Kreativní zbarvení vlasů.Nové až střední, krátké a dlouhé vlasy.Foto

Fotografie vlasů, na kterých bylo provedeno kreativní módní barvení, jsou opravdu okouzlující, protože v každé sezóně 2018 budou mít kadeře mimořádné barvy módu.V nové sezóně stylisté zdůraznili přirozenost, kreativitu a nové barvy, jako je růžový křemen a měkké tyrkysové barvy.

Jak vybrat barvu v závislosti na délce?

V závislosti na délce vlasů lze kreativní barvení zvolit tak, aby přesně zdůraznilo krásu pramenů, bez ohledu na to, zda jsou krátké nebo dlouhé.

Zde je důležitý trend výběru metod malby:

  • Krátký .Skvělou možností může být „duhové zbarvení“.Ne nutně kombinovatnějaké honosné květiny do hlavy.Nové permanentní barvy existují v perleťových, jemně růžových, modrých a levandulových odstínech.Pro krátký střih je také vhodné barvení „sůl a pepř“, mrazivý blond, med balayazh, marsala a jemné karamelové odstíny.
  • Střední .Milovníci kreativních experimentů se mohou zajímat o techniky barvení pixelů a zvýraznění barev.Populární barvy v roce 2018: bobule, pastelově fialová, růžová a tyrkysová.Průměrná délka vlasů je vhodná pro vytvoření techniky balayazh, měděná tyč, barevné ombre.
  • Dlouhá .U dlouhých zámků budou skutečnými barvami popel a kov, růžové zlato, zbarvení duhy, zvýraznění mědi a černá vrána.

Volba zbarvení v závislosti na tvaru obličeje

Pro každý typ obličeje jsou vhodné jednotlivé účesy, ale pro správné zdůraznění oválu a skrytí nedokonalostí je třeba vzít v úvahu amalířská technika, která bude individuálně vyhovovat typu:

  • Round .Buclaté dívky by se měly vyhýbat odstínům, které mohou rozšířit obrys obličeje.Nejlepší volbou mohou být šikmé rány s vybarvením.Měkká chata nebo ombre pomůže napnout ovál.Je třeba se vyhnout prostému zbarvení.
  • Oval .Všechny techniky barvení jsou vhodné pro tento typ obličeje, protože ovál je považován za proporční a harmonický obrázek.Ženy s oválnou tváří se doporučuje zvýraznit,ombre a extravagantní varianty moderního zbarvení, například pixel nebo duha.
  • Trojúhelníkový .S takovými formami je hlavní věcí, aby se správné akcenty, například, malovat několik pramenů v obličeji ve světlém stínu.Dívky s trojúhelníkovou tváří budou v ideálním případě vyhovovat ombre se zvýrazněnými tipy.
  • Úzký .Pokud je obličej úzký, lze jej vizuálně rozšířit barvením vlasů ve světlém stínu.Chcete-li vypadat módní, stylisté doporučují vytvořit módní zbarvení, které pomůže rozšířit hranice tváře, a také zkrátit bradu nebo čelo příliš dlouho.Vhodná zbarvení: popelový ombre, shatush v teplých barvách, balayazh.
  • Náměstí .Pro prodloužení tohoto typu obličeje je vhodné správně umístit akcenty, například do horní části hlavy a na zadní stranu hlavy, aby se zesvětlily prameny a stmavily se prameny poblíž lícních kostí.Doporučené techniky barvení: balayazh, ombre, Kalifornie nebo částečné zvýraznění.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Barvení vlasů

Úspěšné kreativní fotografie a videa na barvení vlasů, jako dobrý příklad, pomohou při výběru dokonalé barvy.V nové sezóně nabízejí kadeřníci a módní návrháři barvu blond odstínů ve studené ashy a metalických barvách.Majitelům dlouhých vlasů se doporučuje věnovat pozornost zbarvení jednotlivých spodních pramenůkreativní barvy.

Doporučuje se tónování v tmavých a vinných odstínech nebo barvení „sůl a pepř“, hlavní věc je, že ve střihu dominuje světlý odstín.Jasná barviva a nové techniky barvení, jako je pixel, obrazovka, futuage, pomohou stát se originálními.

Zvýraznění rány barvou

Kreativní barvení tresků pomůže vyčnívat z davu, ukáže krásu vlasů a originalitu malby, navíc příklady z fotografií na našem webu pomohou určit barvu.Zvýraznění třesku jasným barvivem pomůže vytvořit individuální a dokonce extravagantní obraz.V roce 2018 jsou kontrasty v módě - barvení sůl a pepř, pixel, futuage.

Doporučuje se výslovně zdůraznit několik barev a hladké přechody mezi pastelovými odstíny.

Přísný střih lze diverzifikovat zbarvením, které bude vypadat působivě na tmavých vlasech.Módní zvýraznění obrazovky je vhodné pouze pro rovné rány a dvoubarevné zbarvení dodá lesk i objem i zlobivým vlasům.

Barvení duhy

Tato technika zahrnuje úplné bělení vlasů v první fázi.Master colorist leptá přírodní nebo umělý pigment z vlasů pomocí odlehčovacího prášku.Duhové odstíny samy o sobě nejsou perzistentní a nezůstávají ve vlasové kutikule, takže se po třetím mytí šamponem mohou vyblednout.

Ale pro ty, kteří nezastaví obtížnost obarvení a pečlivé péčevlasy - duhové zbarvení je dobrá volba.Takové zbarvení pomůže vnést do obrazu kreativitu a jasné barvy.Pro milovníky tlumených odstínů v profesionálních značkách barev je také pastelová škála.

Barvení vlasů ve 2 barvách

Dvoubarevné barvení je nový trend v letech 2017–2018, který je poskytován v celé řadě variací.Výhodou tohoto zbarvení je přidání objemu účesu vytvořením přechodu barev.Dvoubarevné barvení je považováno za univerzální a může vyhovovat jakémukoli věku.

Pokud zvolíte nejpřirozenější odstíny, je zde možnost omezit návštěvu salonu a maskovat kořenovou zónu vlasů.

Jednou z možností barvení touto technikou je přemostění.Tato barva vypadá přirozeně, vhodná pro brunetky a hnědovlasé ženy.Ombre je považován za dvoubarevný obraz, který kombinuje přechod od tmy ke světlu.Barvení ve dvou barvách může být jak klasické, tak světlé.

Kovová barva

Barvení „metalické“ je známé svou neobvyklostí a barevností v závislosti na osvětlení.Kovové barvy vlasů mohou vyhovovat mladým dívkám bez ohledu na typ barvy pleti.

Takové zbarvení se doporučuje provádět pouze zkušeným mistrem koloristy, který může před nanesením kovového barviva na vlasy kompetentně provést určitý počet stupňů vyčeření.

Je důležité nechat vlasy po lakování co nejplnějšízdravé, takže barva svítí a hraje.Pokud obraz selže, budou kadeře vypadat šedě a bez života.Kovová barva může být různá: od barvy mokrého asfaltu, grafitu po popraskanou modrou a kouřově šedou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Módní zbarvení vlasů „Rose Gold“

Tento odstín je vhodný pro téměř jakýkoli vzhled, protože růžová je považována za chladnou barvu a zlato je teplé.Ve směsi tyto dvě barvy doplní každý typ barvy svým vlastním způsobem.Před barvením pramene růžovým zlatem vytvoří kolorista vlasy bělidlo, pokud je tmavší než úroveň 8.

Pro brunetky může být zvýraznění tímto odstínem dobrou volbou, aby nedošlo k odlehčení všech vlasů.Zkušený mistr kombinuje 2–4 odstíny a mixtony a vytváří růžové zlato.Barvu lze také provést se sklonem broskve nebo levandule.Po obarvení vlasů v této barvě se doporučuje udržovat odstín speciální odstínový šampon.

Barvení obrazovky

Technologie barvení obrazovky se objevila nedávno, ale mezi módními umělci se jí již podařilo získat v roce 2018.K vytvoření vzorů na vlasech se používají speciální šablony.Pro ty, kteří si nejsou jistí, že chtějí mít na vlasy trvalý umělecký efekt, můžete použít dočasná barviva.

Funkce barvení obrazovkylze nazvat jedinečností každého obrázku.

Barva se stanoví na jinou strukturu vlasů jednotlivě, takže nebude možné opakovat stejný vzor na jiné osobě.Tato technika se nedoporučuje pro dívky s kudrnatými nebo zvlněnými vlasy - vzor na nich bude špatně viditelný.

Tmavé kořeny

Toto zbarvení je považováno za dvoubarevné a vypadá jako hladký přechod mezi dvěma odstíny - tmavý a světlý.Tmavé kořeny jsou vhodné pro ty, kteří nechtějí při barvení výrazné změny, ale přesto chtějí obrázek obnovit.Ombre bude ideální volbou pro ty, kteří si chtějí co nejvíce zachovat kvalitu vlasů, dát jim vizuální objem a vizuálně prodloužit ovál obličeje.

Dvoubarevné barvení se považuje za klasické barvení, ale jsou také možné kreativní možnosti.Například módní levandule, stín vína a růžové zlato se ideálně spojí s tmavými kořeny.Kořeny dorůstání nevytvoří nepříjemnosti a jejich malování může být zpožděno o několik měsíců.

Marsala Coloring

Kreativní a elegantní zbarvení, které zdůrazní krásu vlasů a dodá mu módní odstín - fotografie nového trendu Marsala v tomto článku pomohou určit novýbarva.Bohaté vínové víno nebo víno je odvážné rozhodnutí, takže byste měli přijít na to, pro koho je vhodné.Pro brunetky od přírody je tento odstín ideální pro vzhled a bude moci přidat twist k tmavým vlasům.

Účinně barvy lilku, vínové a vínové barvyv kombinaci s tmavě hnědýma očima a světlou pokožkou.V vínové je snadné se barvit, pokud jsou vlasy původně nenatřeny a mají tmavý stín.Světlovlasým mladým dámám se doporučuje obrátit se na koloristku, která pomůže kompetentně přejít do stínu „Marsala“.

Blokové zbarvení

Vhodné pro ty, kteří chtějí malovat v několika oblíbených odstínech, pokud jsou vzájemně kombinováni.U každé ženy bude barvení jedinečné, protože existuje mnoho možností pro blokové barvení.Takový obraz bude vypadat velkolepě na krátkých asymetrických srážkách se šikmými rány nebo oholenými chrámy.

Pomocí různých odstínů můžete svým vlasům přidat vizuální objem a skrýt šedé vlasy.Správně vybraná barevná schémata pomohou upravit tvar obličeje a skrýt nedostatky oválu.Pro realizaci tohoto barvení se doporučuje kontaktovat zkušeného kolorista, protože je obtížné dokončit pečlivé práce a blokové malování.

Eluce vlasů

Jedná se o novinku v kosmetických salonech, která pomáhá měnit barvu vlasů pomocí vysoce efektivních barev, které neobsahují škodlivé látky.Nyní můžete dát svým vlasům nejen módní a lesklý odstín, ale také je chránit v době barvení a také naplnit kůru užitečnými složkami.

Osvětlovací barvivo nezkazí strukturu vlasů, protože neobsahuje zásady.

Takové zbarvenívyživuje vlasy užitečnými složkami, zahušťuje je a dodává objem.Tato služba trvá několik hodin, stejně jako běžné barvení.Výsledkem jsou lesklé, silné vlasy.Účinek vymývání vlasů trvá dva měsíce.Během této doby barva nezmění barvu a nevymývá se.

Technika futuage

Není to tak dávno, co se v oblasti kadeřnictví objevilo nové kreativní barvení vlasů s názvem futuage - v tomto článku lze vidět čerstvé fotografie této techniky.S tímto zbarvením pán používá šablonu k přenosu vzoru na vlasy.Na pramenech je vytvořen efekt tetování, který může být dlouhý nebo dočasný.

Móda pro zvířecí tisk, geometrické tvary a umělecké prvky se nyní přesunula do sféry kadeřnictví a nazývá se futuage.Takové výrazné zbarvení může provést pouze zkušený řemeslník, který používá barviva profesionální kvality.

Na čistých vlasech vystupuje pramen, pod kterým je položena fólie a na vlasy je umístěna šablona.Dále dochází k barvení podle standardního schématu.

Složité barvení barev

Zbarvení v jasných barvách se považuje za složité barvení, které může provádět pouze zkušený kolorista.Existuje mnoho možností, jak smíchat různé barvy a vytvořit obrázek, který je skutečně originální a jedinečný.Pro tmavovlasé ženy existují určitá omezení, protože ne všechny světlé odstíny mohou správně ležetna kaštanové prameny.

K dosažení čistého jasného stínu je třeba vlasy zesvětlit na úroveň 10nebo mít přirozenou světelnou základnu.Světlé odstíny vypadají efektně jak jednotlivě, tak mezi sebou, takže je to záležitost vkusu, ale v roce 2018 jsou fialové, oranžové a indigo považovány za nejdůležitější barvy.Jako experiment, módy dělají komplexní skvrny ombre nebo kliky.

Popelník

Kreativní zbarvení vlasů v odstínech popela v roce 2018 na vrcholu popularity.Fotografie nových produktů nabízejí různé varianty barevné kombinace.

Barvení pro tmavovlasé ženy a typy chladné pleti.Popelník je vhodný pro ty, kteří mají namodralý nádech kůže, světle modré, šedé oči nebo černé a hnědé.Pro ty, kteří mají teplý barevný vzhled, se vyplatí být opatrní.Ideální délka pro stříbro ombre je považována za vlasy pod rameny.

Zbarvení vlasů v šedé barvě jasně zdůrazňuje obličej, takže stojí za zvážení, že kůže by měla být hladká bez vad a projevů únavy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Barevný balayazh

Francouzská technologie, která byla v posledních několika letech na vrcholu popularity u žen.Vylepšený balayazh - barva, kdy můžete vytvořit jedinečný obrázek pomocí velké škály jasných a pastelových odstínů.Blondýnky se hodí růžová, vínová, černá nebočokoládový balayazh.

Hlavní výhodou této techniky je hladký přechod mezi barvami , takže byste se neměli bát kombinovat černou nebo hnědou s blond.Tmavovlasé dámy by měly věnovat pozornost měděným, karamelovým a zlatým tónům.

Měděné shatush

Hladké natahování barev přes vlasové plátno vypadá stylově a elegantně.V nové sezóně je relevantní měděný raketoplán, když hlavní kolorista maluje prameny v spontánním pořadí v červených odstínech.Při provádění této techniky se používají dvě nebo tři barviva k vytvoření blikajícího a mnohostranného efektu.

Tato malířská technika osloví zrzavé dámy, které chtějí obnovit svou přirozenou barvu vlasů.Brunetky by měly platit nasycenou měď, karamelovou pečeně.Jemné blondýnky jsou vhodnou kombinací medu, zlatožluté barvy.

Black Raven

Obrázek Sněhurka v roce 2018 bude jedním z nejdůležitějších. V módě nejen černá barva pramenů, ale brilantní odstín s modrou záři.Tato černá barva není vhodná pro všechny, ale pro ženy studené zimní barvy.Černý havran bude vypadat krásně se světlou porcelánovou pokožkou s růžovým červenáním bez nedostatků a stop únavy.

Moderní kreativní barvení může pomoci obnovit obraz a vyniknout mezi davem, zachovat kvalitu vlasů díky inovativním užitečným složením barev, můžete to ověřit z fotografie.Mezi různými moderními barvícími technikami může každá žena najít vhodnou pro sebe.možnost, ať už se jedná o klasickou chýši, omalovánky nebo komplexní barevné malování.

Novinky z roku 2018 v oblasti barvení vlasů mají silný dojem o tom, kolik kadeřnictví se vyvinulo.Kreativní zbarvení může být ideální volbou pro ty, kdo se nebojí změn a chtějí změnit svůj obrázek. Podrobnosti o různých technikách vám mohou pomoci vybrat ten správný styl a nemýlit se.

Výběr videa pro kreativní barvení vlasů.Fotografie nových produktů

Módní zbarvení vlasů 2018 pro krátké vlasy:

Jak se provádí blokové zbarvení: