Jak udělat tenký pas, krásná postava.Cvičení, Fitness, Jóga, Strava

Jednou z hlavních výhod ženské postavy je elegantní tenký pas, k jehož dosažení je nutné provádět různé druhy cvičení, ne každá dívka se může chlubit.Chcete-li toho dosáhnout, stačí dodržovat níže uvedené tipy a doporučení.

)Ideální velikost pasu u žen závisí na výšce a typu postavy

Nelze přesně říci, ideální tělesné parametry založené pouze narůst.V tomto případě je vše čistě individuální, protože lidé jsou úplně odlišní a vypadají jinak.Existuje však tabulka s informacemi o přibližné velikosti pasu ohledně růstu, na kterou se můžete zaměřit.

]
Výška, viz Pas, viz
149-150 55
150-152 56
152-15457
154-156 58
156-15859
158-162 60
162-164 61
164-166 62
166-168 63
168 - 170 64
170-172 65
172-174 66
174-176 67
176-178 68
178-180 69
180-182 70
182-184 71
184-186 72
186-188 73

Na základě informací v tabulce, je nezbytné stanovit cíl a vytrvalost vytrvalost, aby bylo možné brzy dosáhnout cenného čísla v centimetru.

Existuje mnoho různých typů čísel.Například takový typ jako „Apple“ nemá štíhlý pas, naopak, veškerý tuk se obvykle ukládá pouze do břicha.

Zde je malá diskuse o tom, jak typ postavy může ovlivnit formování pasu:

 • Apple,již bylo zmíněno.Tento typ postavy je nepřítomnost výrazného pasu, jakékoli půvabné křivky v postavě, nohy jsou často tenké.V případě nadváhy se tuk převážně ukládá do břicha a hrudníku.
 • Hruška.Majitel tohoto typu vypadá velmi žensky.Většina tělesného tuku se hromadí v kyčlích a nohou, ale pas je vždy štíhlý.
 • Obdélník. Lze říci, že nejobtížnější typ postavy je vytvořit.Tělo nemá žádné zvláštní ohyby.Pás, hrudník a boky mají téměř stejnou velikost.
 • Přesýpací hodiny. Dívky s tímto typem postavy mají velké štěstí.Objem boků a ramen je přibližně stejný, pas je štíhlý.Vklady tuku jsou rovnoměrně rozloženy bez usazování na jednom konkrétním místě.
 • Invertovaný trojúhelník. Tento typ se také nemůže pochlubit dokonalými ohyby, někdy může velikost pasu dokonce přesáhnout objem boků.

Existují určité rámce, ve kterých musíte „udržet“ velikost pasu.Ženám se nedoporučuje překračovat práh 80 cm a muži 94 cm (tito nejsou daleko od ideálních parametrů, ale překročení této linie je nebezpečné).

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Efektivní techniky pro vytvoření tenkého pasu

Abyste získali krásný pas, musíte dodržovat 2 základní pravidla:

  )
 1. Opravte napájení.
 2. Proveďte určitá fyzická cvičení.

Zní to docela jednoduše, ale pokud k této záležitosti nepřistoupíte zodpovědně, nebudete úspěšní.V tomto případě je velmi důležitým kritériem správnost provedených akcí.

Příprava na třídy

Co se týče výživy, je nutná předběžná příprava, protože je nepravděpodobné, že by jen chodila na určitou stravu. Doporučuje se proto postupně odstraňovat škodlivé produkty z každodenní stravy .

K tomu, aby tenký pas nestačil, je nutné nahradit škodlivé výrobky zdravými

Tělo se hladce přestaví a poté správná a měřená výživa nepřipraví stres na nepřipravené.ke změnám v těle.

Některá zvláštní příprava před fyzickým cvičením k dosažení aspenu pasu není nutná, protože v podstatě veškerý níže popsaný výcvik je určen pro běžné, fyzicky nepřipravené ženy.

Komplex kondičních cvičení pro tenký pas doma

Tenký pas, který si tolik žen tolik přeje, není vždy snadno dosažitelný.

Často ženy, které chtějí dosáhnout štíhlé postavy, a cvičení, která je k dosažení tohoto cíle zapotřebí, způsobují paniku, protože obvykle nemají čas ani schopnost jít do posilovny, takže mnoho lidí používá alternativní náhradu za výcvik vdoma jsou zdarma a někdy dokonce lépe fungují.

Zkroucení obruče

Bude obtížné dosáhnout štíhlého pasu bez pomoci tohoto simulátoru, protože použití obruče je jednou z nejběžnějších a nejjednodušších metod pro jeho snížení objemu.

Jako nezávislýSamozřejmě, že sotva pomůže „simulátoru“, ale pokud k této záležitosti přistoupíte komplexně, může se tato metoda stát neuvěřitelně účinnou.Nemyslete si, že bude stačit pětiminutové cvičení denně.Práce s obručí je koneckonců typem fitness s nízkou intenzitou, a proto jsou k dosažení opravdu dobrého výsledku zapotřebí dlouhodobé přístupy.

Fyzicky špatně vyškolené ženy by se měly zaměřit na lehké obruče o hmotnosti až asi 1,5 kg.V budoucnu můžete postupně zvyšovat hmotnost až 2,5 kg.Nejdůležitější věc je, že zkroucení nového obruče nezpůsobuje nepohodlí, takže je nejlepší to vyzkoušet hned v obchodě, abyste nelitovali zbytečného nákupu.

Nebojte se modřin, které se objevují po několika trénincích s hula hoopem, to je normální, pro začátečníky se to často stává ze zvyku.

Skákací lano

Skákací lano je jedním z nejlevnějších a nejúčinnějších simulátorů hubnutí.

Jak to ovlivňuje tělo?

Za prvé, švihadlo pomáhá při vytváření štíhlé postavy.S ním můžete nejen odstranit boky a napnout žaludek, ale také učinit nohy výraznějšími a napjatějšími.Skákající lano má také pozitivní vliv na zdraví a pomáhá rozvíjet vůli.

Díky práci tisku, hýždí a lýtkových svalů začaly tukové buňky aktivně spalovat.Taková cvičení jsou velmi intenzivní, takže v procesu se spálí poměrně velké množství kalorií, kteréhodně pomáhá při hubnutí.

Jak si vybrat lano?

Pro začátečníky se doporučuje zakoupit lano s dřevěnými držadly anatomického tvaru, které snadno a pohodlně leží v ruce.

Jak dlouho trvá skoku, aby se dosáhlo výsledku?

Nejlepší je začít s 10-15 minutami.pomalé skoky, postupně se zvyšující čas a rostoucí tempo.

Za pouhých 15 minutChmel střední intenzity může spalovat 200 - 250 kcal, tj. Asi 1 000 kcal za hodinu, což je celkem hodně.

​​

Nezapomeňte na techniku ​​skákání.Zadní část musí být rovná, lokty v maximu jsou blízko těla, je nutné otáčet držadla lana pouze zápěstí, nepoužívat jiné části rukou.

Aby se velikost pasu zmenšila a obecně se postava dostala do správného tvaru, musíte skákat několikrát za den (čas skákání musíte vyřešit sami, počínaje malými a postupně se zvyšujícími, bude to velmi dobré, pokud se vám podařítrénink po dobu nejméně jedné hodiny).

Výsledky nepřijdou dlouho a objeví se po prvním týdnu tréninku, žaludek bude stále více tónovaný a postava jako celek bude vypadat mnohem lépe než dříve.

Aerial twist

Tenký pas, cvičení, pro která můžete vždy dělat doma, nelze bez tréninku dosáhnout. „Air twist“ je podobný běžnému skákání přes lano, provádí pouzeje to možné bez použití.

Provádění takového výcviku není příliš obtížné, technika je docela dobrájednoduchý: je nutné udělat skok s ohybem nohou, zatímco tělo musí být střídáno střídavě: buď doprava nebo doleva, jinými slovy, musíte udělat nějaké laterální kroucení ve skoku.S tímto zatížením jsou břišní svaly posíleny a stávají se plošší a pevnější.

Burpy

Toto cvičení je dobré, protože zahrnuje nejen pas, ale celou svalovou skupinu, čímž je postava více tónovaná, zatímco je velmi energeticky náročná.Studie ukazuje, že při provádění těchto cvičení je tuk spalován dvakrát účinněji než při použití jiných silových cvičení.

Technika vystoupení

Nejdůležitější věcí během těchto školení je udržovat správné dýchání a dodržovat správný sled cvičení.

 1. Musíte dřepnout dolů, zatímco vaše ruce by měly spočívat dlaně na podlaze.
 2. Poté se prudce zatlačí zpět, takže tělo zaujme pozici, jako když tlačí.
 3. Těleso se opět při ostrém skoku vrátí do své původní polohy.
 4. Dále musíte okamžitě udělat skok nahoru, s rukama nad hlavou, ve skoku se vytvoří pop.

Toto cvičení je velmi důležité provádět při zrychleném tempu a kvalitě.Počet opakování najednou lze přidat postupně, počínaje minimem.

Twisting „Bicycle“

Cvičení pro tenký pas je také „Bicycle“, je to sice slavné, ale bohužel podceňované.„Kolo“ má mnoho výhod a nejdůležitější z nich je snadná implementace.S tímto tréninkem můžete napnout břišní svaly a minimalizovat tukovou vrstvu břicha, čímž se zmenší pas.

Technika:

 1. Lehněte si na koberec a zatlačte na něj spodní část dozadu.
 2. Dejte ruce za hlavu (měl by se tvořit zámek).
 3. Ohněte si kolena, lehce si odtrhněte ramena od podlahy.
 4. Zhluboka se nadechněte a okamžitě začněte vydechovat, jak to bylo, pedál s nohama ve vzduchu, zatímco levý loket by měl být přiveden na pravé koleno a zprava doleva.

Toto cvičení má několik variant.Můžete to udělat s některými komplikacemi, například pomocí sportovního míče (je třeba ho sevřít mezi nohama), zatímco svaly jsou ještě napjatější, čímž se vypracují nejen svaly lisu, ale také vnitřní povrch stehna.

Kočka

Toto cvičení je zaměřeno nejen na hubnutí nebo na snížení pasu, ale také na zlepšení, zejména zlepšení funkce páteře, protože je to nejvíce bolest v zádechrušit lidi s nízkou fyzickou aktivitou.

Technika:

 1. Pohybujte se na rovnou plochu a přitom si pusťte, aby dlaně a kolena byly ve styku s podlahou.
 2. Nadechněte se, ostře vydechněte a zaujměte hlavní polohu: hlava by měla směřovat dolů, hřbet je klenutý (co nejvyšší).V této poloze je nutné zůstat 7-10 sekund.
 3. Uvolněnínadechněte se a zaujměte počáteční postoj.

Svislé boky

Toto cvičení vyžaduje určitou dovednost, jmenovitě dobré protažení kyčlí a šlach.Ale bez ohledu na to, jak obtížné to bylo zpočátku, všechno přichází se zkušenostmi, protože tomuto cvičení by měla být věnována náležitá pozornost, protože není o nic méně efektivní než předchozí.

Technika:

 1. Na rovném povrchu se přijímá póza podobná anglickému písmenu „L“.
 2. Dále musíte odtrhnout boky z podlahy, s tím, že musíte natáhnout nohy nahoru.Během provádění by nohy neměly nikdy kolébat ani se ohýbat.
 3. Boční lišta

  Jeden z typů lamel, který je určen k vypracování bočních svalů lisu, a zejména šikmých.Při provádění těchto cvičení se nemusíte bát, že jsou svaly tisku vyčerpány, protože s nimi můžete dosáhnout pouze účinku světelné úlevy a harmonie.

  Ve skutečnosti se technika provádění liší od standardní tyče pouze v tom, že strana je prováděna na každé straně, podpůrné rameno se střídavě mění.

  Plank

  Tenkého pasu, jehož cvičení je velmi jednoduché provést, nelze dosáhnout bez lišty, protože se jedná o neuvěřitelně efektivní a populární cvičení, které velmi účinně posilujebřišní svaly.Ačkoli jsou zásady pro implementaci lišty poměrně jednoduché, mnoho z nich se stále daří to špatně.

  Je důležité dodržovat správnou technikunaplnění, teprve potom se objeví efekt - plochý žaludek s dobře navrženým lisem.

  Technika:

  1. Na rovném povrchu zaujměte postoj podobný poloze při zatlačování, ruce by se měly ohýbat v loktech a přitom vytvářet pravý úhel..
  2. K tomu, aby byly břišní svaly co nejvíce využity, je nutné stlačit hýždě (nemohou být sklopeny), přičemž tělo musí být po celou dobu cvičení v přímé poloze.

  Rolling na fitball

  Toto cvičení je ve způsobu provedení a akce podobné výše uvedenému pruhu, pouze je mírně vylepšeno.

  Technika:

  1. Je třeba zaujmout polohu tyče s rukama na fitball a spočívat na ní lokty.
  2. Zatímco držíte tuto polohu, pomalu otáčejte koulí dopředu a poté dozadu.

  Toto cvičení pomáhá dobře cvičit svaly abs a záda.

  Cvičení „vakuum“

  Tenký pas, jehož cvičení může být užitečná nejen při hubnutí, zahrnuje školení „Vakuum“.Je to dobré, protože je navrženo nejen ke snížení pasu a žaludku, ale také k tréninku zavěšení vnitřních orgánů jejich masírováním.

  Pokud se vakuujete po dlouhou dobu, může být váš žaludek spotřebován, čímž se sníží množství spotřebovaného jídla, což povede ke snížení hmotnosti bez velkého úsilí a přísné stravy.

  Technika:

  1. Veškerý vzduch je vydechován z plic, kdyžTo kreslí žaludek.
  2. V tomto stavu je třeba 10 sekund setrvat.
  3. Potom se můžete nadechnout a relaxovat.

  Je nutné provést vakuum nejméně 20krát denně (nejlépe ze všech na lačný žaludek), celkově tento výcvik trvá velmi málo času, asi 3-5 minut.

  Nejlepší rozvinuté programy na snížení pasu

  Nejlepší je sledovat program sestavený vaší rukou, protože ne každý může používat přísné diety a přísný výcvik, protože každý člověk má jinou tělesnou výchovu.

  Co je pro jednoho obtížné, je snadné pro druhého.Všechny programy zaměřené na snížení objemu pasu jsou ve své obecné koncepci podobné, jen každý člověk je může přizpůsobit pro sebe, přičemž plán je individuální.

  K dosažení štíhlého pasu musíte:

  • Udržujte správnou výživu.
  • Pozorovat individuální výcvik nezávisle na výše uvedených cvičeních.

  Pokud se budete řídit těmito dvěma jednoduchými pravidly, nebude výsledek příliš dlouhý.

  Jak naplánovat cvičení?

  Nejprve musíte pochopit, jaké cviky budou muset být provedeny k dosažení zamýšleného cíle, a pak určit jejich počet za týden, s přihlédnutím k dostupnému volnému času.

  Pro rychlejší efekt musíte vykonávat cvičení často, nejlépe každý den (není zakázáno dávat si volno ze stresu), ale nemůžete přetížittělo.Nechť je výcvik jednoduchý, ale pravidelný a častý, pak výsledek nebude muset dosáhnout „potu a krve“.Všechna cvičení se nejlépe provádějí pouze v jedné konkrétní sekvenci.

  Velmi dobrou motivací může být zaznamenávání dosažených výsledků do deníku nebo do poznámek v telefonu, je vhodné pořizovat fotografie a provádět měření každý den.

  Nezapomeňte na výživu.Pokud dříve člověk nikdy nejedl správně a neměl tušení, co to je, pak si musíte toto téma prostudovat, a pokud možno, mít diář výživy, ve kterém můžete zaznamenat množství konzumovaného jídla a jeho obsah kalorií.V zásadách správné výživy je velmi důležitý bod - musíte spotřebovat alespoň 2 litry filtrované vody denně.

  Pomůže jóga snížit objem pasu?

  Jóga je jedna z fyzických praktik zaměřených více na uzdravení těla než na hubnutí, ale poslední akce by neměla být tichá, protože cvičení jógy, s nimiž můžete zhubnout, je poměrně snadné provádět aačkoli ne nižší než ostatní.

  Existuje několik Asanů (jógových pozic), které lze použít k vytvoření štíhlejšího pasu:

  1. Póza zaměstnanců. Potřebujete síť na rovném povrchu, s nohama nataženým dopředu, ponožkami směřujícími k vám, záda by měla být rovná, hrudník otevřený, ramena sklopená a pohled upřený dopředu.Pak musíte provést 5-7 cyklů dýchání.
  2. Svatojánský postoj.Provádí se při ležení na břiše, sevření rukou v pěsti, umístění pod pánev, zvedání nohou, zatímco ramena a brada by neměly být odtrženy od podlahy, musíte zůstat v této poloze po dobu 10–20 sekund, pak se nadechněte a můžete ji již snížit vydechnutímnohy.
  3. Představujeme svíčku. Lehněte si na rovnou plochu a ohněte nohy.Pomocí rukou musí být tělo a nohy přeneseny svisle, ponožky jsou vytaženy nahoru, ruce jsou na podlaze rovnoběžně s sebou, celé tělo je v přímé poloze, kolmo k podlaze.Je nutné provést tři cykly dýchání.Pak musíte s dlaněmi spočívat na spodní části zad a pomalu se vracet do původní polohy.
  4. Strava jako doplněk k tréninku

   Tenký pas, jehož cvičení jsou popsána výše, nelze dosáhnout bez úpravy stravy.Bez ohledu na to, jak chcete rychlé výsledky, neměli byste se uchýlit k radikálním opatřením, sedět na nějaké přísné stravě.

   Existuje účinek na téměř všechny diety, ale celý problém spočívá v tom, že je dočasný, jakmile se tělo vrátí ke své obvyklé stravě, vrátí se celá hmotnost a někdy s sebou dokonce přinese ještě více hmoty než dříve.Dlouhodobého výsledku lze dosáhnout pouze obecnou výživovou úpravou s pravidelným cvičením.

   Je třeba dodržovat následující doporučení:

   1. Zdržte se mouky, smažených, uzených, sladkých potravin a alkoholických a sycených nápojů.
   2. Pijte nejméně 2 litry denně.voda (totoslouží nejen k aktivaci všech životních procesů, ale také k urychlení metabolismu).
   3. Je nutné postupně snižovat velikost konzumovaných porcí, což pomůže zhubnout bez stresu pro tělo.
   4. Je třeba se zbavit špatných návyků.
   5. Nezapomeňte na použití vitaminů.

   Pokud je štíhlé tělo a tenký pas opravdu sen, cvičení, která bude muset být provedena, nebudou břemenem.Je nutné přistupovat k věci odpovědně a pravidelně implementovat všechny výše uvedené tipy, pak se elegantní pas stane více než pouhým snem.Nejdůležitější věcí je ukázat trpělivost a vytrvalost.

   Návrh článku:Mila Fridan

   Video o tom, jak vyrobit aspenový pas

   Správná strava pro aspenový pas: