně prohýbala.

Korekční masáž

Korektivní masáž pro zvětšení poprsí je doporučována specialisty pro případy, kdy existujestrie nebo ochabnutí kůže v důsledku peperastenie.

Technika provádění je poněkud podobná technice tradiční masáže.

Recepce Popis masážní techniky Počet opakování
1Rotace Každá mléčná žláza by se měla otáčet, mírně držet v dlaních, rotovatkrát ve směru od ramene ke středu hrudníku.

8-10
2 Tlak Po položení rukou na bradavky byste na ně měli pečlivě zatlačit a zhluboka se nadechnout;po několika sekundách, jak vydechujete, uvolněte.8-10
1Aplikace krému Doporučuje se používat speciální prostředky k boji proti striím nebo k utaženípoprsí.

Důrazně se doporučuje používat pouze certifikované produkty a sledovat datum vypršení platnosti.Před zahájením masážního kurzu je vhodné provést alergologický test.

2Hladí Pohyby se provádějí prsty v kruhu.

Krém by se neměl nanášet na oblast bradavek a dvorců.

3Poklepávání Lehké poklepávání by mělo směřovat od bradavek nahoru, dolů a do stran.
4Konečné hladení Tyto masážní procedury by se měly provádět v kruhu a druhou rukou držet hrudník.

Masáž s rukavicí

Aby nedošlo k poškození kůže na hrudi, musí stupeň tuhosti rukavice odpovídat citlivosti kůže. Kromě stimulace hemodynamiky také taková masážpomáhá odstraňovat odumřelé epidermální buňky a stimuluje obnovu pokožky.

Žínka by měla být vyrobena z přírodních materiálů.

Masážní pohyby se provádějí v kruhu:od bradavky směrem k axilární oblasti a poté od bradavky směrem k klíční kosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Modelace prsou bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Obecná doporučení odborníků

Hlavní podmínkou, při které masáže ke zvýšení poprsí prokazují jeho účinnost, je pravidelnost.Pouze při každodenních manipulacích s masáží lze dosáhnout dobrého výsledku.

Požadovaného výsledku lze dosáhnout, pouze pokud je masáž prováděna pravidelně.Fotografie ukazuje výsledky před a po masážním kurzu pro zvětšení prsou.

Před samotnou masáží je třeba se nejprve rozhodnout pro volbu krému.Musí být hydratační a vyživující pro blahodárný účinek na tuto citlivou oblast těla.Účinek bude také záviset na výběru krému.

Výstřih je tenký a zranitelný.Masáž by měla být prováděna opatrně, nebuďte horliví a vyvíjejte na kůži příliš velký tlak.Akce by měly být snadné.

Po dobu 3 dnů masáže nebude výsledek tak znatelný, ale při pravidelných procedurách získá poprsí pružnost, krásné tvary a zvětšení velikosti. Masážní manipulace nesmí způsobitbolest , měly by být lehké, povrchní.

Před masáží poprsí je nutné zajistit, aby neexistovaly kontraindikace.

Za tímto účelem je nutné konzultovat s lékařskými specialisty (gynekolog, mamolog) a podrobit se jimi stanovenému vyšetření.Pomůže vyloučit novotvary a jiná onemocnění mléčné žlázy, což budou kontraindikace při masážních procedurách v oblasti hrudníku.

Kontraindikace by měly být vyloučeny také z jiných orgánů a systémů těla.Aby se snížila pravděpodobnost poranění kůže , odborníci doporučují používat pro masáž speciálně navržené výrobky .

Před zahájením postupu je nutné si pečlivě přečíst doporučení odborníků týkající se zvolené techniky.Před zahájením masážního kurzu byste se měli ujistit, že zvolený produkt nezpůsobuje alergie (konec konců je všechno individuální).

Za tímto účelem naneste produkt na malou část kůže na zápěstí nebo v lokti.Pokud dojde k přecitlivělosti, projeví se to za 10 až 15 minut zčervenáním kůže. Při těžkých alergiích se na ošetřované oblasti mohou objevit svědění a vyrážky.

Pro větší účinnost odborníci doporučují kombinovat masáž ke zvýšení poprsí s provedením speciální sady cvičení zaměřených na posílení hlavního svalu pectoralis.

Nelze-li masáž použítmléčné žlázy?

Jako každá lékařská manipulacemá masáž poprsí kontraindikace , v jejichž přítomnosti bude tato masáž zdraví škodlivá.

Masáž ke zvýšení poprsí je kontraindikována v následujících případech:

 • Jakákoli malátnost- slabost, únava, bolesti hlavy, závratě, zvýšená ospalost.Tyto příznaky mohou naznačovat nástup nemoci.Celkový stav masáže se zhorší.Masáž za takových podmínek nepřinese žádné výhody.
 • Během těhotenství a v období kojení by masáž neměla být prováděna.Konečné rozhodnutí je však na odborném pozorování ženy.Bez jeho svolení nemůžete zahájit masáž.
 • Intenzivní masážní pohyby jsou v krku kontraindikovány. Nadměrné tření může poškodit tenké krevní cévy a způsobit hematomy (modřiny).
 • Neoplazmy a jiná onemocnění mléčné žlázyzjištěné během zvláštního vyšetření jsou také kontraindikací.
 • Masáž je kontraindikována v těžkých stádiích chorobyovlivňujících cévy a srdce, ledviny, játra, štítnou žlázu, nadledvinky a plíce.
 • Nedoporučuje se masírovatke zvýšení poprsí na pozadí diet pro snížení hmotnosti.
 • Krémy, které je žádoucí používat

  Kosmetika používaná k masáži prsou musí splňovat určité požadavky.

  KMezi hlavní kritéria pro kosmetiku patří:

  1. Doporučuje se používat krémy , které jsou určeny ke zlepšení stavu prsou: obsahují mnoho hydratačních a tonických složek.
  2. Kosmetický výrobek musí být certifikován- protože spotřebitel musí mít důvěru ve svou kvalitu.
  3. Krémby se neměl používat, pokud na něj kůže reagovala zarudnutím, otokem, svěděním nebo vyrážkami (i když tyto jevy byly krátkodobé a zmizely beze stopy).
  4. Kosmetiku se doporučuje zakoupit v lékárněnebo v obchodě.Koupené fondy „po ruce“ s nespecifikovaným složením mohou způsobit nežádoucí reakce.

  Jak často by měla být prováděna masáž

  Masážní manipulace se provádějí denně v průběhu kurzu, což je 10–14 procedur (10–14 dní).Podle odborníků by měl být průběh masáží opakován každé 2-3 měsíce, aby se dosáhlo výsledku zvětšení prsou.

  Užitečná videa o provádění masáží pro zvětšení poprsí

  Jak správně masírovat prsu, jak ji opravit a zvětšit:

  )Technika provádění japonské masáže Shiatsu:

  Masáž pro zvýšení poprsí doma: