Jak zvýšit prsa doma.Videa, fotografie před a po, recenze

Mnoho žen, které se chtějí stát majitelkou nádherného elastického prsu, rozhoduje o plastické chirurgii.

Prsní implantáty jsou jistě účinným opatřením, ale ne jediný zkušený, odpovědný lékař dá 100% záruku dobrého výsledku - mohou existovat pooperační komplikace, zánětlivé procesy a operace samotná je nákladná.Naštěstí existují způsoby, jak zvětšit prsa doma. Použitím níže uvedených metod je možné v krátké době být zdraví zdraví a s minimálními finančními náklady dosáhnout požadovaného výsledku zvýšení objemu mléčných žláz.

Bylinné přípravky pro zvětšování prsou

(GormoBust)

Přípravek obsahuje následující složky:

  )
 • Fytohormony. Tyto látky stimulují růst žlázových tkání, zvyšují objem poprsí, přispívají k normalizaci menstruačního cyklu, zlepšují strukturu vlasů a kůže;
 • Lipa. Obnovuje tón pleti a svalových vláken, má hluboký hydratační účinek.Kůže je vyhlazená a viditelně napnutá;
 • Chmelové hlávky. Zabraňte výskytu strie, zvyšte hladiny estrogenu, což zahajuje proces regenerace prsních buněk a tukové tkáně prsu;
 • Extrakt z esenciálního oleje z růže. Nasycuje epidermu vitamíny a minerály, obnovuje krevní oběh, účinně odstraňuje poporodní strie;
 • Fenugreek. Aktivuje produkci ženských hormonů, má protizánětlivé účinky, zvyšuje sexuální touhu;
 • Pueraria z Mirifica. Účinný prostředek proti stárnutí, který tónuje svaly na hrudi a má estrogenní účinek.

Je důležité vědět, žejsou ve spreji zahrnuty pouze fytoestrogeny , neexistují žádné chemické složky a vedlejší účinky zcela chybí.Sprej je dokonale absorbován a nezanechává žádné zbytky na oděvu.

Při pravidelném používání v průběhu měsíce se objem mléčných žláz zvyšuje v průměru o 1-2 velikosti a účinek je viditelný po 5-7 dnech.

K dosažení trvalého účinku se doporučuje používat sprej po dobu 2-3 měsíců.

Lidové léky na zvětšení prsou

Pravidelně pomocí bylinných odvarů můžete doma zvýšit poprsí o jednu velikost. Tento účinek je patrný po 1-2 měsících.

Chmelové hlávky

Vložte kužely (1 polévková lžíce) do termosky, nalijte sklenici vroucí vody a nechte 8 hodin. Pijte 1 měsíc za 40 minut.před jídlem, v malých porcích.

Je třeba mít na paměti, že použití odvarů někdy vyvolává výskyt nemocí, jako je endometrióza, narušení cyklu a ovulace, proto je lepší se poradit s gynekologem.

Lipa

Obsahuje malé množství fytoestrogenů, má hojivý účinek na všechny tělesné systémy.

1 umění.nalít lžíci lípy se sklenicí vroucí vody, nechat přes noc. Vezměte do měsíce za 10 minut.před snídaní.

Fenugreek

Bylina se kvůli vysokému obsahu fytoestrogenů nazývá „samice“.

Použití produktu:

 1. Smíchejte pískavice grilované a divoké příze ve stejném poměru, přidejte 1 čajovou lžičku směsi do čaje.Vezměte si ráno.
 2. Otřete prsa odvarem pískavice.

jetel červený

Rostlina obsahuje látky, které regulují produkci ženských pohlavních hormonů. V menopauze se často používá místo hormonálních léků.

V 0,5 litru.nalít vodu 2 lžíce.lžíce rostliny, promíchejte, přiveďte k varu, vařte 30 minut.Polovina objemu by se měla odpařit. bujón, který se má použít pro 1 polévkovou lžíci.lžíce 3krát denně. Kromě toho nástrojDoporučuje se vtřít do kůže na hrudi.

Pampeliška

Je to jedno z nejvíce fyziologických diuretik, protože doplňuje ztrátu draslíku, proto se doporučuje použít ke zlepšení stavu poprsí, protože květina obsahuje mnoho různých vitamínů a minerálů.

Obecná doporučení:Výjimky by se měly přijímat denně po dobu 1 měsíce, poté si dát přestávku na 2 měsíce.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Breast lift bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Léky na zvýšení ženského hormonu v těle

Před užíváním léků se poraďte s odborníkem.

Užívání hormonálních léků zvýší hladinu estrogenu zodpovědného za ženskou formu.

Užívání hormonů je velmi účinný způsob, jak podpořit rychlé zvýšení mléčných žláz doma.

Vhodný hormon by měl předepsat lékař , který po vyšetření vybere léky a dávkování na základě výsledků testů.

Samoléčení, které obsahuje hormony, může vést k různým onemocněním.

Estrogen

Ženský hormon, který podporuje nejen růst poprsí, ale také tvorbu krásně vyvinuté postavy se svůdnými formami.

Xenoestrogen

Snižuje produkciestrogen , narušuje funkci endokrinního systému, proto, abyste efektivně zvýšili poprsí domu, měli byste upravit hladinu tohoto hormonu vytvářeného v těle v důsledku expozice nepříznivému prostředí, domácím chemikáliím.

Prolaktin

Během těhotenství a kojení se hladina prolaktinu v těle významně zvyšuje,v důsledku toho se velikost prsou 1,5 až 2krát větší. Když gynekolog vybere správnou dávku prolaktinu, je snadné dosáhnout významného zvýšení velikosti poprsí doma bez chirurgického zákroku.

Testosteron

Malé množství tohoto mužského hormonu je produkováno ženským tělem.Vzestup hladin testosteronu negativně ovlivňuje vzhled: vlasy rostou na obličeji a těle, postava se stává mužskou.

Vědci prokázali, žecukr a sladká jídla zvyšují produkci testosteronu , a proto je třeba před zahájením zvětšení prsou doma vyloučit sladké pečivo, sodu, zmrzlinu atd..d.

Efektivní cvičení pro svaly hrudníku

Modlitba

K dokončení cvičení je třeba si sednout a narovnat záda.Pro pohodlí si můžete záda opřít o zeď, aby páteř zůstala rovná.

Ke zvýšení účinnosti cvičení je třeba dodržovat techniku ​​jejich provádění.

Dále se dlaně spojí na úrovni hrudníku a siloustiskněte na ně, abyste dosáhli maximálního svalového napětí. Pro dosažení nejlepšího účinku se doporučuje stlačit malou gumovou kouli mezi dlaněmi. Dlaně silně stlačte dlaně po dobu 10-15 sekund.Počet přístupů je 3.

Push-upy

Tato cvičení posilují prsní svaly a dávají jim tón nezbytný pro růst a vývoj.Můžete dělat kliky z lavice nebo z podlahy, natáhnout ruce dostatečně široký (mírně širší než ramena), spojit nohy.

Klapky by měly být prováděny hladce a rytmicky a ohýbat paže na loktech. Zmáčkněte 10-15krát, počet přiblížení je 3.

Lehčí varianta (pro začátečníky): provádějte kliky z podlahy z kolen: počáteční poloha je stejná jako u klasických kliky z podlahy, ale kolenaspočívat na podlaze a zvedat nohy a dolní nohy.

Je třeba dbát na to, aby záda a boky tvořily jednu přímku. Při inspiraci pomalu spusťte tělo dolů, zůstaňte několik sekund v dolním bodě a při výdechu ho pomalu zvedněte.Zadní část je rovná, pánev nezvedejte.

Zeď

K provedení cvičení musíte stát ve dveřích, dotknout se jednoho pultu zády a položit si ruce na opačnou stranu.V takovém případě byste měli na stojan tlačit celou rukou po dobu 1 minuty. Opakujte třikrát, nejméně dvakrát denně.

Protahování

Musíte si sednout na kolena - můžete je od sebe oddělit, natáhnout paže dopředu na maximální možnou délku a zkuste se dotknout čela na podlaze.Zůstaňte v této pozici asi20-25 sekund, pak se uvolněte.Počet opakování je 3.

Bench Press

Toto cvičení poskytuje prsním svalům maximální zatížení. Plnění: ležet na podlaze nebo na lavičce, vyzvednout činky o hmotnosti 5-7 kg.a zvedněte je na úroveň hrudníku.

Poté byste měli zvedat činky 7-15krát, počet výtahů závisí na úrovni výcviku. Poslední časy by měly být dány velmi tvrdě, jinak nebude očekávaný účinek.

Pulovr

Ramena jsou umístěna na jakémkoli plochém tvrdém povrchu (lavice, podlaha), nohy jsou široce rozloženy, nohy spočívají na podlaze.Činky jsou drženy na rovných natažených pažích.

Při vdechnutí se ruce zvednou za hlavu, při výdechu se vrátí do své původní polohy. Proveďte 10-15krát, 3 sady. ​​

Zapojení

Toto cvičení podporuje rychlý růst svalů a vytváří krásná prsa. Vezměte si činky do svých rukou, pak ve stálé poloze ohněte nohy lehce do kolen a nakloňte se dopředu s tělem, vezměte pánev dozadu a sklopte ruce (kolmo k podlaze).

Zřeďte mírně ohnutá paže do stran (vdechnutí), výdech - návrat do výchozí polohy. Proveďte 3 sady 15 skvrn.

Účinek komplexu

Cvičení stimuluje růst prsu a posílení jeho svalové tkáně.Aktivně působí na prsní svaly a vazy, které jsou zodpovědné za krásně vyvinuté, tónované, elastické poprsí.

Fotografie ukazuje výsledek zvětšení prsou doma.

Strava pro zvětšení prsou

Ke zvýšení mléčné žlázy doma by měly být ve stravě zahrnuty následující potraviny:

 • ) Ovesné vločky. Jíst ovesné vločky stimuluje růst prsu.Vařená kaše je nutná pouze z přírodních obilovin a ne ze zpracovaných potravin pro rychlé vaření.
 • Zelenina a ovoce. Jíst zeleninu a ovoce aktivuje činnost orgánů odpovědných za produkci pohlavních hormonů.Pokud jsou tyto potraviny součástí každodenní stravy, produkují vaječníky více estrogenu.Obzvláště užitečné pro ženy jsou dýně, brambory, lilek a řepa.
 • Koření. Některá koření obsahují složky, které zvyšují ženské libido a zvyšují ženské pohlavní hormony.Ve velkých množstvích jsou tyto složky přítomny v hřebíčku, šalvěji, oreganu, zázvoru, tymiánu, fenykl, kurkumě a pepři.
 • Luštěninyjsou výbornou náhražkou přírodních živočišných bílkovin vyskytujících se v mase.Ženy, které chtějí zvýšit svoji poprsí doma, by měly jíst malé množství luštěnin denně.Nejlevnější jsou bílé a červené fazole, čočka a hrách.
 • Avokádo. Exotické ovoce ovlivňuje dělení buněk ve svalové a tukové tkáni prsu.Tyto procesy se výrazně zrychlují díky zvýšenému obsahu koncentrované kyseliny listové a vitamínů B. Proto se doporučuje konzumovat alespoň tři celé avokáda týdně, kroměKromě toho jsou velmi užitečné a výživné saláty s avokádem a ořechy (obzvláště užitečné jsou ořechy).
 • Mastné ryby, olivy, lněná semenamají vysoký obsah omega-3, 6, 12. mastných kyselin.
 • Mléčné výrobky, mořské plody, kuřecí maso, tuk jsou neocenitelnými zdroji bílkovin.
 • Medse vyznačuje optimálním obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů, organických kyselin, přírodních enzymů, fytohormonů a éterických olejů.
 • Soy. Jeho jedinečné a vyvážené složení pomáhá normalizovat hormonální procesy v ženském těle, zlepšuje metabolismus a aktivuje růst svalových vláken.Jíst sóju je velmi jednoduché: jíst maso ze sóji, pít sójové mléko nebo koktejly.
Účinné zvětšení prsou doma je možné pouze při vyvážené stravě.

Správnou, úplnou a rozmanitou výživou, prováděním souboru cviků, pomocí různých léků nebo lidových prostředků lze dosáhnout vynikajících výsledků:zvětší se prsa, zlepší se tón pleti, elasticita a vzhled ].Kosmetický efekt - pokožka je elastická, hladká a pružná.

Užitečná videa o účinných metodách augmentace prsu doma

Účinná cvičení pro augmentaci prsu doma:

Zvětšení prsou doma s cvičením: