Jak vybělit kůži na intimních místech, než zesvětlit oblast bikin doma

Je důležité, aby mnoho moderních dívek, které se pravidelně starají a sledují dokonalou krásu svých těl, vědělo, jak bělit kůži na intimních místech.Pro dokonalost je důležitý jakýkoli detail, ale někdy to není tak snadné kvůli některým delikátním problémům, z nichž jedním může být tmavě pigmentovaná kůže v oblasti bikin.

O tom se mluví jen zřídka, ale ženy, které čelí takovému obtěžování, vědí, jak trapné se mohou cítit na pláži nebo v posteli s partnerem.Naštěstí dnes existuje mnoho způsobů, jak odstranit tmavou pigmentaci.

Jak vybělit kůži v salonu v oblasti bikin před opalováním

Postup zesvětlení pokožky na intimních místechdnes se konalo v mnoha kosmetických salónech.To zahrnuje jak jemné bělení masky kyselinami a jinými aktivními složkami, tak i radikálnější měření expozice pokožky.Vše záleží na stupni pigmentace a důvodech, které přispěly ke změně barvy kůže v této oblasti.

Nejčastější příčinou ztmavnutí kůže je ultrafialové záření.

Kůže v oblasti bikin je velmi jemná, a proto nesmí být vystavena UV paprskům.Ale většina dívek o tom neví ani nezapomene, když navštíví solárium nebo je na pláži.Pokud nepoužíváte speciální ochranné krémy, výsledkem je zvýšení obsahu melaninu v kůži a následně jeho ztmavnutí v intimní zóně.

K odstranění účinků spálení sluncem můžete použít glukolový peeling, bělící krémy nebo jiné jemné prostředky k rozpuštění melaninu v epidermis.

Během těhotenství může používání antikoncepčních prostředků a s věkem také způsobit problém pigmentace epidermis v intimní oblasti.V těchto případech je ztmavnutí způsobeno narušením produkce ženských hormonů a ne vystavením ultrafialovému záření.Prostředky by proto měly být vybírány podle faktoru, který přispěl ke vzniku tohoto problému.

Různá onemocnění mohou vést k heterogenní pigmentaci, jako jsou:

 • zranění,
 • onemocnění endokrinního systému,
 • ) křečové žíly,
 • onemocnění ledvin a jater,
 • novotvary,
 • vitiligo,
 • houbyna kůži,
 • intoxikace.

V tomto případě je k vyřešení problému zapotřebí radikálnějších metod.

Jak bělit kůži po akné a popáleninách

Akné a popáleniny mohou na kůži zanechat jizvy a jizvy, které vyžadují kardinální povrchové úpravy horní vrstvy epidermis.Mikrodermabraze bude proto v tomto případě nejlepším postupem.Tato metoda nejen odstraní nepříjemnou pigmentaci pokožky, ale také ji zjemní, bez vad.

Princip fungování této metody spočívá v tom, že na postiženou oblast je nastříkán směrovaný tok mikrokrystalů.Tím se odstraní horní vrstva pokožky a způsobí její obnovení.

Nová epiderma tak vytváří hladké a rovnoměrně lehké jizvy, skvrny a další nepříjemné kožní defekty.Je však třeba poznamenat, že tato metoda není příjemná a úplné obnovení pleti bude nějakou dobu trvat.

Jak vybělit pokožku vitiligem a pigmentací

Salon také ví, jak vybělit kůži na intimních místech vitiligem.V tomto případě se používají různé způsoby eliminace pigmentace, z nichž nejoblíbenější je laserové a chemické odstranění chloupků.

Fotoepilace (laser) je jednoduchá a bezbolestná , jedná se o jednu z nejdostupnějších metod.Podstatou jeho činnosti je to, že světelné paprsky jsou posílány na kůži, což ovlivňuje pigmentované oblasti.V důsledku tohoto postupu se pokožka stává hladší, rovnoměrně světlejší asvůdný pohled.

Fotografie ukazuje, jak bělit kůži na intimních místech pomocí fotoepilace

Za určitých okolností lze metodu laserového resurfacingu zpřísnit.Poté bude akce účinnější, ale také bolestivější.Používá se k silné pigmentaci kůže mezi nohama, včetně jizev a jizev zanechaných od popálenin a akné.

Další neméně radikální metodou eliminace pigmentace v intimní oblasti je chemický peeling.Glukolový peeling se používá pro citlivou pokožku v této oblasti.

Působí na základě aktivních složek, které rozpouštějí melanin v kůži, což jen přispívá k jeho ztmavnutí.Chemikálie odstraňují melanin z buněk, díky čemuž je pokožka na intimních místech světlejší a přitažlivější.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Bělení v slabině temné pleti rychle a efektivně - krémy

V salonech i doma můžete použít speciální krémy k bělení kůže na intimních místech..Tyto výrobky nyní vyrábí mnoho kosmetických společností.

Zejména takové krémy a gely jsou žádány mezi svěšenými představiteli asijských zemí, protože jejich barva bílé kůže je považována za aristokratičtější.A problém s tmavou barvou pleti v bikinách je v nich mnohem častější než u krás s krásnou pokožkou.

Vyčeřovací krém si můžete koupit v kosmetických obchodech, v lékárně nebo objednat online.Některé krémy lze použít nejen k zesvětlení pokožky v slabinách, ale také na obličeji, v podpaží a dalších částech těla. Některé krémy se vyrábějí na základě chemických složek, jako jsou:

 • arbutin,
 • kyselina askorbová,
 • kyselina azelaová,
 • alfa hydroxykyseliny,
 • kyselina kojová,
 • hydrochinon atd.

Ostatní výrobci používají nealergenní přírodní složky k rozjasnění pleti v intimní oblasti bez negativních důsledků. Obvykle zahrnují výtažky:

 • okurka,
 • citronová šťáva,
 • petržel,
 • medvěda atd.d.

Při použití těchto krémů byste se neměli spoléhat na rychlý výsledek.V závislosti na stupni pigmentace může trvat několik týdnů, než se úplně nebo částečně zesvětlí.Někdy je třeba kurz opakovat.Výhodou této metody je však skutečnost, že neexistuje rehabilitační období.Proto jej lze využít i v létě a před výletem do letoviska.

Výrobci však často používají chemické i rostlinné složky.

Kombinované složení krémů zvyšuje účinnost krémů a zabraňuje možným negativním účinkům chemických látek.

Mezi nejúčinnější bělící krémy pro oblast bikin patří:

 • „Isme“ - nejen bělí pokožku vintimní místa (protože kompozice obsahuje arbutin a kyselinu kojovou), ale díky extraktům aloe vera a zeleného čaje obsaženým v jeho složení je také jemná a jemná.Má uklidňující a uklidňující účinek, hypoalergenní.
 • Lactacyd White Intimate je krém oblíbený mezi asijskými ženami.Zahrnuje exotické rostliny s bělícími vlastnostmi.Dává svěžest a uzdravuje pokožku.
 • „Finale Whitening Cream“ - má bělící, proti stárnutí, změkčující a regenerační účinek.Díky exfoliační akci dochází k viditelnému výsledku během 1-1,5 týdnů.

Existují i ​​jiné vysoce účinné produkty bělení, ale aby nedošlo k chybě při výběru, je nutné věnovat pozornost složení.

Jak vybělit kůži těla v intimní zóně po opalování doma

Ne každá dívka se odváží jít do kosmetického centra s takovým problémem, takže některé mladé dámy hledají způsob, jak vybělit pokožku.na intimních místech doma.A existují způsoby!

Od starověku existuje mnoho receptů na bělení kůže přírodními produkty.Některé z nich lze použít v bikinách.

Je však důležité si uvědomit, že zde nejsou dosahovány rychlé výsledky, takže buďte trpěliví.Pro účinnost bude postup nutný pravidelně po dobu 1-2 měsíců.

Níže jsou uvedeny různé recepty na masky a loupání, které lze snadno vyrobit z improvizovaných součástí.

Bělení s citronem a citronemšťáva

Oloupání je dobré s citronem.Citronovou šťávu můžete smíchat s kávou, dokud se nevytvoří homogenní kaše.Naneste na oblast bikin a masírujte asi 3 minuty.Po omytí naneste mastný krém.

Pokud smícháte citronovou šťávu a olivový olej ve stejném množství, získáte dobrou masku, která rozzáří pokožku.Je vtíráno do problémové oblasti a ponecháno hodinu, po kterém je omyté.

Maska z citronu a medu je také účinná.

K přípravě potřebujete:

 1. Vezměte 1 citron a 45 g čerstvého medu.
 2. Citrón a kůru rozemeleme na kašovitý stav a přidáme med.
 3. Směs byla infuzována na tmavém místě po dobu 3 hodin.
 4. Poté naneste na problémovou pokožku po dobu 10 minut.

Hlavní věcí není přeexponování produktu, protože citronová šťáva může způsobit popálení.Je lepší provést test alergické reakce před aplikací, aplikovat malé množství kalu na loketní ohyb paže zevnitř.

Pokud neexistují žádné negativní důsledky, lze jej použít na intimní oblast.Pokud však máte pocit pálení, nemusíte tam dlouho zůstat.Opláchněte dříve a použijte zvlhčovač.Aby byl produkt méně agresivní, můžete jej zředit vodou.

Bělení sodou

Dalším lékem z kategorie agresivních metod je soda s jablečným octem.Poměry jsou stejné, směs udržujte, dokud není zcela suchá, poté opláchněte vodou.

Při každodenním používání bude výsledek patrný po prvním týdnu.

Bělení pomocí peroxidu vodíku

Poté, co se rozhodnete pro bělení pokožky na intimních místech pomocí peroxidu vodíku, musíte být velmi opatrní, protože je snadné spálit.

Pro masku:

 1. Vezměte 45 g tvarohu s maximálním procentem obsahu tuku, smíchejte jej s 2 ml 3% peroxidu vodíku a1 žloutek.
 2. Směs důkladně promíchejte v mixéru a rovnoměrně naneste na kůži v intimní oblasti.
 3. Po 10 minutáchvyjměte produkt z pokožky a omyjte tuto část těla vodou.
 4. Naneste uklidňující krém.

Bělení kyselinou citronovou

Pokud neexistuje citronová šťáva, můžete použít kyselinu citronovou, která se musí ředit vodou.

Může být použit jako citron v kombinaci s okurkou, petrželkou, broskví, bramborovým nebo bramborovým škrobem.

Bělení kyselinou askorbovou

Vitamin C je oxidační činidlo pro melanin a také zpomaluje jeho syntézu.Je však extrémně nestabilní, takže se v kosmetologii nepoužívá v čisté formě, ale pouze v derivátech.Ale pro použití v domácích maskách je to docela vhodné.

Můžete rozdrtit jednu tabletu kyseliny askorbové a přidat ji do jakékoli směsi pro bělení pokožky (kyselé mléko, okurka, brambory) nebo zředit minerální vodou a aplikovat v této formě.K bělení je vhodný také tekutý roztok vitamínu C v ampulích, ale měl by být také zředěn vodou.

Okurka bělení

Nej šetrnější prostředky, jako je šťáva s dužinou okurky , která dokonale kombinuje tvaroh, smetanu nebo zakysanou smetanu, napomáhají bělení kůže na intimních místech.Takový nástroj však musí být ponechán v temné oblasti po dobu nejméně 25-30 minut.Poměry v různých receptech jsou různé.Například si můžete vzít tvaroh 60 g smetany 30 g a 1 malou okurku.

Další receptura je 1 okurka, smíchá se 30–35 g zvlhčovače a 10 g želatiny a nechá se chvíli bobtnat.Poté se aplikuje, stejně jako v předchozí metodě, po dobu 30 minutAplikujte lék každý druhý den.

Bělení aspirinu

Kyselina acetylsalicylová se také často používá v domácích maskách pro zesvětlení pokožky.Používá se k nerovnoměrné pigmentaci epidermis.

Těhotné a kojící ženy by neměly užívat aspirin.

Aspirin lze rozpustit ve vodě nebo citronové šťávě.Přidává se také do jiných bělicích činidel.Dobré výsledky se získají s aspirinovou maskou se sodou v poměru 1: 1, zředěnou vodou.Udržet to na těle je dost 4-5 minut.Je však třeba si uvědomit, žeje nemožné vyrobit takovou masku příliš často .Bude optimální jej aplikovat dvakrát týdně.

Bělení zakysanou smetanou

Kyslá smetana jako krém nebo kefír má také zjasňující účinek.Funguje však nejlépe v kombinaci s petrželkovou šťávou, citrusy a citronem.

Pro efektivitu můžete přidat tvaroh, brambory nebo okurku.

Bělení mlékem​​

Kromě fermentovaného mlékaVýrobky mohou odlehčit pokožku čerstvým mlékem.Za tímto účelem se doporučuje kombinovat 25 g mléka s 30 g čerstvého medu a 1 strouhanou bramborovou hlízou.

Směs byla aplikována po dobu 30 minut.2krát týdně.

Petržel Whitening

Petržel má jedinečnou vlastnost bělení.Toto je známo již dlouhou dobu, protože i pigmentace kůže a pihy na obličeji se doporučuje vylučovat šťávou z této rostliny.Její akce je měkká, takže je ideální pro bělení jemné kůže v bikinách.

Můžete použít petrželkovou šťávu a rozdrtit ji na kaši.Je dobré jej kombinovat s citronovou šťávou, mléčnými výrobky a citrusovými plody.

Jak bělit kůži na intimních místech: video

Různé metody salonu, jak bělit kůži na intimních místech:

Ve druhém videoklipu vás odborník v kosmetologickém centru informuje o funkcích zákroku a řekne vám, jak vybělit kůži na intimních místech ve fázích:

Nyní je známo, jak vybělit kůži na intimních místech, ale pomocí jakéhokoli bělícího produktu.musí být dodržována bezpečnostní opatření s přihlédnutím k typu kůže a možné individuální nesnášenlivosti součástí.Pokud jsou v oblasti bikin nějaké nemoci nebo kůže ztmavla v důsledku špatného zdraví, měli byste se určitě poradit s odborníkem.