Liposukce břicha - typy, fotografie před a po, recenze

Liposukce břicha je moderní postup pro odstranění tuku, který pomůže zbavit se dalších centimetrů v břiše a v pase.Fotografie před a po zákroku poskytují příležitost k ověření účinnosti metody odstraňování tělesného tuku, a to jak u mužů, tak u žen.

Druhy liposukce

Postup pro odstranění tělesného tuku je rozdělen do 3 typů:

 1. nízkoobjemová liposukce (když je pacientovi odebráno až 2,5 litru tukové tkáně);
 2. průměrný objem (najednou od 2,5 do 5 litrů);
 3. vysoký objem (z 5 litrů tělesného tuku).

Množství tukové tkáně, které musí být odstraněno, stanoví chirurg individuálně pro každého pacienta.

Za absolutně bezpečné objemy odstraňování tuku v břiše (jejichž odstranění z těla bez vedlejších účinků a následků) se považuje objem od 200 ml do 1 litru.

Standardní postup se provádí chirurgicky v celkové anestézii , poté je pacient několik dní na klinice pod dohledem lékaře.

Nechirurgická liposukce

Existují chirurgická i nechirurgická liposukce v břiše.Před a po fotografiích může být chirurg vždy viděn před rozhodnutím. Výhoda této metody spočívá v tom, že pacientovi nejsou provedeny žádné řezya pod kůži není injikováno nic jako v chirurgické metodě.

K nechirurgické liposukci dochází, když mají problémové oblasti malé objemy.

Postup je prakticky bezbolestný a nikolivyžaduje seriózní rehabilitaci.Pokud je liposukce břicha prováděna nechirurgickou metodou, tuk, který je mechanicky (hardware) nebo chemicky (injekce) vylučován, je přirozeně vylučován z těla.

Mezi nechirurgické patří následující typy liposukce:

 1. laserová liposukce;
 2. ultrazvuková liposukce VASER LIPO;
 3. Radio Trek Procedures Body Tite.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Laserová liposukce

Tento postup pro korekci tvaru těla odstraněním tuku se provádí pomocí laserové sondy, která se vkládá pod kůži do břicha.Fotografie před a po zákroku umožňují vyhodnotit účinnost této metody hubnutí.

Postup je považován za jeden z nejbezpečnějších a nejbolestivějších.

Laserová lipolýza se provádí pomocí speciální trubice z optických vláken, která se do problémové oblasti zavádí chirurgickým řezem na těle pacienta.Na konci zkumavky je speciální emitor, který selektivně ničí tukové tkáně.

Tuk, který se během postupu ničí, je absorbován do krevního řečiště , neutralizace odstraněné látky nastává přirozeně v játrech.Laserová liposukce je považována za jednu z nejúčinnějších metod korekce tvaru těla.

Na rozdíl od tradiční metody vakuanezanechává laserová verze korekce žádné stopy.vedení .Řez, skrz který byla sonda vložena pod kůži, neprorazí oči, ale po chvíli úplně zmizí.

Tento postup má rovněž pozitivní účinek na celkový tón pleti, protože nízkofrekvenční laserové záření nejen odstraňuje tuk, ale také stimulujekolagen, což vede k přirozenému přizpůsobení kůže a ošetřených oblastí.

Tato korekční metoda se používá, pokud je nezbytné odstranit až 500 ml tuku.

Doba trvání postupu nepřesahuje 40 minut.Pokud objem problémových oblastí přesáhne výše uvedený indikátor, pak ve většině případů používají standardní chirurgickou metodu.

Odborníci však nezakazují podstoupit další laserovou lipolýzu břicha po 6 měsících.

Období rehabilitace pod dohledem lékaře uplyne do 1-2 hodin .V tuto chvíli pacient odpočívá na zvláštním oddělení, kde ho sleduje specialista, sleduje a zaznamenává pooperační stav člověka.

Odborníci nedoporučují vystavovat tělo fyzické aktivitě po dobu 1–2 týdnů po návštěvě plastického chirurga.

Účinek po zákroku není okamžitě patrný, ale plně se projeví po 2-4 týdnech.Protože teplotní účinek na kůži nastává v místě operace laserové sondy, má to také pozitivní vyhlazovací a napínací účinek. Po zákroku nedochází k žádnému prohýbání prázdných záhybů kůže .

Ihned po vystavení přístroje můžeexistuje malý edém, který rychle prochází.

Fotografie před a po liposukci v břiše

Ultrazvuková liposukce VASER LIPO

Ultrazvuková liposukce pomocí VASER LIPO je absolutně bezpečná metoda pro opravu problémových oblastí těla.Fotografie před a po odstranění tukových usazenin v bederní oblasti potvrzují velkou účinnost metody.

Na rozdíl od laseru tento postup absolutně nevyžaduje žádné řezy na těle.Účinek na tukovou tkáň nastává přímo v přístroji, který ničí to, co je odstraněno emitovaným ultrazvukem.

Najednou lze odstranit až 300 ml přebytečných usazenin.

Liposukce ultrazvukem pomocí VASER LIPO trvá až 1,5 hodiny.

Zničené tkáně se přirozeně vylučují krví a játry .Lékaři nedoporučují tento způsob odstraňování tuku, pokud má pacient problémy s játry.Na 1 sezení ponechává objem pasu až 2 cm.K dosažení hmatatelného efektu je třeba alespoň 3 sezení.

Celý průběh ultrazvukové liposukce VASER LIPO je 28 dní .Procedura se provádí ambulantně a pacient poté, co nemusí být na klinice pod dohledem lékařů.

Po expozici ultrazvukem nezůstávají žádné otoky, modřiny nebo jizvy, ani není nutné se zotavit z anestézie nebo očekávat alergické reakce na anestezii.

Fotografie před a po liposukci břicha pomocí zařízení VASER LIPO

Radiofrekvenční liposukce tělního titu

Odstranění podkožního tuku vysokofrekvenčními pulzy z tělesného Tite je rychlé a bezbolestné. Společnost Body Tite byla vynalezena a sestavena v Izraeli , poté získala pozitivní hodnocení na mnoha klinikách plastické chirurgie v Evropě a USA.

Radiofrekvenční liposukce může v jednom postupu odstranit až 6 litrů tuku, a proto je tato metoda jedním z nejúčinnějších způsobů řešení problémových oblastí obrázku.

Doba trvání zákroku se pohybuje od 1 do 1,5 hodiny, během níž přístroj Body Tite působí na problémovou oblast pacienta.

Doba rehabilitace je minimální a po radiofrekvenční expozici může pacient jít domů téměř okamžitě.

Po zákroku, po dobu 1–2 týdnů, je nutné nosit korekční spodní prádlo , stojí za to se řídit doporučeními chirurga a zdržet se fyzické aktivity po dobu 3-4 dnů krátkého rehabilitačního období.

Liposukce břicha a boků touto metodou je vysoce účinnou a bezpečnou moderní technikou.

Fotografie před a po zákroku

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Verapo plastech - poslední fotka, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.
Lipoabdominoplastika

Lipoabdominoplastika je oblíbená klasická chirurgická metoda pro liposukci v břiše.

PostupKombinuje obvyklou liposukci - odstranění přebytečného tuku z problémové oblasti a korekci tvaru těla.

Operaci provádějí okamžitě 2 specialisté, zatímco pacient je v celkové anestezii.Díky speciálnímu uspořádání řezů může být pooperační šev, který se nakonec rozpustí, nejprve skrytý pod spodní prádlo.

Po operaci je nutné nosit korekční spodní prádlo a zdržet se fyzické aktivity po dobu 2 až 4 měsíců.

Jasnou výhodou lipoabdominoplastiky je, že několika operacím lze zabránit kombinací eliminace tuku a tvarování těla do jedné.

Fotografie před a po lipoabdominoplastice v pase a břiše

Abdominoplastika

Abdominoplastika pro liposukci v břiše je také provozním typem odstraňování tuku.Na rozdíl od ostatních, tato metoda pomůže zbavit se účinků náhlého úbytku hmotnosti, jmenovitě ochablé kůže v oblasti tisku.

Abdominoplastika může být prováděna v celkové i místní anestézii.Ve druhém případě je v břišní oblasti možné nepohodlí.

Během procedury jsou sešity rectus abdominis a pas šité a pupek je vytvořen na novém místě.Operace se provádí od 2 do 5 hodin.

Tato metoda se kategoricky nedoporučuje pro ženy, které plánují v budoucnu mít děti.Vzhledem ke zvláštnostem zpřísnění pokožky dojde v případě těhotenství ke ztrátě všech výsledků operace.

Doba rehabilitace, během níž musí být pacient na klinice, závisí na velikosti postižené oblasti. Některé případy vyžadují dohled lékařů po dobu až 3 týdnůa v některých případech je pacient propuštěn a propuštěn domů zítra.

​​

Po abdominoplastice jsou možné vedlejší účinky a komplikace, jako je alergická reakce na anestézii nebo mírná asymetrie dolního břicha.

Fotografie před a po abdominoplastice

Výsledky abdominální liposukce.Fotografie před a po muži

Výsledky liposukce v břiše.Fotografie před a po ženě

Indikace liposukce

Hlavní indikace liposukce jsou:

 1. Pacienti, kteří pravidelně cvičí, ale kteří mají nadváhu nejvýše 9 kg.
 2. U lidí s nepřiměřenou obezitou, během nichž některé části těla vystupují neharmonicky na pozadí pozadí, se doporučuje liposukce v břiše.
 3. Lidé trpící nadměrným tělesným tukem v problémové oblasti.
 4. Ženy, které porodily ženy, jejichž ochablá kůže břicha nevzala jejich předchozí podobu.
 5. Muži, kteří nemohou samostatně ztratit nadváhu v břiše.

Kontraindikace

Liposukce se nedoporučuje pro kategorie lidí s následujícími chorobami:

 • virová onemocnění;
 • onkologickýnemoci
 • onemocnění vnitřních orgánů;
 • diabetes;
 • duševní poruchy.

Liposukce je pro ženy zakázána během menstruace, během těhotenství a během kojení.

Zóny liposukce břicha: 1, 2, 3, 4 zóny - co je to?

Plastickí chirurgové rozdělují oblast liposukce v břiše na 4 zóny.Jedna liposukční zóna je plocha rovná jedné dlani, tj. 100 cm čtverečních.

V závislosti na výšce osoby může existovat až 8 liposukčních zón břicha.

Příprava na operaci liposukce

Příprava na operaci liposukce břicha začínákonzultace s odborníkem.Během rozhovoru s pacientem a vyšetření se lékař dozví o životním stylu žadatele, jeho špatných návycích a lécích, pokud existují.

Poté odborník předepíše nezbytné testy, aby sestavil úplný obraz o zdraví pacienta.Pokud má pacient takový špatný zvyk, jako je kouření, je obvykle požádán, aby snížil počet kouřených cigaret denně nebo aby toto cvičení úplně opustil po celou dobu přípravy na operaci a další rehabilitaci.

Ženy zaujímají mezi plastickými chirurgy zvláštní místo.Antikoncepční pilulky a léky obsahující salicyláty musí být dokončeny 14 dní před zákrokem.

Jaká je operace?

Klasická liposukce břicha se provádí v celkové anestézii.Do břišní dutiny pacientaje zavedena speciální kanylová trubice, délka chirurgického řezu pro ni nepřesahuje 1,5 cm.

Kanyla je na jedné straně spojena s vakuovým zařízením, druhý konec nasává tuk z požadované oblasti zvláštními pohyby chirurga, když se vytvoří mechanické vakuum vkonkrétní oblast.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně?
Anestezie pro abdominální liposukci

V některých případech se k provedení abdominální liposukce používá všeobecná i lokální anestézie. Anestezie se používá při chirurgických operacícha při laserové liposukci, když je sonda vložena do potřebné dutiny.U nechirurgických metod, při nichž pacient není nařezán, se nepoužívá.

Pooperační období

Doba pooperačního období závisí na pacientově zvolené metodě liposukce v břiše.V provozních případech to trvá déle (až 3 týdny) as hardwarovým odstraněním tuku může trvat několik hodin odpočinku na klinice.

Stav a zotavení pacienta závisí také na množství odstraněného tuku.

Během pooperačního období by měl pacient podle pokynů lékařenosit speciální kompresní prádlo , aby opraveným oblastem těla dal správný tvar.Rovněž se nedoporučuje zahájit fyzickou aktivitu v období od měsíce po manipulaci.

Rehabilitace po liposukci

Odborníci doporučují rehabilitaci a zotavení po liposukci břicha v příjemném domácím prostředí.Během této doby je nutné se omezit na fyzickou aktivitu střední a vysoké intenzity, pacientovi se doporučuje odpočinek a speciální dieta.

Při obnově těla stojí za to se na chvíli vzdát špatných návykůa nezapomeňte dodržovat pokyny lékaře.

Je liposukce nebezpečná?Možná rizika

Liposukce břicha před a po fotografiích si můžete prohlédnout na webových stránkách a fórech specializovaných komunit a klinik.Odstranění tuku z břicha, prováděné dobrým odborníkem v souladu s pravidly a předpisy, je naprosto bezpečné, ale rizika a komplikace jsou možné.

K jedné zmožných komplikací odborníci zvažují nerovnoměrné tělesné obrysykvůli nerovnoměrnému odstranění podkožního tuku.Může se objevit změna citlivosti kůže v pooperačním období.Edém a hematomy jsou také možné kvůli nadměrné aktivitě osoby, která podstoupila korekci břicha.

Bolí liposukce v žaludku?

Moderní technologie učinily proces korekce břicha liposukcí co nejbolestivější.

Během chirurgického zákroku je pacient uveden do spánkuza použití celkové anestézie nebo je-li potřebná oblast zbavena citlivosti lokální anestézií.

Hardwarové metody jsou zcela bezbolestné aprovádí pod dohledem odborníka.

Je po císařském řezu možná břišní liposukce?

Liposukce břicha, fotografie před a po korekci břišní oblasti jsou v tomto případě k dispozici také od odborníků. Po císařském řezu je možný postup nejméně 1 rokpo porodu.

Stehy po odstranění 7. až 14. dne závisí na stavu pacienta.Při konzultaci provede odborník společně s pacientem nezbytná měření a zjistí, která metoda liposukce v břiše bude vyhovovat klientovi.

Existuje rozdíl v liposukci u mužů a žen?

Hlavní rozdíl v liposukci břicha u mužů a žen spočívá v tom, že tuk u opačných pohlaví se hromadí s různými intenzitami.Také účinky, které se chtějí projevit po liposukci muže a ženy, jsou také odlišné.

Silnější sex chce odstranit přebytečný tuk a učinit žaludek výraznějším, zatímco ženy chtějí plochý, těsný žaludek a tenký pas.

Proces technické úpravy postavy u obou pohlaví se neliší.

Doba trvání účinku, vrací se tuk?

Doba trvání účinku závisí na životním stylu pacienta.Lékaři říkají, že pokud nechcete znovu zvážit stravu a fyzickou aktivitu, odstraněný tuk se pravděpodobně znovu objeví na problémových částech těla.

Kde dělat liposukci?

Při výběru kliniky pro tvarování těla pomocí liposukce v břiše se musíte řídit dobrým jménem lékařeorganizace a její zaměstnanci, zkontrolujte licenci a další úřední dokumenty.

Po výběru klinikyje nutné určit odborníka, který pomůže při řešení problému .Chcete-li to provést, musíte se seznámit s prací plastického chirurga, studovat jeho úspěchy v abdominální liposukci, prohlížet fotografie klientů před a po plastické chirurgii.

V severním hlavním městě jsou podobné postupy prováděny v GrandMed, Albatross a Longevity.

V Moskvě se na liposukci břicha podílejí takové kliniky, jako je Naomi, Dr. Penaev's Clinic a další.

Kolik stojí liposukce v žaludku?

Na klinikách v Petrohradě liposukce břicha, například na klinice „GrandMed“ na ulici.Sadovaya, 35 nákladů z 12 000 rublů.

A na klinice hlavního města Dr. Penaeva na ul.Aseeva, 2, Moskva Náklady na ultrazvukovou liposukční proceduru VASER LIPO pro 1 zónu jsou 20 000 rublů.

Fotografie pacientů před a po odstranění tuku, stejně jako četné recenze pacientů a názory lékařů dokládají velkou účinnost liposukce v břiše.

Odborníci připomínají, žetento postup není jednou z metod hubnutí , ale pouze přispívá k dosažení požadovaného výsledku radikálním, ale rychlým způsobem.

Užitečná videa na toto téma:

Jak probíhá liposukce žaludku?Viz videoklip:

Všechny informace a techniky pro abdominoplastiku břicha ve videoklipu: