Levné vitamíny pro ženy.Hodnocení nejlepší pro imunitu, nehty, kůži, vlasy, s menopauze, po porodu

Příjem vitaminu je jedním ze způsobů, jak zlepšit zdraví žen.Dokonce i levné léky mohou doplnit rovnováhu chybějících látek a stopových prvků, udržovat imunitu a dodávat tělu sílu.

Pět nejlepších univerzálních vitamínů pro ženy

Duovit pro ženy (Slovinsko)

Jeden z nejpopulárnějších multivitaminových komplexů.Obsahuje vitaminy skupin B, A, D3, C, E, H a také stopové prvky: železo, vápník, hořčík.Společně snižují oxidační procesy v těle, zabraňují předčasnému stárnutí a také „pečují“ o pokožku. Doporučený denní příjem 1 tobolky za měsíc.Cena 30 kusů - od 400 rublů.

Artlife Formula for Women (Rusko)

Levné vitamíny pro udržení dobrého stavu ženského těla.

Jejich použití se doporučuje, jsou-li k dispozici následující indikace:

 • bolestivá menstruace;
 • zánětlivé procesy v reprodukčním systému a jejich prevence;
 • Zpoždění předčasného stárnutí.

Složeníumožňuje pokrýt deficit 12 vitamínů a více než 15 stopových prvků.Užívejte jednu tobolku dvakrát denně.Náklady na 90 tablet - od 750 rublů.

Supradin od společnosti Bayer (Rusko)

Jedná se o multivitaminový komplex zaměřený na posílení těla a udržení normálního metabolismu.Během jeho podávání je zaznamenáno zvýšení imunity, rychlé hojení ran a zlepšení psychoemotivního stavu.Vyjděte takto: rozpustte tabletu ve vodě a vypijte ji během snídaně.Cena 20 šumivých tablet je asi 650 rublů.

Doppelgerzova aktiva A-C (Německo)

Vyvážený multivitaminový komplex pro aktivní ženy.Obsahuje 13 vitamínů (A, B, C, D, E, K, biotin, kyselina listová) a 14 stopových prvků.

Ženy užívající tuto poznámku o drogách:

 • ráno mírně vzrostly;
 • zvýšená koncentrace;
 • zlepšily duševní a fyzickou výkonnost.

Denní dávka je 1 tableta.Průběh přijímání je 2 měsíce.Cena 30 tablet je 370 rublů.

BioTech Multivitamin (USA)

Levné vitamíny pro ženy, jejichž složení je působivé: 12 vitamínů (A, C, E, D, skupina B), 9 minerálů,stejně jako antioxidanty.Vzhledem ke zvýšené koncentraci stopových prvků vhodných pro aktivní ženy i pro ty, kdo mají rádi stravu.Užívejte 2 tablety denně po dobu jednoho měsíce.Cena kurzu: přibližně 700 rublů.

Top 5 vitamínů pro ženskou imunitu

Selmevit Intensive (Rusko)

Droga zahrnuje vitamíny (A, C,E ataké B1, B2, B6, PP) a stopové prvky, které účinně zvyšují imunitu a tonizují tělo.Je indikována v období podzim-zima, stejně jako ve stresu a zvýšené fyzické námaze. Trvání podávání je až 3 měsíce, 1 tableta denně.Cena měsíčního kurzu je 350–400 rublů.

Centrum (USA)

Vitaminy pro obecné posílení imunitního systému a antioxidační účinky na ženské tělo.Komplex je obohacen o vanad, který produkuje energii a stimuluje pohyb krevních buněk, aby chránil zdraví před patogenními bakteriemi.

Existuje několik forem uvolňování: žvýkací tablety a tobolky, potahované tablety.Průběh přijímání je 1 tableta denně po dobu jednoho měsíce.Cena 30 tablet je až 500 rublů.

Revit (Rusko)

Některé z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších vitamínů s extrémně jednoduchým složením: A, B1 a B2 a také C. To stačí na podporu těla aposílit odolnost vůči virovým a infekčním onemocněním a urychlit zotavení.

Výpočet dávky:

 • pro profylaxi - 1 tableta dvakrát denně po dobu 1-2 měsíců;
 • během léčby nachlazení - 2 tablety 2-3krát denně.

Náklady na 100 kusů jsou 35–100 rublů.

Undevit (Rusko)

Dobré složení komplexu je spojeno s rozpočtovou cenou - až 100 rublů.pro 50 tablet.

Obsahuje vitaminy B, A, E, C a doplněné o kyselinu listovou nikotinamid.

Použití:

 • pro hypovitaminózu;
 • včas na užívání antibiotik;
 • pro prevenci a léčbu akutních respiračních virových infekcí.

Průběh přijímání je měsíc pro 1 tabletu denně.Během ošetření a zotavení - 2-3 kusy za den.

Vitrum (USA)

Existuje mnoho variant těchto multivitaminů, ale klasická verze dokonale kompenzuje nedostatek vitamínů skupiny B, jakož i A, E, C. Komplex je zobrazen v obdobízvýšené riziko chřipky, nachlazení, během zotavení a léčby antibiotiky.

Způsob aplikace: průběh - 1–2 měsíce, 1 tableta během jídla nebo po jídle.Láhev 30 kusů stojí asi 500 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.
5 nejlepších vitamínů po porodu

Vitrum Prenatal (USA)​​

Po narození je tělo žen oslabeno,proto léčivo tvoří nedostatek vitamínů A, BC, E a skupiny B. Jeho složení je obohaceno železem, vápníkem a zinkem.

Po několika dnech odběru ženy se cítí lépe, vzestup síly a po ukončení kurzu - posílení vlasů a záře pokožky.Dávkování - 1 tableta denně po jídle.Měsíční kurz stojí asi 600 rublů.

Complivit máma (Rusko)

Levné vitamíny pro ženy po porodu, jejichž cílem je obnova těla.Lék obsahuje vitamíny a minerály, které pokrývají 75% denní dávky stopových prvků.

Dopad je zaměřen na:

 • zvýšení hemoglobinu;
 • normalizace metabolismu;
 • zpevnění nehtů, vlasů a zubů;
 • vzestup vitality.

Užívejte 1 tabletu denně.Cena 60 tablet je až 300 rublů.

Doppergeltz VIP (Německo)

Aktivní životní styl a stres jsou současným stavem mladých matek, takže je důležité doplnit rovnováhu vitamínů B, C, E a stopových prvků.: selen, beta-karoten, vápník a zinek.Průběh podávání je 30 dní, 1 tableta denně.Náklady na balení 40 kusů - od 700 rublů.

Alphabet Mom's Health (Rusko)

Jedná se o domácí vitamíny určené pro kojící ženy.Vzhledem k tomu, že během tohoto období pocházejí všechny makro-mikroživiny z mléka do potravin, složení zahrnuje: kyselinu listovou, hořčík, vápník a vitaminy B1, B2, B5, C, K.

Funkce vitamínů - 3 typy tablet.

Je nutné pít 1 tabletu každé barvy v intervalu 4 až 6 hodin.Pro větší pohodlí můžete nastavit budík.Cena balení (60 kusů) - od 300 rublů.

Elevit Pronatal (Německo)

Lék zlepšuje imunitu, snižuje pravděpodobnost poporodní vypadávání vlasů a zlepšuje celkovou pohodu.

Pro doplnění nedostatku stopových prvků obsahuje kompozice:

 • vitaminy: A, C, PP, H, B1, B2, B5, B6;
 • Minerály: vápník, hořčík, fosfor, mangan, měď, zinek.

Průběh podávání je celé období laktace, 1 tableta denně.Cena 30 tablet je až 700 rublů.

5 nejlepších vitamínů pro ženy po 30 letech věku

Evalar Laura (Rusko)

Unikátní receptura určená speciálně pro ženy starší 30 let, které chtějí omladit své tělo.

Účinné látky přípravku:

 • vitamíny E, C;
 • kyselina hyaluronová;
 • extrakt z divokých přízí.

Cílem komplexu je prodloužení mladistvé kůže, normalizace metabolismu a posílení imunity.Pravidla přijímání: 1 čas denně, 1 tableta za měsíc.Cena kurzu je až 400 rublů.

Lady's Formula Female 30 Plus (USA)

Kromě standardních příslibů, které splňují vitamínové komplexy, je farmakologické působení léku zaměřeno na:

 • zvýšená produkce kolagenu;
 • obnovení hormonální rovnováhy;
 • prevence osteoporózy.

Složení komplexu je jedinečné, protože je zdrojem vitamínů A, E, D3, jakož i selenu, zinku, jodu a rostlinných extraktů.Denní dávka - 1 tableta.Průběh přijímání je 1 měsíc.Jeho cena bude 700 rublů.

Opti-Women from Optimum Nutrition (USA)

Jedna tobolka je zdrojem 40 stopových prvků (23 z nich jsou vitamíny).Lék je zaměřen nejen na obecné posílení imunity a snížení únavy, ale také na vyplnění nedostatku ženských hormonů a zvýšení tělesného tónu.Užívejte 2 tobolky jednou denně s jídlem.Náklady na měsíc přijetí je 600 rublů.

Vitrum Beauty Elite (USA)

Jedná se o jedinečný multivitaminový komplex se zaměřením proti stárnutí.Jedna tobolka je zdrojem 15 vitamínů, 10 minerálů, 6 aminokyselin a 15 rostlinných extraktů.

Vysoké náklady ve srovnání s vrstevníky (30 tablet - 1 400 rublů) jsou způsobeny jeho bohatým složením a vysokou účinností pro:

 • zlepšení stavu kůže;
 • posílení imunity;
 • prevence vaskulárních chorob.

Dávkování - 2 tablety po jídle, 1krát denně.

Complivit (Rusko)

Ženské vitamíny z domácí produkce díky svým nízkým nákladům (180 rublů za 60 tablet) vám umožňují vzít několik měsíčních kurzů jejich příjmu.Recepce kdykoli po jídle, 1 tableta. Složení doplňuje stravu průměrného člověka a je zaměřeno na udržení imunity a snížení účinků stresu na tělo.

5 nejlepších vitamínů pro ženy ve věku 40–45 let

Tsi-Klim 45+ (Rusko)

Lék zaměřený na oddálení časné menopauzy.Fytoestrogen tsimitsifugi - zdroj vitamínů A, C, E a L-karnitinu, které:

 • udržují mladistvou pokožku;
 • eliminují projevy hormonálního stárnutí;
 • stabilizují psycho-emoční stav.

Denní dávka je 1 tableta.Cena za dvouměsíční kurz je až 350 rublů.

Complivit 45+ (Rusko)

Kompletní komplex vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů.Cílem kompozice je zaplnit nedostatek stopových prvků v období před menopauzou, urychlit metabolismus, udržet krásu pokožky.Užívejte 1 tabletu denně.Na doporučení lékaře může být denní dávka zvýšena na 2 kusy.Náklady na měsícvstupné - 370 rublů.

Vitrum Beauty Suite (USA)

Droga je „krása“, která pokrývá nedostatek 11 vitamínů a více než 10 minerálů.

Jedná se o obecné posílení univerzálních vitaminů, které:

 • jsou vhodné pro zimní období a začátek jara;
 • pokrývají nedostatky mikroživin v podvýživě;
 • zlepšují pohodu žen žijících v environmentálně znevýhodněných oblastech.

Měsíční vstupné bude stát 900 rublů.

Magne B6 (Francie)

Po 40 letech se odolnost vůči stresu snižuje, což může vést k podrážděnosti, poruchám spánku, únavě, mravenčení ve svalech.V případě výskytu těchto příznaků je vhodné pít monovitaminy, které obsahují hořčík a B6, k doplnění jejich rovnováhy. Doporučená denní dávka: 2 tablety 2-3krát denně.Cena 50 tobolek je až 450 rublů.

Menopeis (Spojené království)

Jedná se o vynikající komplex vitamínů pro začátek menopauzy a prevenci předčasné menopauzy. Kombinace vitamínů B a kyseliny pantothenové podporuje produkci estrogenu a vitamin C spolu s hořčíkem a vápníkem snižují příznaky časné menopauzy.Denní příjem je 1 tableta.Cena měsíčního kurzu je 570 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělocvičná cvičení na hubnutí, videonávody.

5 nejlepších vitamínů pro ženy po 50 letech věku

LadyVita 50+ (Finsko)

Po 50 letech se potřeba dávky vitamínů a minerálů mění.Proto je důležité kupovat léky s odpovídající značkou.

Tento komplex je odlišný:

 • se zvýšenou koncentrací vápníku a vitamínu D3;
 • přítomnost fytoestrogenů;
 • snížené hladiny železa.

Užívejte 3 tablety denně.Náklady na 120 kusů - 1500 rublů.

Vitrum Centuri (USA)

Komplex vitamínů a minerálů (A, C, E, B, mangan, selen, vápník), který má obecný posilující účinek na ženské tělove věku 50+.

Účelem je:

 • zlepšený metabolismus;
 • ochrana zdraví před nachlazením;
 • snižující riziko srdečních chorob.

Dávkování: 1 tableta denně.Měsíční kurz bude stát 530 rublů.

Abeceda 50+ (Rusko)

Levné vitamíny pro ženy, které jsou sadou 3 tablet.Musí být střídány v jakémkoli pořadí po celý den.Tento přístup je způsoben skutečností, že složení jedné tobolky obsahuje vitaminy, které se vzájemně kombinují, čímž se zrychluje jejich absorpce do krve.

Vstup do komplexu se doporučuje k prevenci onemocnění očí, kloubů a kardiovaskulárního systému souvisejících s věkem.Náklady na 60 tablet z 300 rublů.

Doppelherz Asset 50+ (Německo)

Optimální množství 8 vitamínů a 4 minerálů pro udržení dobrého zdraví po celý den, zvýšení pracovní kapacity, zajištěnínormální fungování staršího těla. Kurz sestává z měsíčního příjmu 1 tablety denně. Jeho cena bude asi 300 rublů.

Pánské (Rusko)

Lék, který kombinuje 6 vitamínů, isoflavony (fytoestrogeny) a kyselinu listovou.Cílem této kompozice je omezit projev menopauzy a zlepšit celkovou pohodu. Denní dávka je 1–2 tablety denně.Vezměte do měsíce. Cena 40 tablet je asi 350 rublů.

5 nejlepších vitamínů pro zdraví ženské pokožky, vlasů a nehtů

Merz (Německo)

Univerzální lék zaměřený na:

 • zesílení vlasů díky beta-karotenu a vitaminu B;
 • zvýšení elasticity a čištění pokožky v důsledku vitamínů A, C, E;
 • rychlý růst nehtů v důsledku přítomnosti biotinu.

Komplex má obecný posilující účinek na celý organismus: zvyšující imunitu, rychlé zotavení a nárůst vitality.Dávkování: 2 tablety denně (jedna ráno a večer).Cena 60 kapslí je asi 780 rublů.

Vitrum Beauty (USA)

Multivitaminový komplex zaměřený na udržení krásy vlasů, obličeje a těla.Doporučuje se užívat bez stravy, se zvýšenou fyzickou a duševní aktivitou.

První výsledky ve formě snížené vypadávání vlasů a posílení tenkých nehtů jsou patrné již ve třetím týdnu přijetí.Denní dávka je 1 tableta denně.Maximální doba trvání- 2 měsíce.Měsíční kurz stojí od 800 rublů.

Aevit (Rusko)

Jeden z nejoblíbenějších a nejdostupnějších vitamínů.Cena 30 želatinových tobolek začíná od 20 rublů.

Ale i přes skromnou cenu je Aevit silným antioxidantem, který zvlhčuje pokožku zevnitř, čímž zbavuje pokožku od sucha a loupání a vlasy od zvýšeného obsahu tuku.K dosažení tohoto účinku je třeba brát 1 tabletu denně po dobu 30–40 dní.

Abeceda kosmetická (Rusko)

Komplex 13 vitamínů a 10 minerálů, jejichž cílem je zlepšit vzhled kůže a vlasů, odstranit otoky a zabránit pigmentaci.Charakteristickým znakem léku je přítomnost silného antioxidantu v Q10.

Denní dávka je podávána v tabletách ve 3 barvách, které lze střídat střídavě v intervalech během dne nebo ve stejnou dobu. Cena 60 tablet je asi 450 rublů.

Perfectil (Velká Británie)

Droga vykazuje výsledky v boji proti alopecii, atopické dermatitidě, ekzému, urychluje hojení ran, škrábanců a prasklin v rozích rtů.

Po dokončení měsíčního kurzu dívky zaznamenaly posílení vlasů, nedostatek peelingu na kůži a minimalizaci zánětu.Užívejte 1 tabletu denně.Náklady na 30 kapslí - od 600 rublů.

Top 5 vitamínů pro menopauzu

Doppelherzův majetek Menopauza (Německo)

Složitá droga, která pomáhá bojovatPříznaky menopauzy: podrážděnost, pocení, návaly horka.

Levné vitamíny pro ženyNavrženo pro různé věkové kategorie.

Umožňuje normalizovat hmotnost, zastavit destrukci kostní tkáně, posílit stěny krevních cév.Pro udržení těla v dobrém stavu stačí vypít 1 tabletu denně.Náklady na měsíční příjem je asi 400 rublů.

Estrovel (Rusko)

Bohatý komplex, který zahrnuje vitamíny B6, E, K1, minerály a estrogeny.Akce je zaměřena na snížení pocitů během odlivu a průtoku, obnovu kostní tkáně, udržení rovnováhy hormonů a normalizaci tlaku.

Užívejte 1 tabletu denně po dobu 2 měsíců.Náklady na měsíční vstup je 420 rublů.

Lady's Formula Menopause Enhanced Formula (Canada)

Tento komplex je alternativou k hormonální substituční terapii.Obsahuje 7 vitamínů, minerálů a rostlinných výtažků.

Zcela přírodní složení je schopné:

 • rozveselit;
 • přidat sílu;
 • omezují projevy menopauzy;
 • Pozastavte rychlé stárnutí těla.

Pro trvalý účinek se doporučuje užívat vitamíny po dobu 3 měsíců, 1 tableta denně. 30 tablet stojí 750 rublů.

Vitatress (Rusko)

Nízkorozpočtové vitamíny pro ženy během menopauzy jsou vysoce účinné.Po zahájení příjmu je zaznamenáno zlepšení ukazatelů duševní práce, snížení účinku stresu a zlepšení emočního stavu.

Pro prevenci vezměte 1 tabletudenně, ale ve stresových situacích se doporučuje zvýšit dávku na 4 kusy.Cena 30 tablet je 170 rublů.

Femikaps (Finsko)

Komplex má výrazný účinek, protože jeho složky mohou normalizovat hladiny progesteronu.To poskytuje vysoce kvalitní prevenci nástupu onemocnění ženského reprodukčního systému a odstraňování příznaků menopauzy.

Hořčík a B6 vyrovnávají emoční pozadí ženy a vitamin E omlazuje tělo.

Doporučený kurz jsou 3 měsíce, 4 tobolky denně (2 ráno, 2 večer).Cena velkého balení 140 kusů je 1800 rublů.

Účinné, ale levné vitaminy na podporu zdraví žen lze nalézt u domácích i zahraničních výrobců.Při jejich výběru je třeba vzít v úvahu následující parametry: věk, životní styl, strava.Teprve poté budou znatelné výsledky do několika dnů po zahájení podávání.

Video: levné vitamíny pro ženy

Levné lékárenské výrobky pro ženské krásy ve videu:

Vitaminy proženy ve videu: