Barva vlasů jahodová blond.Fotografie, které se starají, barvy, jak malovat doma, jak dosáhnout

Jahodová blond - barva vlasů, jejíž fotografii ukazují slavné hvězdy Ruska a Hollywoodu.Nemá jasně růžovou barvu, jako je jahoda samotná, ale pouze světlý pastelový odstín doplněný broskvovým tónem a zlatem.

Obsah
 1. Koho jahodová blond je vhodná pro
 2. Trendy odstínů jahodové blond ]
 3. Volba odstínu podle pleti
 4. Jak dosáhnout požadovaného odstínu
 5. Volba barviva
 6. Jahodový tón s tonikem
 7. Jak dlouho vydrží odstín jahod
 8. Jak udržet jahodovou blond déle déle
 9. Jak dosáhnout jahodových blonďatých vlasů na tmavých vlasech
 10. Barvení přírodních vlasů v blonďatých jahodách
 11. Barvení vybledlých vlasů
 12. Kzbarvení červených vlasů
 13. Tipy před zákrokem
 14. Jak barvit doma - krok za krokem
 15. Videoo barvě vlasů jahodová blond
Pro koho se hodí jahodová blond

Jahodová blond není vhodná pro každou dívku, protože si zvolila nesprávný tón,Můžete udělat obrázek vulgární a zdůraznit nedokonalosti obličeje.

Podle kadeřníků je tato barva vlasů vhodná pro dívky s:

 • světle béžovou nebo světle porcelánovou pokožkou;
 • typ jarní barvy;
 • přírodní červenání a světlý odstín rtů;
 • červené vlasy;
 • s jasnými, čistě modrými, šedými, chrpy modrými a jantarově zelenými oči.

Trendy odstíny jahodové blond

Barva „jahodové blond“ je rozdělena do dvou hlavních typů: studená a teplá:

 • teplá:odstíny růžového zlata s možným zlatavě červeným odstínem.
 • studená:odstíny pastelově růžové s třpytivými perlami.

Získejte správnou jahodovou blondýnku, která bude fungovat pouze na světlých vlasech.

Výběr tónu podle tónu pleti

Teplé tóny jahodové blondýna jsou vhodné pro dívky s bledou pokožkou, lehce nažloutlé, průhledné, ruddy, bronzově zlaté nebo barvyslonovina.A také majitelé pihy a zlatý tón pleti.Studené tóny jahodové blond jsou vhodnější pro bledou, mléčnou bílou, olivovou pokožku, ale vždy se studeným nádechem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jak dosáhnout požadovaného odstínu

Vzhledem k tomu, že každá dívka má jinou základní barvu vlasů, nemůže existovat žádná univerzální metoda barvení.Pokud jsou vlasy tmavé barvy, je třeba je předem zesvětlit.Jinak požadovaný odstín nebude fungovat.

Barva vlasů „jahodová blond“ se na dříve barvené a přírodní barvy vlasů aplikuje odlišně.

Výběr barviva

Při výběru správného barviva na vlasy byste měli věnovat pozornost nejen barvě na obalu, ale také označení.Bude mluvit o barvě tónua odstín barviva. První číslice je hloubka tónu, druhá je základní barva, třetí je doplňkový odstín.

Složení barvy by také mělo být odečteno a zkontrolováno na amoniak.Pokud je účelem barvení skrýt šedé vlasy, je lepší přebývat na čpavkové barvě.Maří to dobře.

Ale u přírodních vlasů je musíte používat velmi opatrně.Amoniak v barvě někdy mění barvu vlasů velmi ostře.Pokud potřebujete pouze obnovit barvu, musíte zastavit na polostálých barvách (bez amoniaku).Takové barvivo ovlivňuje vlasy střídmě.

V prodeji najdete několik významných výrobců barev:

 • Estel. Tato značka se objevila relativně nedávno, ale již získala své publikum.Dobře maří šedé vlasy, má krémovou texturu, neproudí.Sada obsahuje pečující kosmetiku, která obsahuje vitamíny a výtažek z kaštanu.Je také možné nezávisle zvolit oxidační činidlo s vhodnou koncentrací.Výrobce - Rusko.V seriálu Estel v módě si můžete vybrat růžový odstín a vytvořit jahodovou blondýnku;
 • L'Oreal. Krémová barva se silnou konzistencí.Ideální pro malování šedivých vlasů.Paleta barev má mnoho přírodních odstínů.Barva obsahuje speciální balzám na bázi přírodních ingrediencí, které obnovují vlasy.Výrobce - Francie.Nabízí chladný odstín jahodové blond „jahody a smetany“pod číslem 822;
 • Garnier Barva. Malování francouzský výrobce vysoké kvality.Složení kromě hlavních složek obsahuje olivový olej, avokádo a bambucké máslo, takže vlasy jsou chráněny před chemickými složkami barvy.Jednou z výhod je absence štiplavého zápachu amoniaku.Garnier nemá odstín jahod, ale odborníci doporučují barvení vlasů nejprve světlým tónem a poté použít tónovací činidlo;
 • Kapous. Permanentní barva na přírodní bázi obsahující kakaové máslo.Vyživuje vlasy a snižuje škodlivé účinky chemických složek.Barva rovnoměrně spočívá na vlasech a dává nasycené barvy.Tato řada má 106 odstínů a 6 vylepšení barev.Výrobce - Rusko.Dívkám se doporučuje lehce blond vlasy s odstínem 9,34 s 3% oxidu.Ukáže se zlatá jahodová blond.A pokud zkombinujete odstín 10.2 s tonikem po zbarvení, pak můžete dosáhnout i světlé jahodové blondýnky.Můžete experimentovat s jinými odstíny;
 • Faberlic. Toto je trvalá krémová barva rusko-francouzské výroby.Dlouho neztrácí barvu a nezmizí.Kompozice zahrnuje arginin a amla olej.V této barvě však není žádný škodlivý chemický prvek PDD.Stín jahodové blond od Faberlic je na čísle 8.8.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jahodový tón spoužití tonika

Tonikem lze podepřít barvu vlasů „jahodová blond“ (fotografie odstínu, která se ukáže na láhvi).Zpravidla se musí používat každých 10 dní.

Majitelům blond vlasů se doporučuje používat tónovací látky pro barvení jahodových blond.Účinek z nich bude lehčí a nebude tak trvalý jako při použití barvy.Nepoškozují však vlasy jako chemická barviva.

Jak dlouho trvá odstín jahod

Na tuto otázku neexistuje jediná odpověď,záleží na několika faktorech:

 • kvalita barviva (produkt nízké kvality nepřinese trvalý výsledek a někdy požadovanou barvu);
 • typ barviva (trvalé barvy vydrží déle);
 • nasycení původního výsledku (čím jasnější je počáteční barva, tím déle bude barvivo na vlasech);
 • skutečný stav vlasů (barvivo na zdravých vlasech trvá déle).

Barva „jahodová blond“ může zůstat na vlasech 1 měsíc.Toto je maximální časové období.

Jak udržet jahodovou blond déle déle

Pomocí moderních barviv je možné dosáhnout nejneobvyklejších, nejjasnějších a nejkreativnějších barev, včetně jahodové blond.Musíte však vědět, jak tento odstín uchovat déle ve své původní podobě.

Za tímto účelem je třeba dodržovat několik pravidel:

 • 7 dní před lakováním proveďte postup pro obnovení vlasů (totosnižuje poréznost vlasů, díky čemuž se v budoucnu sníží rychlost vyluhování barviva);
 • nemyjte vlasy 48 hodin po barvení (během této doby dochází k chemickému procesu, během kterého je pigment fixován ve vlasech);
 • používají šampony a jiné výrobky pro péči pouze pro obarvené vlasy (běžné šampony obsahují alkálie, které vyvolávají zvyšování vlasových šupin a barvivo se omývá rychleji);
 • nepoužívají produkty pro hluboké obnovení a výživu vlasů (regenerující částice, pronikající hluboko do vlasů, zvyšují váhu a „vytlačují“ pigment z vlasů);
 • po zabarvení nechodí do lázní a saun (vysoká teplota vyvolává odpařování barev);
 • používají odstínový šampon (prodlouží se tak životnost barvy);
 • provádějí činnosti pro zvlhčení vlasů (suché vlasy si zachovávají barvu horší).

Jak dosáhnout jahodových blonďatých vlasů na tmavých vlasech

Jak barvit jahodovou blondýnu chtějí vědět nejen krásy světlovlasých, ale také majitelé tmavých vlasů.Pokud ale světlé blondýnky mohou okamžitě barvit vlasy v jahodové blond, pak si brunetky budou muset vlasy před tím zesvětlit, jinak požadovaný výsledek nebude fungovat.

Alternativou může být odlehčení pouze některých pramenů a jejich malování jahodovou blondínkou se správným odstínem.Takové prameny vypadají na tmavých vlasech velkolepě.

Jahodová blondýnka “v ombre, balayazh nebo shatush bude také vypadatpůsobivé.

Barvení přírodních vlasů u jahodových blond

Přírodní barva vlasů každé osoby je jedinečná.Proto může nátěr při natírání přirozeným tónem poskytnout nepředvídatelný výsledek.

Při barvení přírodních vlasů často používají několik různých barviv k dosažení „jahodové“ barvy.Je třeba je promíchat v určitém poměru, takže je lepší v této věci důvěřovat profesionálnímu kadeřníkovi.

Pokud budete postupovat podle pokynů k barvení a správnému výběru tónu, vypadá jahodová blondýna působivě a jemně

Nasycení barvy vlasů se dělí číslem.Kde 10 je nejsvětlejší odstín a 1 je nejtmavší. Jahodová blondýna bude na přírodních vlasech viditelná pouze s čísly od 7 do 10. V ostatních případech musí být vlasy nejprve zesvětleny.

Barvení bělených vlasů

Odstíny vlasů od 1 do 6 vyžadují bělení, ale tento postup se pro sebe nedoporučuje.Nejtmavší vlasy by měly být zesvětleny dvěma přístupy.Při druhém vyčeření se koncentrace oxidačního činidla zvyšuje.

Po těchto manipulacích můžete přistoupit k zabarvení jahodového blonďáka, který se nebojí získat nerovnoměrný tón nebo jiný odstín.Můžete použít barviva nebo tónovací prostředky.Zředí se oxidem o 1,5 - 3%, poté se aplikují na celou délku vlasů.

Po zesvětlení se vlasy stanou suchšími a poréznějšími, takže budou potřebovat zvláštní péči.Nezbytnésystematicky používejte balzámy, oleje a speciální masky, aby se díky barvení v moderním odstínu nezměnily vlasy na hromadu slámy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Obarvení rudých vlasů

Tato technika barvení je žádána u spravedlivé poloviny populace.Ale zbarvení na rudých vlasech není tak jednoduché, protože mají hodně pigmentu a liší se také strukturou a tloušťkou.

Při provádění postupu není nutné použít pouze barvy, které jsou blízké tónu.Používejte kontrastní tóny.Například červená barva může být naředěna barvou „bobule“ „jahodová blond“.Je však třeba si uvědomit, že červená je teplá barva, proto by měly být vybrány kontrastní odstíny teplé.

Bezprostředně před barvením je třeba červené vlasy navlhčit.Za tímto účelem používejte profesionální produkty nebo kosmetické oleje, jako je olivový, lopuch, mandle atd. A barviva si musí vybrat vysokou kvalitu, aby vlasy poškodily pouze minimálně.

Tipy před zákrokem

Bez ohledu na to, která technika barvení se používá, je třeba připravit vlasy:

 • Nejprve je nutné vlasy zesílit a zvlhčit, protože barvení negativně ovlivňuje vlasy;

  Před barvením vlasů jahodovým blond je vhodné nanést několik dní před zákrokem.hydratační a zpevňující maska ​​

 • , pokud plány zahrnují nejen změnu barvy vlasů, ale také účes, měl by se před barvením provést sestřih;
 • 3-5 dnů před barvením nepoužívejte kondicionéry na vlasy.Nedovolují, aby se vlasové šupiny zvedly, což znamená, že barvivo nebude schopno plně proniknout hluboko do vlasů a dobře jej zabarvit;
 • rovněž nepoužívají přípravky na úpravu vlasů, laky, pěny, gely, pěny atd. Je třeba se jich zdržet 2–3 dny před lakováním;
 • těsně před lakováním by měl být proveden test na alergii.Na vnitřní stranu ohybu lokte by mělo být naneseno malé množství barviva, nahoře pokryté filmem a ponecháno půl hodiny.Poté se barva vymyje a pozoruje se tato oblast po dobu 2 dnů.Pokud nedochází ke změnám (zarudnutí, vyrážka atd.), Může být barva aplikována také na vlasy.

Jak malovat doma - krok za krokem

Pokud z nějakého důvodu žena nechce malovat s pánem, může to udělat doma.Jak získat jahodovou blond požadovaného odstínu, je obtížné to s jistotou říci, protože výsledek závisí na původní barvě a barvě vlasů.

I při použití stejné barvy a tónu vlasů, které jsou uvedeny na obalu, se budou výsledky při použití barvy od různých výrobců lišit.A pokud vezmete v úvahu řadu počátečních odstínů vlasů a jejich strukturu, a to velmi silně ovlivní výsledný odstín jahodové blond, pak přesnývýsledek je téměř nemožné předvídat.

Postup barvení je následující:

 1. Pečlivě si vyberte barvivo s ohledem na počáteční barvu vlasů, jejich strukturu, druh vzhledu.
 2. Přečtěte si návod k použití.
 3. Oblečte si oblečení, které není líto skvrny od barvy.
 4. Smíchejte všechny složky (barvivo, oxidační činidlo) a důkladně promíchejte.
 5. Vlasy dobře rozčešte a lehce stříkejte ze stříkací láhve.To se provádí tak, že barva proniká hlouběji do struktury vlasů.
 6. Na vlasovou linii se nanáší mastný krém.Díky tomu lze barvu, která se dostane do této oblasti, snadno odstranit beze zbytků.
 7. Používejte rukavice.
 8. Vlasy jsou rozděleny na 4 části, každá je zajištěna vlásenkou a barvicí proces začíná od zadní části hlavy.Na konci zabarvení každé části je sbírejte dohromady a jednou je vyčesejte, aby barva rovnoměrně padla.
 9. Mějte směs barviv na vlasech přesně stanovenou v pokynech.
 10. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou.Udělejte to, dokud nebude voda čirá.
 11. Nakonec se na vlasy nanese kondicionér, ponechá se po dobu stanovenou v pokynech a omyje se.
 12. Vlasy je nutné sušit pouze přirozeným způsobem, protože horký vzduch může způsobit ztrátu barvy.
​​

Chcete-li obnovit svůj obrázek, musíte zjistit, který odstín barvy by měl být vybrán, a správně provést samotný postup barvení.Strawberry blond - stylová barva vlasů, jejíž fotografie je dodnesčasto se nachází na obálkách módních časopisů.Nejlepší je provádět barvení s profesionálem, pak odstín bobule ukáže požadovaný tón a potěší déle.

Video o barvě vlasů jahodové blond

Jahodové blond na vlasy různých přírodních odstínů:

Jak barvit vlasyna jahodovou blond: