Francouzský gel na manikúru.Fotografie s obrázkem 2019, módní trendy.Jak si vyrobit krátké a dlouhé nehty

Francouzská manikúra zůstává relevantní již několik desetiletí.Početné fotografie to potvrzují.Chcete-li vytvořit živé obrazy, stylisté přicházejí každou sezónu s novými kresbami a dalšími možnostmi výzdoby.A aby byl povlak dokonalý po dobu 2-3 týdnů, doporučuje se použít gelový lak.

Aktuální formy francouzštiny 2019

Při provádění manikúryroli hraje tvar nehtů.

Stylisté doporučují věnovat pozornost těmto formám nehtů:

 • Oválné nehty. Tato forma nehtů je považována za univerzální a je velmi populární.Vhodné pro nehty různých délek.Zdůrazňuje půvab a krásu prstů.
 • Amygdala.Ideální pro majitele dlouhých nehtů.Díky vizuálnímu efektu vypadají prsty tenčí a delší.
 • Krátké nehty se zaoblenými špičkami. Tento formulář je nejvýhodnější pro kancelářské práce.

Populární barvy roku 2019

Stylisté v roce 2019 nabízejí mnoho originálních barevných kombinací. Hlavní podmínkou je harmonická kombinace odstínů. Světlá bunda vypadá skvěle nejen v období jaro-léto, ale také v chladném období.Pouze odstíny se trochu změní.

Pro léto jsou skvělé růžové, světle zelené a oranžové tóny.S nástupem chladného počasí byste měli věnovat pozornost hlubším barvám: modrá, fialová, šedá, černá, vínová.Pokud jde o bundu v nahých tónech, taková manikúra je důležitá po celý rok.

Francouzský design manikúry

Manikúra francouzského gelu (fotografie s obrázkem jsou uvedeny níže) v designu „rozbitého skla“ je jedním z nejnovějších trendů v manikuře.K vytvoření takového neobvyklého účinku na nehty by stylista měl použít speciální fólii nebo holografický celofán.Tento typ bundy vypadá velmi originální a jasný.

Dalším módním řešením pro fanoušky francouzské služby je kombinace matných a lesklých odstínů na jednom hřebíku.Nejvýhodněji se tato možnost dívá na čtvercové hřebíky.

Francouzština ve stylu „negativního prostoru“ si v poslední době získává velkou popularitu.Použijí se stylistépouze malý nákres na hřebíku a zbytek povrchu bez nátěru.Geometrické tvary a linie vypadají jako kresby velkolepě.

Vlastnosti výkonu bundy s gelovým polštářem

Francouzská manikúra vyrobená s gelovým polštářem je nejen trvanlivá, ale také vypadá po celou dobu krásně.Nezáleží na tom, zda existují výkresy nebo jiné dekorace.Fotografie pouze potvrzují toto tvrzení.

K dokončení bundy gelovým lakem budete potřebovat následující nástroje:

 • UV lampa;
 • odmašťovač;
 • 2 laky různých odstínů;
 • šablony;
 • utěrky bez chloupků;
 • primer;
 • fixační.

Francouzský gelový polštář se provádí v několika fázích:

 1. Nejprve musíte udělat klasickou manikúru, zpracovat kutikulu, stanovit délku.
 2. Povrch nehtové desky je ošetřen odmašťovačem a poté základním nátěrem.Závěrem je nutné hřebíky sušit pod lampou.
 3. Hřebíky zakryjte první vrstvou základní barvy, sušte 2 minuty.Poté naneste druhou vrstvu, také suchou.
 4. Upevněte šablonu na špičku hřebíku a naneste druhý lak.Poté se šablony odstraní a nehty se suší pod lampou po dobu 1,5 až 2 minut.
 5. K odstranění lepkavých přebytků ubrousky.Použijte lak na nehty a sušte pod lampou po dobu 40 sekund.

Klasická verze

Za nejoptimálnější variantu vhodnou pro jakoukoli dovolenou a ve všední dny se považuje klasická bunda.Tento druhmanikúra příznivě zdůrazňuje ženskost a krásu rukou. Hlavní důraz v klasické bundě je přirozenost, půvab a zdraví nehtů.

Deska na nehty by měla být pokryta béžovými nebo růžovými odstíny a zvýrazněna linie úsměvu bílou barvou.Hladký a elegantní úsměv přímo závisí na profesionalitě mistra.Klasická francouzská manikúra je mezi nevěstami oblíbená.Zpravidla je zdobena kamínky, vývary, štukováním.

Francouzská manikúra na krátkých nehtech

Francouzská manikúra se perfektně hodí pro ženy - majitelky krátkých nehtů.V této verzi vypadají ruce dobře upravené a ženské.V případě potřeby lze francouzštinu provést nejen v klasické světelné verzi, ale také použít jasné kontrastní tóny.

Pokud chce žena vizuálně prodloužit nehtovou desku, měla by věnovat pozornost vzorům.Klasická bunda v kombinaci se svislými pruhy pomůže tento problém vyřešit.

Proužky

Klasická francouzská manikúra může být vždy měněna svislými nebo vodorovnými pruhy.Provedení takového návrhu je nad rámec moci mistra.

Elegantní manikúru s jedním nebo dvěma tenkými proužky v neutrálních nahých tónech ocení především milovníci minimalismu.Světlé nasycené kombinace odstínů bundy s linkami vytvoří šťavnatou a chytlavou manikúru, která nezůstane bez pozornosti.

Body

Francouzskymanikúra z gelového polštáře (fotografie s obrázkem můžete vidět později) z vícebarevného hrášku vypadá originální a svěží.Tečky se nejlépe provádějí v různých velikostech, kontrastních odstínech.Toto provedení může být provedeno na celém povrchu nehtové desky. Stylisté však doporučují ponechat body buď v díře nebo na špičkách prstů.

Vzorek ekvidistantních bodů vypadá na hřebíky velmi zvědavě.Vytvoření takového designu však vyžaduje čas a trpělivost.

Rámy

Tento design je variantou měsíční bundy.Na hřebík je nakreslen pruh, přecházející od díry k úsměvu, přes celý povrch hřebu.Ale stojí za to věnovat pozornost takovému designu.Není vhodný pro ženy s krátkou nehtovou destičkou, protože vizuálně to ještě zvětší.Pokud však přesto existovala velká touha provést takový design, nemusíte rám ukončit ze strany okraje hřebíku.

Posuvná konstrukce

Posuvná konstrukce umožňuje navrhnout povrch nehtové desky pomocí speciálních nálepek.

Existují 3 klíčové typy posuvníků:

 • Posuvníky pokrývající celý hřebík. U této možnosti se používá pouze základní nátěr.
 • Nálepka s hustou nálepkou. Obrázek je holistický, proto je důležité zvolit správný odstín laku.K tomu by se mělo přistupovat odpovědně, jinak bude manikúra vypadat směšně.
 • Posuvníky na průhledném základě. V tomto případě je vhodné zvolit klasickou bílouFrancouzská verze.

V dnešní době je možné na objednávku vyrobit jezdce.A pak se vaše oblíbené komiksy a kreslený hrdina chlubí nehty.

Jak vyrobit francouzskou manikúru s jezdci:

Flitry

Flitry - oblíbený a módní design, který vyhovuje různým nehtůmdélky.Zřetelného efektu lze snadno dosáhnout, pokud zakryjete třpyt nebo lesklý lak v několika vrstvách.

Pro objasnění a rovnoměrnost linie úsměvu odborníci doporučují používat pro francouzštinu speciální šablony. Pokud z nějakého důvodu nebyly po ruce, může běžná páska pomoci.

Drahokamy

Manikúra francouzského gelu (fotografie s obrázkem drahokamů jsou uvedeny níže) je relevantní v nadcházející sezóně. Hlavní důvody:snadnost vytvoření, multifunkčnost hotové manikúry.Kamínky mohou být průhledné, barevné a hologramové.Kadeřníci zpravidla doporučují používat kamínky jako přízvuk na jednom nebo dvou nehtech.

Následující návrhy mohou vycházet jako nápady pro design:

 • abstrakce;
 • geometrické tvary;
 • květinové vzory;
 • obrázky zvířat, hmyzu.

Při výběru dekoru s kamínky je třeba dodržovat hlavní pravidlo - nepřepírejte jej designovými prvky, ve všem je třeba opatření.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramyhřebíky krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Lunární manikúra

Zvláštností lunárního pláště je, že povrch nehtu je pokryt v jedné barvě a otvor je zvýrazněn v jiné.V této sezóně je důležitý kontrast odstínů.Pro období jaro-léto je vhodná kombinace jasných a světlých barev.Pro chladné období jsou relevantní tmavé tmavé odstíny.

K provádění lunárního francouzského gelu se potřebují následující nástroje:​​

 • UV lampa;
 • odmašťovač;
 • laky;
 • utěrky bez chloupků;
 • šablony.

Etapy práce:

 1. Zpracovávat nehty a provádět klasickou manikúru.
 2. Pomocí odmašťovadla ošetřte nehtové desky.
 3. Naneste základnu, vysušte v lampě.
 4. Zakryjte nehty hlavní barvou ve 2 vrstvách.Po každé vrstvě zaschněte lampu nejméně 1,5 minuty.
 5. Vystřihujte šablony a kontrastujte nehtový otvor kontrastním lakem.Suší se v lampě 1-2 minuty.
 6. Poslední vrstva je vrchní vrstva, která zasychání zabere alespoň 2 minuty.
 7. Odstraňte přebytek ubrouskem, ošetřete kutikulu speciálním olejem nebo krémem.

Francouzština s květinami

Květinové vzory dokonale doplňují klasickou francouzštinu.Výsledný obraz je ženský a elegantní.Francouzská manikúra květin je zpravidla prováděna na průhledném nebo matném základě s důrazem na jeden nebo všechny nehty.

Květinové ornamenty však mohoubýt nejjasnější a nejvíce nasycené odstíny.

Ovocný vzor

Jedním z nejčastějších letních vzorů je ovocný vzor.Stylisté doporučují používat bohaté a nasycené barvy nebo dokonce neonové barvy.

Existuje velké množství možností designu ovoce: můžete vybrat jeden nebo dva prsty, nebo můžete vytvořit stejný vzor pro každý hřeb.Průřez ovoce vypadá velmi stylově a efektně, ale v tomto případě je nutné opatrně nakreslit malé detaily (semena, kůra).

Geometrický vzor

Geometrie nehtů vypadá velmi kreativní a originální.Nejběžnějším druhem geometrického vzoru je abstrakce.Mistr může plně ukázat svou fantazii a umělecký vkus.Všechny protínající se nebo přerušované čáry, neobvyklé geometrické tvary - to je to, co tvoří základ abstrakce.

Fotografie z francouzského gelu pro manikúru s abstrakčními vzory jsou uvedeny níže.

Vytvořte takový návrh zpravidla dvěma způsoby:

 1. Scotch tape. Nejprve se hřebík zakryje základnovou základnou, načež se na nehtovou desku připojí abstrakce lepicí pásky.Poté se nanese vrstva barevného laku, poté se odstraní lepicí páska a povlak se suší pod lampou.
 2. Štětec. Výkres se aplikuje na hřebík tenkým kartáčem, poté se manikúra suší v lampě.Odborníci doporučují používat kartáč se syntetickým vlasem.

Černobílá kresba

Kombinace dvou základních barev - černé a bílé - je dnes považována za nejslavnější a nejvýznamnější.Na první pohled je vhodný pouze pro každodenní život v kanceláři, ale není.Stylisté doporučují přidávat různé dekorativní prvky, jako jsou kresby, kamínky, vzory.Výsledná manikúra dokonale doplní večerní vzhled každé ženy.

Jednou z výhod černobílého kreslení je, že nemá žádná omezení.Vypadá skvěle na nehty různých délek. V tomto případě černá barva vizuálně prodlužuje nehtovou desku. Ženská kombinace černobílého designu okamžitě zaujme ostatní.

Krajkový vzor

Krajka na nehtech se stane nejen originálním dekorem svatební manikúry, ale bude vypadat také aktuálně v každodenním životě.Kombinace nahých odstínů a černé krajky vypadá velmi stylově a výrazně.

Vytvoření takového designu doma je snazší, než se zdá na první pohled.V kosmetickém obchodě si musíte zakoupit speciální šablony.Poté se přilepí na nehty, načež se aplikuje fixační prostředek.

Francouzský zákrut

V této verzi francouzské manikúry se na špičku hřebíku nanášejí barevné pruhy.Podle přání mohou být vodorovná nebo svislá.

Proužky zpravidla nemají jasné hranice, jsou umístěny v různých směrech.Nejvýhodnější je důraz na prostřední a prstenové prsty.

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto
Zlatá francouzština

Nejjednodušší verzí zlaté francouzské manikúry je nahý zlatý úsměv.Pro zvýšení efektu můžete prstenový prsten zakrýt plnou zlatou barvou a na ostatních nehtech zvýraznit pouze úsměvy.

Pro slavnostní událost je perfektní kombinace hlavní zlaté barvy a černých nebo červených odstínů pokrývajících úsměv.

Francouzština s designem akvária

Podstatou návrhu akvária je vytvoření trojrozměrného efektu uvnitř nehtu.Protože není možné čerpat na přírodní nehtovou desku, hřebík se po dokončení kresby pokryje speciálním gelem.Pro design akvária pomocí různých dekorativních prvků.

Hlavní věc je vytvořit trojrozměrný nákres tak, aby výsledná kompozice vypadala, jako by v akváriu.Takový design zdůrazní originalitu obrazu.

Akvarijní francouzský gel na manikúru.Fotografie ukazuje, jak vypadá originální a krásná.

Francouzská manikúra v roce 2019 je vynikající volbou jak pro každodenní život, tak pro důležité události, která je prezentována na mnoha fotografiích.Vyrábí se s gelovým lakem, s dekorem a kresbami, nejenže příznivě zdůrazňuje eleganci obrazu, ale také si zachovává reprezentativní vzhled po dlouhou dobu.

Návrh článku: Lozinsky Oleg

Video o francouzském gelu na manikúru

3 způsoby, jak vytvořit francouzskou manikúru: