Jak si vyrobit plochý žaludek a tenký pas, boky rychle odstranit doma.Cvičte stravu

Ačkoli se móda stala příznivější pro ženy s nadváhou, mnoho dívek se stále snaží dosáhnout plochého žaludku.Pokud neberete v úvahu postupy, které jsou prováděny v salonu.

A věnovat pozornost tomu, co lze dělat doma, bude vyžadovat komplexní přístup k problému: řádně vyvinutá strava, provádění cvičení zaměřených na spalování tuků a trénink břišních svalů, provádění zábalů spalování tuků, udržování zdravého režimu dne,protože tuk na žaludku není tak snadné odstranit.

Jídlo

Jak si vyrobit plochý žaludek doma,odborníci na výživu znají a dávají svédoporučení.

 1. Odborníci na výživu doporučují, aby se dívky, které se snaží zploštit žaludek, vzdaly potravin s vysokým obsahem sacharidů a nahradily je potravinami s vysokým obsahem bílkovin.Pod zákazem jsou sladkosti, pečivo, bílý chléb.Se zvýšeným příjmem bílkovin v těle se sacharidy a tuky aktivně spalují.Pokud se množství spotřebované bílkoviny zvýší, dokonce i bez nízměny ve stravě budou spáleny denně o 100 kalorií více.
 2. Je také nutné omezit příjem tuků v těle, ale je nemožné je úplně odmítnout, protože to poškozuje metabolismus.Budete se muset vyvarovat rychlého občerstvení, uzeného, ​​smaženého.
 3. Sůl je také škodlivá pro ty, kteří se rozhodnou zhubnout, protože zadržuje vodu v těle.Měli byste nejen solit méně jídla, ale také vyloučit používání zakoupených solených potravin, jako jsou nakládané okurky, rajčata.
 4. Doporučuje se pít vodu ve velkém množství - nejméně 2 litry denně.Pokud také cvičíte, voda aktivně odstraní toxiny z těla i produkty rozkladu tuků.
 5. Je třeba sledovat příjem kalorií.Hlavní princip hubnutí: spotřebovávejte méně kalorií, než konzumujete.Doporučuje se snížit příjem kalorií asi o 500-1000 kcal, ale ne více.Příliš přísná potravinová omezení vedou ke změně metabolismu.Stresované tělo nezačne hořet, ale hromadí tuk.
 6. Potraviny by měly být bohaté na vlákninu ze stravy.Za prvé, vlákno absorbuje vlhkost, tj.zabraňuje vzniku otoků, za druhé, jako by kartáč čistí všechna usazeniny z gastrointestinálního traktu, zatřetí, vytváří pocit sytosti a neumožňuje přejídání.
 7. Odborníci na výživu rovněž doporučují konzumovat více produktů kyseliny mléčné, protože obsahují prospěšné laktobacily, které pomáhají měnit střevní mikroflóru, která narušuje získávání dalších liber a stimuluje.proces snižování pasu.Nejužitečnější z tohoto hlediska: fermentum a amylovorus.
 1. Ve stravě musí být přítomny mono-nenasycené mastné kyseliny.Nejedná se o tuky, které se ukládají v podkožním tuku, ale naopak jsou užitečné - brání hromadění tuku v břiše.Tyto látky se vyskytují ve velkém množství v olivovém oleji, ořechech, jakýchkoli semenech, avokádu.
 2. Perlivé nápoje by měly být zlikvidovány, obsahují velké množství cukru a jiných škodlivých látek.
 3. Velkým přínosem pro hubnutí je spotřeba nezpracovaných potravin: čerstvá zelenina a ovoce, mléko, ořechy.V těchto produktech je uloženo mnohem více vitamínů a stopových prvků.
 4. Celý objem potravin musí být rozdělen do několika recepcí.Občerstvení mezi nimi by nemělo být.Je vhodné jíst v pravidelných intervalech.Doporučuje se vyvinout dietu tak, aby se zabránilo pocitu hladu a nepřekračovala denní kalorická hodnota.
 5. 2-4krát týdně by mělo jíst libové jídlo, ale to neznamená, že musíte hladovět.
 6. Mastné ryby by neměly být vyloučeny ze stravy, protože obsahují omega-3 mastné kyseliny a velké množství bílkovin.Tyto látky přispívají ke snížení tělesné hmotnosti a udržují tělo ve zdravém stavu.
 7. Používání čaje a kávy způsobuje spalování tuků.Zelený čaj umožňuje spalovat o 17% více tuku a kávu - 11%.Kromě toho čaj a káva nejen spalují tuk, ale také brání jejich tvorbě.

Proteinchvění - recepty

Zeštíhlující se proteinové koktejly jsou užitečné, protože obsahují málo kalorií, ale zároveň poskytují tělu dostatek energie, vitamínů a minerálů, vyplňují žaludek, čímž se cítíte plný,vám umožní diverzifikovat stravu.

Mohou nahradit jedno nebo více jídel po celý den (obvykle snídaně).Kromě toho je zaručeno, že domácí proteinové koktejly jsou přirozené.Ale musíte si uvědomit, že maximální příjem bílkovin je 2-3 g na 1 kg hmotnosti.

Pití koktejlu s vysokým obsahem bílkovin se doporučuje pomocí zkumavky.To přispívá k jeho lepší asimilaci a také vám umožňuje kontrolovat vzhled pocitu sytosti - neobjevuje se okamžitě během konzumace nápoje, ale opožděně.

​​

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jak si doma vyrobit plochý žaludek, je udělat několik receptů na domácí proteinové koktejly:

 1. 100-150 g tvarohu se vloží do mixéru., 50 g medu, 300 g banánů a hrst všech ořechů.To vše se mele, dokud není hladké, pak se přidá nějaké mléko a znovu se šlehačkou.
 2. Proteinové koktejly s výrazným účinkem na spalování tuků se připravují s kořením.Kousek zázvoru o hmotnosti 5 g se loupe a rozemele na malé kousky, pak se vloží do mixéru.Tam také přidat špetku skořice, papriky a 1 polévková lžíce.kefír.Rozšlehejte ingredience.Odborníci doporučují pít tento koktejl před spaním.
 3. 1 vejce se v mixéru rozbije, přidá se 3 lžičky.sušené mléko a 1 polévková lžíce.tekuté mléko, porce smetanové zmrzliny.Případně přidejte malou lžičku medu.Všechno bičují mixérem a pijí to čerstvé.
 4. Chcete-li vyrobit čokoládový koktejl, vezměte si neúplnou sklenici mléka, 1 lžička.kakaový prášek, med a 2 lžíce.tvaroh.Všechny ingredience jsou smíchány v mixéru.Chcete-li zlepšit chuť, můžete do koktejlu přidat kokos, vanilku nebo skořici.
 5. Pocit plnosti žaludku vyvolávají zejména koktejly na bázi ovesných vloček.Je třeba brousit v mlýnku na kávu 2 lžíce.Hercules, nalijte to 1 polévková lžíce.zahřáté mléko a nechat několik minut bobtnat.Pak byste měli nastrčit polovinu jablka na jemném struhadle a přidat 1 polévková lžíce.beztukový tvaroh.Složky lze mísit ručně nebo pomocí mixéru.Pro zlepšení chuti přidejte trochu medu.
 6. Musíme vzít 0,5 lžíce.kefír a sójové mléko, přidejte 2 lžíce.kiwi, slupky a kostky.Všechny ingredience jsou naloženy do mixéru a rozdrceny do homogenního stavu.

Sada cvičení k odstranění tuku na břiše a na boku za týden

Tento komplex pomáhá vypracovat boční svaly tisku, zbavit se tuku po stranách.

1 cvičeníMill.Nohy by měly být široké, ohýbejte tělo o 90 stupňů k nohám.Ponožky vypadají po stranách o 45 stupňů.Otočení doleva a doprava s rukama nataženým do stran, musíte dostat své kotníky opačnou rukou.Cvičení pro každou nohu15krát.

2 cvičení .Výchozí poloha: šířka ramen od sebe, paže do stran.30krát proveďte naklonění do stran, navíc se nakloňte doleva, pravá ruka je natažena nad hlavou a levá paže je za zády a naopak.

3 cvičení- kroucení.Musíte oddělit šířku ramen od sebe, dejte ruce do zámku na zadní straně hlavy.Noha je nasazena ve stejné rovině s tělem, zvednutá ke straně v úhlu 90 stupňů.Zkuste naklonit lokty ke koleni ve sklonu.Proveďte 15krát v každém směru.

4 cvičení .Výchozí poloha: šířka ramen od sebe, jedna ruka dolů, druhá nahoru.Toto cvičení můžete provést pomocí činky.Tato ruka, která je umístěna níže, klouže podél stehna podél spodní nohy k kotníku.Proveďte cvičení 15krát a poté změňte rameno.Při provádění cvičení se musíte podívat na nataženou ruku.

5 cvičení .Nohy jsou širší než ramena a provádějí mělký dřep.Jedna ruka je položena za hlavou, druhá se ohýbá a snaží se dotýkat chodidla ze stejné strany.Následně můžete toto cvičení komplikovat tím, že si vezmete činku do ruky.

Jak odstranit tuk a dosáhnout úlevu svalů na břiše za 2 týdny

Chcete-li, aby se břicho rovně, jako sportovec, dosáhlo úlevy svalů v břiše za 2 týdny doma,je třeba zahrnout každodenní činnosti:

 1. Cardio- je skákání přes švihadlo, běhající v baru s opíráním o ruce (opírajte pěsti o vodorovnou plochu a natáhněte tělorovný pruhprsty na nohou;střídavě ohýbat jednu nebo druhou nohu, vracet se do výchozí polohy).
 2. Silový trénink .Například, kroucení, push-upy, snížení hýždí z prutu vlevo a vpravo, kyvné nohy z náchylné polohy.

Dále je třeba upravit výkon.

Efektivní cvičení pro ploché břicho a tenký pas

Následující cvičení pomohou zjistit všechny svaly břicha: horní, dolní a šikmé:[[PN 84]

 1. Je třeba ležet na zádech na vodorovném povrchu, spodní končetiny přitahovat blíže k hýždím a umístit je od sebe na šířku ramen.Nohy by měly být na podlaze.Ruce se blokují na zadní straně hlavy, lokty jsou ve stejné rovině s podlahou.Vydechněte, zvedněte hruď, zakulacujte záda, zatímco spodní část zad je v kontaktu s podlahou.Poté se vraťte do výchozí polohy.Po 20 opakováních musíte provést cvičení 21krát, ale nemusíte se vracet zpět, ale opravte se v horním bodě pro 8-16 účtů, pak trhněte amplitudu a znovu ji opravte.Teprve potom můžete zaujmout původní polohu.
 2. Variace tohoto cvičení se provádí se zkříženýma nohama.
 3. Je třeba lehnout si na záda, zatáhnout dolní končetiny do hýždí a položit ruce za krk.Pak byste měli zvednout ramenní opasek z podlahy a provést kroucení a pokusit se diagonálně dosáhnout lokte kolena.Proveďte 20 nebo více opakování v jednom směru.
 4. Po zaujetí stejné počáteční polohy: na podlaze, ležící s nohama ohnutými na kolenních kloubech, musíte ovinout ruce kolem pravého,pak levou nohu, tahem za ramena.Provede se také 20 nebo více opakování.
 5. Další cvičení: lehněte si na podlahu, položte ruce podél trupu.Nohy by se měly zvedat pomalým tempem do kolmého umístění vzhledem k kmeni.V tomto případě je třeba cítit napětí v břišních svalech.Potom z této polohy vyplývá, že se přepne do polohy „bříza“ a zvedne pánev nahoru.V nejvyšším možném bodě je třeba opravit po dobu 6-10 sekund.Pak byste se měli vrátit do výchozí polohy.Začněte cvičením 15krát, proč zvýšit počet.
 6. Ze stejného místa jako v předchozím cvičení se dlaně umístí pod hýždě a poté vydechují vzduch z plic, ohýbají nohy a přitahují je k hrudi.Po inspiraci se nohy opět vracejí v souladu s tělem, ale neměly by se dotýkat podlahy, jsou udržovány na váze.Proveďte několik opakování, dokud nespálíte svaly.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cviky pro osoby starší 40 let.

Pravidla pro provádění fyzických cvičení

Profesionální sportovci radí, jak si doma vyrobit plochý žaludek.

Doporučují, abyste se řídili pravidly provádění cvičení, aby lekce přinesly znatelné výsledky.

 1. Aby byla fyzická cvičení účinná, je třeba zjistit, proč se v žaludku tvoří tuk, a tento důvod vyloučit.
 2. Je třeba zahrnout cvičení, která vypracují tiskObecná sada cvičení, pokud jde o nejlepší formu, je nutné trénovat svaly celého těla.
 3. Vizuální účinek nebude znatelný okamžitě, protože viscerální tuk se nejprve spálí a až poté subkutánně na žaludku.
 4. Při přímém provádění tisku by měly být zapojeny pouze břišní svaly.
 5. Aby došlo ke spalování tuků, spíše než k budování svalů, je třeba provádět cvičení rychlým tempem s velkým počtem opakování.Pro začátečníky můžete cvičení provést 20krát.Přestože odborníci doporučují nepočítat počet opakování, ale provádět cvičení až do okamžiku, kdy se objeví pálivý pocit.
 6. Po každém břišním cvičení se doporučuje protáhnout: leží na podlaze na břiše a ohýbáním v zádech zvedněte ruce.
 7. Musíte cvičit 2 až 4krát týdně.Tělu je třeba dát odpočinek - nemůžete trénovat denně.
 8. Školení by se mělo konat 2 hodiny po jídle a ne dříve než hodinu před jídlem.
 9. Během tréninku byste měli každých 10-15 minut vypít vodu, abyste vyrovnali rovnováhu ztracené vlhkosti.
 10. Po tréninku se osprchujte.V tuto chvíli můžete udělat zábal spalování tuků.

Zábaly spalování tuků

Jako další prostředek hubnutí doma, který vám umožňuje spalovat tuk, zplošťovat žaludek, uvolňovat svaly, používat zábaly spalování tuků.Pokud provádíte spalování tuků a aktivně se angažujetesportů, pak hubnutí v břiše půjde mnohem rychleji.

Pomocí zábalu můžete snadno a rychle vytvořit plochý žaludek

Tento postup je obzvláště důležitý po porodu, kdy se břicho stává zvláště problematickým.Po císařském řezu je však nutné počkat, až se pooperační šev zcela uzdraví.

Procedura má kontraindikace:

 • ženské choroby;
 • kožní onemocnění;
 • křečové žíly;
 • menstruace;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému a ledvin.

Po nanesení směsi je tělo obaleno přilnavou fólií a pokryto něčím teplým.Udržujte směs na agresivních složkách, koření a koření by neměla být delší než 15-20 minut.U ostatních součástí můžete prodloužit expoziční čas kompozice na 1 hodinu nebo i více, pokud není tento čas uveden samostatně.

Před nanesením balicí směsi se doporučuje, abyste se osprchovali a ošetřili oblast aplikace kartáčem nebo tuhým kartáčem, aby se zvýšil průtok krve a otevřely se póry.

Složení tedy bude fungovat lépe a bude mít výraznější účinek.

 1. Balení do jílua hořících přísad pomůže nejen spálit tuk, ale také zpřísní ochablou pokožku.Směs se připraví následujícím způsobem: vezme se 4 lžíce.jílová černá nebo modrá, 1 polévková lžíce.hořčice ve formě prášku, smíchejte suché přísady, poté je nařeďte vodou do stavu tekuté pasty, promíchejte, přidejte 1 polévková lžíce.tekutý med (kandovaná tavenina ve vodělázeňský dům).Zde můžete přidat 3-4 kapky pomerančového esenciálního oleje.
 2. Vezměte 1 polévkovou lžíci.skořicový prášek a 2 polévkové lžícejakýkoli kosmetický olej(rakytník, broskev, mandle, jojoba je optimální).Zkombinujte ingredience tak, aby neobsahovaly hrudky.
 3. Kávové zábaly poskytují dobrý účinek. K přípravě směsi bude zapotřebí 100 g mleté ​​kávy.Káva musí být zředěna horkou vodou, aby konzistence vypadala jako kaše.Ke směsi přidejte 1 polévková lžíce.tekutý med.Kompozice se udržuje na kůži po dobu 30 minut.
 4. Balení se rovněž provádí z prášku z řasy. Jedna porce bude vyžadovat 150 g prášku řasy.Měl by být ředěn teplou vodou, dokud není snadné aplikovat konzistenci.Poté se kompozice nanese na kůži břicha a rozdělí tenkou vrstvu.Doba expozice kompozice je 30 minut.
 5. Dalším účinným receptem je ocotový zábal. Jablečný nebo vinný ocet je nejlepší, ale vhodné je i nádobí.Ocet lze zředit odebráním 1 dílu vody do dvou částí octa.K nanášení kompozice bude zapotřebí textilie nebo obinadla.Tkaninu namočenou v kompozici musíte zabalit do žaludku.Proč to zabalit do přilnavé fólie a něčeho teplého.

Kombinace různých technik a usilovnosti při jejich provádění pomůže zajistit, aby byl žaludek doma.Ve všem je nutná systematičnost, protože úspěchu dosahuje ten, kdo se neustále přibližuje k cíli.

Video o způsobech vytvoření plochého žaludku

Plochý žaludek za pět minut:

Plochý žaludek za 8 minut: